reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej to cos moj jest w tyle.Wasze juz jezdza na rowerkach małych .Siedza, daja buziaaka,robią mój mój a Antek nawet sam nie siedzi;/ani nie przewraca się z plecków;/:(Dodam że dopiero gdzieś jak miał 4 miesiace ponad to zaczal podciagac sie za ręce
 
reklama
Hej to cos moj jest w tyle.Wasze juz jezdza na rowerkach małych .Siedza, daja buziaaka,robią mój mój a Antek nawet sam nie siedzi;/ani nie przewraca się z plecków;/:(Dodam że dopiero gdzieś jak miał 4 miesiace ponad to zaczal podciagac sie za ręce

Hania tez dłużej sama nie siedzi i nie obraca się z plecków. U mnie była przed chwilą położna i powiedziała, że niektóre dzieci tak mają i nie nalezy się tym przejmować. Każde dziecko jest inne
 
a połozne tak pózno jeszcze przychodzą??do mnie przychodziła 6 razy raz na tydzien.gdzieś do jego 3 miesiaccy (2 tyg spedził w szpitalu w 9 dobie).POmyłka,mój z brzuszka sie nie przerwaca.
 
Ostatnia edycja:
Witam
My zaraz zmykamy do lekarza...Polcia ma mega kaszel....Wczoraj to aż się dusiła przy nim...Mam nadzieje że mi chociaż ja zbadają...a nie jak zwykle stwierdzą że po prostu po nocy nie umie odkaszlnąc porzadnie i stad ten kaszel...Kuźwa jak mnie wnerwia ta angielska służba zdrowia....Jak znów usłyszę jakieś ich mądrości(jeszcze przed zbadaniem) to chyba ich rozszarpię...Boziu dobrze że lece do tej Polski to może czegoś się dowiem...bo tu zawsze wszystko jest "FINE"...Ale o tym juz pisałam.....Kuźwa co za kraj!!!!
Witam nowe mamuśki!!!!Chyba Was nie ogarnę przez wczorajsze zaległości.... :-)
Poczytam Was poźniej..>Buziolki!!!!
 
hej
życzenia zdrówka dla wszystkich chorych Maluszków !!!
dziś jakis spiący dzień,mężuś wybył do pracy a my z Niunia czekamy na panów aż przywiozą zmywarkę więc jesteśmy uziemione;-)

JA CHCE WIOSNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:) Hej hej
Konniczynka - można przez net zamawiać leki na receptę, ja robię zamówienia w doz i jak najbardziej jest to możliwe. Witaminkę d3 podaję w postaci kropelek devikap i buteleczka kosztuje 3 zł z groszami i jest na receptę. Z tym, że wiem, że teraz zmieniają szatę graficzną opakowania i trudno jest kupić starą wersję a nowej jeszcze nie ma w hurtowniach..
mama kubulki - o widzisz, nie miałam świadomości, że wśród dzieci, które wczoraj kończyły 7 miesięcy Nelcia jest jedyną urodzoną sn, ale wydaje mi się, że tu jeszcze kilkoro dzieci jest z 11 czerwca i o niektórych nie wiemy jaką droga przyszły na świat.

No i koniec pisania właśnie się siłami natury moje dziecię obudziło..
A ja za niedługo i tak zmykam do pracy
Miłego dzionka!

PS. moje pytanie o golarkę do odzieży zaginęło w gąszczu postów :baffled:
 
Witajcie,

Ja dzisiaj w pracy więc za wiele z wami nie popiszę:-(

Najlepsze życzenia dla wszystkich dzisiejszych solenizantów;-)

Ale Kacperek jest śliczny:-) A te włoski... cudo;-) Podzieliłby się trochę z moim łysolkiem:-D:-D

Zosia też śliczna;-) Po co już będziesz ją swatać daj jej się pocieszyć wolnością;-)

koniczynka ja też daję devikap. Jeszcze kiedyś dostawała Vigantol, ale po aferze że coś tam w nim było nie tak już jej go nie daję...

twardy u mnie położna była raz na wizycie patronażowej i to tyle z wuzyt domowych:sorry2:

Agi mam nadzieję że to nic poważnego i POlci szybko przejdzie:-)
 
reklama
jak się k.......którejś nudzi to niech inną zabawe znajdzie a nie tel bo to nie zabawka wyłączam dzwięk i niech se dzwoni nie odbieram głupich telefonów
 
Do góry