reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie
nie chcialabym byc nie grzeczna ani nie mila... Bron Boze. Chcialam tylko spytac czemu nie ktore z was maja takie nastawienie do nowych dziewczyn? jest to forum, ktore jak wiadomo moze czytac kazdy wiec skad ta niechęc i oburzenie? troszke to przykre:(

Ja również witam wszystkie nowe mamusie na forum i mam nadzieję, że "starsze" czerwcówki również miło Was przyjmą :-)
 
reklama
lenka wyrazy współczucia

któraś z mam pisała ze maleństwo je co dwie godz jakiś posiłek, to super! tez bym tak chciała ale moja mała potrzebuje min 4 godz przerwy miedzy posiłkami, tzn na pewno do południa, wieczorem moze jesc częściej. nie moze jednak narzekać bo to sprawa genetyczna;-) i tych upodobań nie da sie zmienic chocbysmy chciały bardzo;-)

jestem bardzo happy bo kupiłam dzis małej kilka ładnych ciuszków w "5 10 15" była wyprzedaż 50% , kupiłam jej kurtki dwie na wiosne,dwa sweterki, i 3 pary spodni ;-) zaoszczedziłam sporo kasy za dwa miesiące beda dużo droższe. , a rzeczy sa śliczniutkie.

dziś Sońka była z dziadkami bo my musielismy poszukać nowej zmywarki bo stara padła:no:dała babci popalić, tylko by skakała, nawet jak siedzi to podskakuje hehe tak jej sie ta umiejętność spodobała, no i obiad babci wrąbała tak że nie nadążyła dawać heheh

ewuś kobieto ja Ci podziwiam!!! tyś prawdziwa MATKA POLKA ! SZACUN
 
Cześć

Dzisiaj udało mi się trochę wcześniej tutaj zajrzeć. Forum wciąga, jak mam tylko wolną chwilę to od razu zaglądam tutaj.

Lena-
[*]

U nas noc była koszmarna. Szymon obudził się o 1 nie mógł zasnąć do 6. Męczył go kaszel i furczenie w nosie a ja musiałam go trzymać cały czas na rękach bo inaczej był wielki płacz. Usnął po 6 a ja już musiałam wstawać :( Koszmar
A na dodatek ja mam taki katar że nie nadążam chusteczek wymieniać. Wczoraj mówiłam mężowi że chyba trzeba będzie mi tampony do nosa założyć bo nie wyrabiam

Na razie Mymon śpi (zobaczymy jak długo), mąż usypia córę a ja mam chwilę na forum

Teraz trochę was podczytam
 
dobra dość,to jest forum o dzieciach a nie zyby się kłócić o tak niewarzne rzeczy;/ Czasem może się wydawac że ktoś kłamie.np ja znam taka rodzine co nie maja ubikacji ,nie chce im się schodzić po schodach wiec robią siku do wiadra na strychu a potem podkładają sąsiadom na dole (bo na dwór im sie nie chce wychodzić ).córka tej baby jest lesbijką,chleja non stop 24 godzin na dobe.I jakby ktoś mi tak napisał na forum to bym się smiała kilka dni z tej bujdy,ale niestety jeszcze takie patologie są na wsiach szczegolnie tych pijackich;/;/wiec podchodzcie do ludzi bardziej ufnie.
 
Ostatnia edycja:
dobra dość,to jest forum o dzieciach a nie zyby się kłócić o tak niewarzne rzeczy;/

BRAWO:-):-) Nareszcie;-)

Dziewczyny jeżeli nie chcecie o sobie pisać czegoś tam to po prostu nie piszcie, nie lubimy tu ściemy:tak::tak:

To tyle ode mnie a teraz mykam się myć i do książek zasuwam....:-:)-:)-(

Jeszcze gdyby ktoś miał chwilkę to prosiłabym o głosik: http://emaluszki.pl/galleriesPoll ;)
 
:( :( :(
Kurcze czy to juz jakaś tradycja ? Że musi być dym???

Ja także byłam nowa na tym forum... Mnie także sprawdzano i mam nadzieję że rozwiałam wątpliwości. Człowieka nie da się poznać po "Cześć jestem Pelagia mam 29 lat pochodzę z Gdyni..." Potrzeba czasu by poznać osobę. Z tego co zauważyłam jak tylko ktoś przybędzie wszystkie czerwcówki witają się , więc o co chodzi??? To że musi upłynać troche czasu by witać i rozmawiac z kims troszke "cieplej" to chyba JEST NORMALNA RZECZĄ tym bardziej że to nie jest forum dotyczace rozmów o "pupie Maryni" tylko zamieszczane jest tu NASZE ŻYCIE PRYWATNE więc chyba większy dystans do nowych osób jest zrozumiały i jak najbardziej na miejsu. Po jakimś czasie osoby nowe robią się "starymi" Ot tyle w temacie...
Natomiast magdziuś'u w związku z odrębnościa poglądów to chyba nie tak coś jest , bo tutaj chodzi o formę PRZEKAZU oraz w mało kulturalny sposób narzucanie komuś swego toku myślenia.
To chyba nie o to chodzi. Prosty przykład przewijający się wątek CHODZIKÓW na tym forum. Jedne z nas są ZA , drugie przeciw Ale te które są przeciw NIE LINCZUJĄ i próbują narzucić swoich racji tym które chodziki posiadają i używają. Ponieważ jak widać i bardzo często jest tu pisane to zdanie: "Każda matka wie co dla jej dziecka jest najlepsze"
I proponuję się tego trzymać i APELUJĘ O ZAPRZESTANIE DYSKUCJI I O ŚWIĘTY SPOKÓJ
O.... się na mądrzyłam
 
Ostatnia edycja:
Zdec - my nadal dajemy 1 kropelkę vit d, nigdy nie zalecał nam nikt inaczej a wiem że bez zaleceń lekarza nie powinno się zwiększać dawki. Może to właśnie tu tkwi problem... muszę chyba zmienić lekarza :( a co do tych leków które musi zażywać Natalka to współczuję serdecznie... jak zrobisz USG i zapytasz o krzywicę to daj mi znać PLEASE :)

A ja tam lubię poczytać co wszyscy mają do powiedzenia, nawet nowe mamusie! Każdy ma prawo do wypowiadania się na publicznym forum, więc nie ma co się gniewać i ufać czy też nie... bierzmy to wszystko na miękko! Nowe Czerwcówki, zachęcam, piszcie jak najwięcej :)
 
Koriander - jestem w szoku jak przeczytałam o MOM... A też mam (hihi mom) słoiczek z indykiem i za nic go nie podam Nelci!
Czy pisałyście coś więcej na temat słoiczków bo jakoś nie mogę dojrzeć a wydaje mi się, ze tak...

I ja witam nowe mamy na forum i podpisuję się pod tym co napisały dłużej tu udzielające się dziewczyny.

EDIT: Perfecta - brawo :)
 
reklama
BRAWO!
perfekta szacun!
W końcu jakiś postęp oby tak dalej bo było tu ostatnio nieprzyjemnie i niechętnie wchodziłam a powiem szczerze że bez forum to jakoś dziwnie się czuję
 
Do góry