reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
avena Gratuluję ząbków :tak:
magdziak Mała widzę twardo śpi :-D Moja tylko na pleckach śpi, ewentualnie na boku, ale bardzo rzadko.
Lena Gaja chyba nie chce was oglądać, pewnie ją zawstydzacie ;-):-p Nie pomogę z inhalatorem:no:
Kasiek Moja też się wierci w nocy. Dziś znowu do niej wstawałam, bo myślałam, że się obudziła.
Hefi U nas też większe marudzenie jest przy kolejnych ząbkach:-( Teraz na górze będą wychodzić.
Agast wow, moja to by chciała raczkować, ale jej nie wychodzi i się ciągle denerwuje :-) Wszystkiego najlepszego dla Jagódki :tak::tak::tak:
100 lat dla bliźniaków!!!!!!!!!!!
U nas wczoraj znajomi byli na wieczorze filmowym, więc dziś mała pije rozmrożone mleczko :-) A mamusia wypiła winko i drinka :-) Miło było:-) Tylko troszkę się nie wyspałam, bo o 2ej się kładliśmy, o 5ej musiałam mleczko grzać (2 razy, bo Emilka miała duży apetyt:tak:), a przed 8 już ostateczna pobudka- moje dziecko nie rozumie, że w niedzielę można dłużej pospać:dry:

Zna się może któraś na sprawach spadkowych?

Usiadłam do kompa i znowu garnek przypaliłam:wściekła/y:
 
agast super fotka, Jagodzia jak maly perszing :) :-D
magdziak pozycja do spania u nas podobna, na poczatku strasznie mnie przerazala :szok:
lena super fotka, w stylu znajdz kroliczka :-D
avena gratuluje zabkow! Ale bedzie Igusia ladnie wygladala teraz ;-)
konniczynka ja sie nie znam :no: ty to masz z tymi garnkami hehe
gosiagro jakies fajne koncerty u was dzis byly na WOSP?
Agi wspoLczuje @ ..ale przynajmniej jest
Perfecta wpadlas do wirowki??:-p

goscie pojechali, fajnie bylo, wujek dal Lili na lyzce ciasta powachac a ta jak skoczyla na niego, zlapala i polknela az sie facet przerazil :-)
czy u was tez tak cieplo? Dzis chyba z 10 stopni bylo i sloneczko, kupilam narcyzy bedzie weselej w domu:-)
images.jpg
 
Ostatnia edycja:
Konniczynka dawaj tę spadkowa sprawę. Męża mam więc moze może pomóc
Koriander - piękneee te narcyzy!!! Wirówka dobre:):)
Agast - super Jagódka pędziwiatr:)
Lenka- ładnie się Gaja zakopuje :) - Z inhalatorem niestety nie pomogę bo się nie znam
magdziak - super usmiechnięta minka:) Az się człowiekowi usmiech pojawia jak ogląda:)
Avenka - Gratulacje!!!!! U na po pierwszym cisza przed burzą ale widać po ?Jasiu że idzie następny bo strasznie go boli , jeszcze nie chcę dawać czopka , zobacze jak nocka będzie
nadika - podzielam odczucia co do teleturnieju. Troszke to takie niedopracowane według mnie bo przedstawiąja tych ludzi w nieco dziwnym swietle. Ciężko jest "normalnemu" człowiekowi występować w tv a do tego jeszcze na żywo:(

Najserdeczniejsze zyczenia dla Jagódki , Szymonka i Kubusia!!!!!! Dużo , zdrówka , szczęścia i usmiechu na buziaczkach!!!!
 
Ostatnia edycja:
A my po spacerku wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci...Zaszalałam dziś i kupiłam troszke ubranek Polci....2 BLUZECZKI I SKARPETKI w H&M i sukieneczkę w markuspencerze....Ale najważniejsze że spacerek udany a Polcia dziś pierwszy raz jechała w spacerówie.....
 

Załączniki

  • DSCF5791.jpg
    DSCF5791.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF5780.jpg
    DSCF5780.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCF5792.jpg
    DSCF5792.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 47
  • DSCF5787.jpg
    DSCF5787.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF5784.jpg
    DSCF5784.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 41
Gosiu - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!
koriander - aż jeszcze bardziej zapragnęłam wiosny jak spojrzałam na te narcyzy....obok tulipanów to moje ulubione kwiatki!!!!
nadika - to samo sądzę o tym nowym teleturnieju Ibisza....Już ze względu na prowodzącego nie będę go oglądać...jakoś nie trawię tego całego Ibisza....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry