reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiek - podobno pocenie główki to jeden z objawów, ale jeśli lekarz nie zauważył nic niepokojącego to spokojnie, na pewno małemu nic nie jest!!!!!!!!!!!

ewus
- oby małemu wylazły szybko ząbki

anecznik - a jak poszukiwanie pracy?

koriander - rozwaliłaś mnie zdjęciem dziadka:-D:-D:-D

asia80 - zdrówka dla córci

Milka - gratki dla ercia za nowe wyczyny

koniczynka - ja daję w kapsułkach wit D

mamakubulki - pamiętaj że faceci są z marsa, zawsze to powtarzam:-D

wszystkie dzieciaczki urocze!!!A było tych zdjęć dzisiaj :tak:

Witam wszystkie nowe mamy i to całkowita bzdura że ktoś jest tu niemile widziany. Jest takie powiedzenie Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu, ewentualnie Jak Bóg Kubie tak Castro Bogu i tego się trzymajmy =)
 
reklama
Witam Was nocną porą:)

Cieszę się, że wróciła na forum miła atmosfera. Nie dziwię się Waszej nieufności, ponieważ czytam Wasze forum od początku, pamiętam różne sytuacje, niektóre również przeżywałam jak Wy. Trollowanie, oprócz braku czasu, było przyczyną tego, że nie włączałam się wcześniej. Muszę przyznać również, że chyba niefortunny moment wybrałam sobie na napisanie na forum:) Zgadzam się również z Leną całkowicie - uważam, że o bardziej osobistych sprawach lepiej pisać na zamkniętych forach, bo naprawdę licho wie, kto to czyta:tak:
Na pewno nie będę codziennym uczestnikiem forum z powodu braku czasu, ale, jak pisałam, korzystam aktywnie z Waszych porad, obserwuję rozwój dzieciaczków, bo mój Synio jest niewiele młodszy od większości - miał urodzić się pod koniec czerwca, a wyszedł 2 lipca. Ma na imię Miłosz, jest cudowny i podbił serce swojego Tatusia jeszcze szybciej niż ja:-)
Wyszły mu już dwie dolne jedyneczki, siada, próbuje pełzać i zrobił się megaaktywny. Okropnie piszczy i też robi dziadka ze zdjęcia. Poza tym rozwija się zdrowo i pięknie.
A oto mój Dziako:


Z życzeniami wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczek!
 
Ostatnia edycja:
Witam Serdecznie
Wszystkim dzisiejszym solenizantom zycze wszystkiego dobrego:)

Dziekuje bardzo za Kacperkowe komplementy jest mi bardzo milo:)

konniczynka ja mam juvit D i kupilam bez recepty:eek: moze od nowego roku cos sie pozmienialo

Lena chcialam powiedziec ze Twoja coreczka ma bardzo ladne imie:) pierwszy raz o takim slysze i mi sie spodobalo:)

przepraszam ze wszystkim nie odpisze ale jeszcze sie nie ogarniam w tym co jak i u kogo:) ale postaram sie dojsc do ladu:)

u nas nocka z 2 pobutkami na cyca:) w nocy jeszcze karmie a w dzien dostaje juz mleko. Teraz siedzi i oglada mini mini juz chyba wszystkie bajki znam na pamiec;D
cos zaczyna marudzic wiec ide zobaczyc odezwe sie jeszcze potem:)
pozdrawiam serdecznie
 
My już też na nogach. Hania zasnęła wczoraj jak zawsze na drzemkę o 18:00 ale nie obudziła się jak zwykle po godzinie tylko o 23:00

Potem sobie z pół godziny gadała i na szczęście znowu zasnęła i spała do 8:00 :-)
 
Witam Was Serdecznie.
Dziekuje Wam za miłe słowa i otuche.
Basia dostała czopika o 20 i o 4 rano i dzis o 9 nie ma juz temperatury, ale idziemy do lekarza bo ma jeszcze maly kaszelek no i dla wiekszego spokoju.
Ja zajmowalam sie Baska do 5 rano a od 5 Mąż, takze nawet jestem wyspana. Cycka jej w ogole w nocy nie zalowalam, bo wczoraj zjadlam duzo cebuli i czosnku i wypiłam dwie herbaty "kilerki" zeby basia dostala lekarstwo z cycka :)
Pozdrawiam , a teraz sie szykuje do lekarza.
 
reklama
Do góry