reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale tu cisza... Znów się jakoś dziwnie zrobiło:(
Ja dzisiaj zrobiłam sajgonki na parze i tym razem z umiarem zjadłam , tak by się nie przejeść jak ostatnio kurczakiem:)
Jutro mamy gościa więc będą pierożki chińskie z sosami:)
Oj zapomniałam o zupie dla Aveny:(
Avenka zaraz naskrobię na gotującycm wątku
 
reklama
Chciałam powiedzieć wszystkim nowym na tym forum, że jeśli czujecie że jesteście tu witane ze średnią sympatią to żadna nowość. Nie przejmujcie się, i tak jeśli wasze zdanie będzie niezgodne z panującą tu konwencją to stałe bywalczynie forum pewnie ustawią ignora na wasze posty, tak jak to zrobiły ze mną :)

Nasza mała też miała podcinane wędzidełko językowe jak miała 3 tygodnie. Zabieg jest bardzo szybki i praktycznie bezbolesny. Dla dziecka to tylko strach związany z trzymaniem głowy przez pielęgniarkę...gorzej z mamą która musi na to patrzeć:)

Pozdrawiam
 
lena
[*] kondolencje

witam nowe mamusie

wszytkiego naj dla dzisiejszych i wczorajszych solenizantow :tak:

wpadlam tylko sie przywitac
padam, jestem wykonczona po pracy a jeszcze zuza dala mi w nocy popalic:-( ciekawie jak bedzie dzis?
no nic mykam kapac malude, dac jej papu i polozyc spac, a potem znow zabrac sie za pisanie pracy
milego wieczoru
 
lena
[*] kondolencje

witam nowe mamusie

wszytkiego naj dla dzisiejszych i wczorajszych solenizantow :tak:

wpadlam tylko sie przywitac
padam, jestem wykonczona po pracy a jeszcze zuza dala mi w nocy popalic:-( ciekawie jak bedzie dzis?
no nic mykam kapac malude, dac jej papu i polozyc spac, a potem znow zabrac sie za pisanie pracy
milego wieczoru
Dzięki!!!a z czego piszesz pracę??
 
Ufne czy nie ufne.CO to ma do tego?forum jest ogólny dla czerwcówek a nie dla paru zaprzyjaznionych osób tak?Wiec co to ma do tego że nie jestescie ufne?
 
Wiesz w forum chodzi o to żeby się dzielić swoimi doświadczeniami,wymieniać poglądami, czasami nawet życiem prywatnym (dzieci - informacje o nich, zdjęcia etc) więc w momencie kiedy ktoś komuś wkleja bajki (a było tu wcześniej trochę takich osób - niektóre dość kontrowersyjne i powodujące sporo emocji) to trudno się dziwić że nowe mamy przyjmujemy z rezerwą. Człowiek się przejmuje tym co dana osoba pisze i przeżywa to tak jakby to dotykało bezpośrednio jej bliskiej osoby a tu nagle okazuje sie że ta osoba ściemniała i miała ubaw że inne się użalały nad nią i jej współczuły... wiec o to tu chodzi... zaufanie w brew pozorom ma tu duże znaczenie, bo traktujemy się jako osoby poważne, które mówią o sobie prawdę.

(żeby ktoś mylnie tego nie odczytał to nie naskakuje na nikogo :) i jest to czysto informacyjne a nie z wyrzutami ;))

Nowe mamy jak najbardziej na TAK
Ściemnianie jak najbardziej na NIE :)
 
Witajcie,

Ja dzisiaj tak na szybko bo jestem padnięta a jeszcze nauka czeka:-(

Lena(*) Przykro mi....

Avena dzięki za informację, umówiłam się już do neurologa z konsultacją dt USG główki to od razu zapytam o tą krzywicę... Niby jakaś dobra lekarka, przyjmuje prywatnie za niemałe pieniądze, więc mam nadzieję że teraz się czegoś więcej dowiem...mojej się główka tylko poci jak śpi w foteliku samochodowym, to jest jakieś gów***:-(

natalia - osobiście nie znam takiego przypadku, ale pamiętam dziewczynę która tu kiedyś pisała i też była w ciąży tak jak i my, a urodziła wcześniej w lipcu 2009 przez CC. Jakoś około września-października do mnie pisała że urodziła bez problemu, kolejna cc:-) Tak więc jak pisała liliti sądzę że to nic nie szkodzi:-)

Kasiek a ile dajesz tej witaminy D? My w pewnym momencie miałyśmy zalecenia na 3 kropelki, teraz wróciła z powrotem 1. A z ciemiączkiem nadal żadnej poprawy, bo nadal duże...:-( Ale wiem też że przy dużej dawce wit D daje się dziecku dodatkowo wapno... moja dostaje i jeszcze kwas foliowy, żelazo i Cebion:-( Masakra:szok: Zasmuca mnie ta ilość farmaceutyków:-(

Witam wszystkie nowe mamusie, mam nadzieję że zostaniecie z nami na "dłużej":-) A nieufność związana jest z pewnymi sytuacjami na forum z którymi miałyśmy do czynienia. Szczególnie zapadła mi w pamięć jedna.... ale to była masakra...

Dla wszystkich dzisiejszych solenizantów wszystkiego najlepszego!

Z tymi obiadkami masakra:-(

Reszty dziwnych wypowiedzi dwóch pań nie chce mi się komentować;-)
 
witam wszystkich
twardy obiecałaś nie reagować na zaczepki ani mie podgrzewać atmosfery;-) wierze ze jestes do tego zdolna !!!
madzius proszę byś Ty również nie podkręcała temp swoimi wypowiedziami ;-)


wszystkie nowe i na nowo piszące dziewczyny WITAMY WAS SERDECZNIE !!!, nie prawdą jest ze nie chcemy tu nowych "twarzy", każde konstruktywne i merytoryczne posty są tu mile widziane, jestesmy tu po to by wymieniac sie doświadczeniami, wiedzą i dzielić troskami. Jednakże niemiłe sytuacje z którymy się na tym forum zetknełyśmy wywarły spore piętno i poniekąd zniechęciły nas do nawiązywania nowych "forumowych" znajomości.
Myślę jednak że wszystko da się przezwyciężyć odrobiną wspólnej dobrej woli :-))
Proponuję więc uprzedzenia schować w kąt i zacząć nowy rozdział pamiętając o kilku zasadach:
1* nie krytykujemy autorek postów
2* nie podważamy prywatnych doświadczeń poszczególnych mam
3* nie prowokujemy niemiłych sytuacji
4* nie obrażajmy nikogo swoimi wypowiedziami
5* JESTEŚMY KOBIETAMI I MAMAMI nie zapominajmy o tym siedząc przy kompie;-)

that's it !
 
reklama
Do góry