reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia, kasiek - ależ macie w domu przystojniaków...Ja Cie kręce....Wrrrrrr..>Super chłopaki....

Co do tej całej Twardy...To naprawdę dziwię się....bo jeśli chciałaś zachować trochę anonimowości....to ja bym zaczeła od zaprzestania pisania...o swojej twardej macicy i o Twoich stosunkach z ojcem dziecka (o czym chętnie (chyba???) pisałaś na innym wątku).....Moim zdaniem akurat studia ekonomiczne to nie jest coś czego należy się wstydzić....ale jeśli nawet nie chciałaś nam o tym pisać wystrczyło powiedzieć....że nie chcesz zdradzać kieruku studiów a nie brnąc w tym kłamstwie....Skoro to się "kupy nie trzymało" nie dziw się, że byłyśmy podejrzliwe....a skoro skłamałaś raz w takiej błachej sprawie to skad mamy pewnośc że cała reszta o której pisałaś nie jest bzdurą wyssaną z palca!!!!
A co do linka...Jeśli chcesz mogę go usunąc....Ale nie trzeba mieć doktoratu, ani ukończyć studiów detektywistycznych aby dzięki danym które podałaś (paula, ustrzyki, wcześniej jeszce podałaś swój wiek) znależć Cię na nk.....
To tyle odnośnie Ciebie....To mój pierwszy i zarazem ostatni post do Ciebie....Szkoda czasu!!!
 
Znasz mnie że mówisz że wyssane??nie kazdy super zycie,nie kazdy ma z górki.Jak bym napisałam np o rodiznie ojca dziekca to dopiero byscie sobie pomyśleli ale niestety nawsi jeszcze rodziny tak maja przesrane.A nie tak jak TY krowa pasie się na łące, i ma wille z basenem .

za krowę dałam Ci ostrzeżenie.
 
reklama
witajcie! WIDZĘ ŻE WCZORAJ SIĘ TU DZIAŁO !
A my byliśmy wczoraj w aquaparku mały był zachwycony siedzieliśmy w wodzie 3 godz po nich był wykończony nie zdążyliśmy wyjść a on spał mi na rękach i całą drogę do domu
lena składki są praktycznie te same tyle że więcej problemów z dwuosobową bo to zależy czy to ma być właściciel pracownik czy spółka
dziewczyny zdjęcia super wszystkie te ze spaceru i raczkujące i w łóżeczku no i cała reszta nic tylko podziwiać
 
Do góry