reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewus2090 ja Ciebie podziwiam. Mam dwójkę dzieci ale z różnicą wieku 4 lata i czasami nie ogarniam, a od kąd wróciłam do pracy to wogle nie wyrabiam się na zakrętach, w domu bałagan ale mam nadzieję że jeszcze trochę i jakoś to wszystko zacznę ogarniać
 
reklama
Dzis przezywam moj pierwszy maly koszmar a mianowicie moja mala Baska ma goraczke , prawie 38,5 oraz maly kaszelek i smarka.
Dalam jej na zbicie czopika, no ale i tak trzeba isc do lekarza jutro :(
Jak w nocy temperatura pojdzie w gore to pojedziemy do szpitala.
TO nasza pierwsza choroba. Jestem spanikowana, plakac mi sie chce.... czy to normalna reakcja?
Mysle tylko o tym ze te biedne dziecko nawet nie umie powiedziec co go boli itp....
Dobrej nocy.
Spokojnie moze to trzydniówka najważniejsze abyś dawała duzo pic!!!
 
ewuś ło matko polko ja to ciebie bardzo podziwiam że dajesz z tym wszystkim radę chylę czoła
chyba post ci sie wkleił 2 razy:-)
aisa80 nie denerwuj się tak spokojnie czopek powinien pomóc ale do lekarza lepiej pójść
 
Ostatnia edycja:
Copy of DSC07495.jpgCopy of DSC07500.jpgMój brudasek-rajdowiec!!! :)
 
znow zamieszanie...ojc

lena- pisze prace a wlasciwie raport na temat rozwoju dziecka w okresie ponoworodkowym (od 1-3 roku zycia)-z uwzglednieniem technik obserwacji. A wszystko po angielsku, robie kurs FETAC Advanced Cert in Childcare Supervision (Major)
i jest to czescia zadania ktore mam zrobic +musze przeprowadzic obserwacje wybranego dziecka i wypisac super dlugasny kwestionariusz...caly kurs mam nadziej skonczyc na poczatku czerwca.


edit.perfekta mialas chyba na mysli magdzius czy jak jej tam...

Przepraszammmmm wybacz, za dużo emocji:) Oczywiście tak jak napisałaś pomyłka:)
 
reklama
Dzis przezywam moj pierwszy maly koszmar a mianowicie moja mala Baska ma goraczke , prawie 38,5 oraz maly kaszelek i smarka.
Dalam jej na zbicie czopika, no ale i tak trzeba isc do lekarza jutro :(
Jak w nocy temperatura pojdzie w gore to pojedziemy do szpitala.
TO nasza pierwsza choroba. Jestem spanikowana, plakac mi sie chce.... czy to normalna reakcja?
Mysle tylko o tym ze te biedne dziecko nawet nie umie powiedziec co go boli itp....
Dobrej nocy.

aisa - Kochana obserwuj małą , czopek powinien pomóc, pomyśl może o wizycie domowej , bo teraz w przychodzniach i szpitalach wirus na wirusie wirusem pogania. Jak masz możliwość zamówic lekarza do domku to radzę tak zrobić bo może rzeczywiście jak Lenka pisze może to być 3 dniówka lub ząbkowanie.

Kasiek - OBIECUJĘ JUTRO WKLEJĘ KILKA W PROMOCJI:) Neostrada mi chodzi jakby chciała i nie mogła:( a muszę je z aparatu na komputer wgrać:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry