reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lena no ja założyłam spółkę z.o.o ale to zależy w jakim celu zakładasz daną firmę;-) mnie akurat działalność gospodarcza nie interesowała ;-)
 
reklama
jejuś już się boję o filipka po zabiegach, które go w czerwcu czekają..... mam nadzieję, że sterydy rozwiążą problem stulejki, ale jeszcze jąderko i język.........

Kasiu, chyba coś przeoczyłam... a co z języczkiem Filipka?

Co do stulejki... czy któraś z Was robi coś w tym kierunku żeby to uniknąć? mi lekarze kazali nic nie robić, nie odciągać skórki, że to samo się powinno zrobić tak jak należy... ale znajoma mnie straszyła żeby jednak odciągać bo inaczej będzie trzeba operacyjnie...???
 
Kasia- ja odciągałam podczas kąpieli od samego początku i już Jasiowi cały schodzi. Są dwie szkoły. Jedni mówią ściągać a inni nie. Ale widziała u siostry i szwagierki jak dzieci miały na siłę sciągane przez lekarza i przerąbane. Więc ja już się nie mam o co martwić. Teraz po kąpaniu zsuwam i lekko ściereczką do mycia oczyszczam tą białą mastkę i jest ok. ( w trakcie kąpieli dobrze jest też trochę poodsuwać )
 
Kasia- ja odciągałam podczas kąpieli od samego początku i już Jasiowi cały schodzi. Są dwie szkoły. Jedni mówią ściągać a inni nie. Ale widziała u siostry i szwagierki jak dzieci miały na siłę sciągane przez lekarza i przerąbane. Więc ja już się nie mam o co martwić. Teraz po kąpaniu zsuwam i lekko ściereczką do mycia oczyszczam tą białą mastkę i jest ok. ( w trakcie kąpieli dobrze jest też trochę poodsuwać )

Zawsze przy kąpieli troszeczkę zsuwam ale nie na tyle dużo żeby żołądź wyszedł... ale jak to robić? kiedy mam wiedzieć że to nie za mocno, kurcze, ciemna jestem w tym... boję się go skrzywdzić
 
Kasia- ja zsuwam tyle ile się da ale nie na chama. I jak już mam cały żołądek na wierzchu to wycierałam w tym miejscu co skórka była przyklejona i powoli po jakims czasie to się odklejało i obsuwało mocniej. Krzywdy mu nie zrobisz na pewno.
 
Lena z tą fimą to zależy co chcesz robić. Jednoosobowa, dwuosobowa, można założyć np jakąś spółkę tylko nie orientuję się jak to w płaceniu ZUS wygląda. Jak napiszesz na PW dokładnie co chcesz robić to mogę się zapytać w środę szefowej albo ludzi w pracy jak by było najkorzystniej:)
 
mój mały żarłoczek pozazdrościł mamie zupki pomidorowej ;-) więc nałożyłam jej ryż, zupke i warzywka z zupki, dołozyłam mięsko gotowane i zblendowałam razem- tak wsuwała ze az jej sie uszy trzesły .....hmmm czyzby "nie ma jak u mamy"
 
Witam dziewczyny:)))

podczytuje was od paxdziernika 2009, no tak wstyd sie przyznac, bo dopiero dzis sie zarejestrowalam:/

mam córke 2.5 roku, i synka z 1 czerwca 2010:) no to popisalam mały sie obudził ma 2 drzemki w ciagu dnia po 30 min...

odezwe sie jak znajde większa chwile do klikania:)pozdrawiam;*
 
reklama
Do góry