reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

bidulka:-(, płacze ci w nocy? Mai już prawie przebiła się druga dolna jedynka, na szczęście marudzi trochę ale tylko w dzień

Wspólczuje i zazdroszczę bo u mnie ani jednego zuba ni ma;)Więc męczarnie przed nami;(


Wyje w nocy strasznie :/ tzn jak sie przebudza. Wtedy czasami pomaga samo pomasowanie żelem lub nawet samym palcem dziąsełek, a czasami musze podać przeciwbólowy.

ahahahahahahah spadłam z krzesła!!!!!!!:)

hefi - jak będzie bardzo bolało to nasza pediatra poradziła mi Viburcol , one łagodzą skutki ząbkowania

oooo cześć Lilianko:)

Też stosujemy Viburcol ale tak co 2-3 noc.
A tak moje dziecko przykrywa sie do snu poduszką;)
Zobacz załącznik 316106


hehehe świetnie śpi :)
 
reklama
hehehe ewela niezły post !! :-D:-D

Kasiek1983 mój czasem jest niespokojny, np dzisiaj sie strasznie wiercił i dopiero jak go wzięłam do siebie to spał spokojnie


Wszystkiego najlepszego dla Jagódki i bliźniaków: Kubusia i Szymonka!!!
 
;)U mnie piękna pogoda;)a my dzisiaj do kina na Weekend;)

Weź mnie ze sobą:zawstydzona/y: Tak bym chciała jechac, ale wciąż czekamy na "eci -peci".:wściekła/y:

a dałaś mu te większe danonki czy to maleństwo...ja już kupuje tylko te mega albo giga bo te małe musiałabym dać wszystkie 4 na raz bo mały je uwielbia.
Moje dziecko dziś od rana marudne, ciekawe czy to jakiś skok czy zęby...wczoraj marudził cały dzień...już mnie wzywa maruda mała więc nie mam nawet kiedy odpisywać.

Dałam mu tego najmniejszego, bo bałam się dac więcej na pierwszy raz;-)

Nasza mała ma teraz chyba okres bolesnego wychodzenia ząbków i przez to nocki są różne tzn budzi się w nocy kilka razy :( normalnie pierwsze 2 wyszły niepostrzeżenie a teraz to jakaś masakra. :( Aż żal patrzeć jak ona się męczy, już jej daje camillie, dentinox, i czasami jak jest bardzo źle to przeciwbólowy syropek. Mam nadzieje że niedługo to się skończy i będzie znowu się non stop hihrać...

Oj bidulka. Niech szybko wyłazi ten ząbek ,żeby mała nie cierpiała.:tak:

A tak moje dziecko przykrywa sie do snu poduszką;)
Zobacz załącznik 316106

To widzę ,że synowa robi to samo co Jasiek :-D Małe łobuzy :-)

Ale leń dzisiaj. Pogoda super, prawie +8, więc trza na spacerek się wybrac. :tak:
 
Dla Jagódki
i naszych bliźniaków Szymonka i Kubusia
Radości, zdrowia i samych pięknych chwil
w Waszym życiu
Niech zawsze otaczają Was pogodni ludzie,
którzy obdarzą Was wielką miłością!!!!
Wielkie całusy od ciotki i Poluśki
 
heja

moj brzuch sie zrobil twardy od tego chichrania...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

lena-supre fotka :) mala agentka hehe

kasiek moja mala tez tak ma mniej wiecej od 2 do 4 potrafi sie wiercic i krecic i zazwyczaj sie budzi i piszczy, bo albo na brzuch sie obruci albo noga jej utknie...

Wszystkiego dobrego dla Jagódki, Szymonka i Kubusia-rosnijcie zdrowo :)

jakie me dziecie marudne do wczorajszego popoludnia...:-(ale widze ze nie tylko ja mam ten problem...ach te zeby...

a teraz kawa i jakies ciastko
milego :p
 
W imieniu Jagodki bardzo dziekuję za zyczenia!!!

Spryciula mała raczkuje juz po calym domu!!! Zaraz Wam zdjęcie pokaze!
 

Załączniki

  • raczkowanie.jpg
    raczkowanie.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
reklama
lenka - dopiero zobaczyłam Gaję ( a w zasadzie nie widzę...hihi)....No ja bym chyba zawał miała jakbym tak Polkę znalazła....Moja nie ma żadnej przytulanki, śpi prawie odkryta.....Całkowite przeciwieństwo Gajusi....!!!Fajowa...
 
Do góry