reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewela kochana;-)każdy ma jazde swoim pojazdem hihi tylko niektórzy jadą na wstecznym ;-)
monty python to przy twardy pikuś ! pan pikuś ;-)
 
reklama
HAHAHAHHAHA!!! ale mnie z samego rana rozbawiłyście!!! za to Was uwielbiam! :)

Mam pytanko, czy Wasze dzieci śpią przez całą noc TWARDYm snem czy się wiercą i budzą czasami? Mój to się okropnie wierci, zwłaszcza tak między 2:00 a 6:00... ale jeść mu dopiero daję o 6:00 bo nie chcę przyzwyczaić że można jeść wcześniej ;)

Miłego dnia!!! :)
 
Jestem. :)
Mieliśmy gości ale już pojechali. Dzisiaj dałam Jasiowi po raz pierwszy Danonka. Masakra jakaś!!! Taki był płacz jak się skończył, że jeszcze takiej akcji mi nie zrobił:-D One są za małe dla mojego głodomorka :-)
a dałaś mu te większe danonki czy to maleństwo...ja już kupuje tylko te mega albo giga bo te małe musiałabym dać wszystkie 4 na raz bo mały je uwielbia.
Moje dziecko dziś od rana marudne, ciekawe czy to jakiś skok czy zęby...wczoraj marudził cały dzień...już mnie wzywa maruda mała więc nie mam nawet kiedy odpisywać.
 
Maja budziła się wcześniej około 2, ale od kiedy karmię ja na śpiocha to zazwyczaj przesypia cała noc, wstaje około 6-6:30, szkoda, ze nie pośpi dłużej, ale od początku tak wcześnie wstaje już się przyzwyczaiłam

Wszystkiego najlepszego dla Jagódki Agastowej i chlopców Ewuś!!! Buziaki:-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry