reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja pitolę...izia - milion....w morde jeża...ale ludzie maja szczęście....A ja się głupia ostatnio cieszyłam jak dziecko bo wygrałam w zdrapce 5 funtów!
 
Ja zawsze powtarzam że ja nigdy nic nie wygrywam... no ale żeby wygrać trzeba grać!!! :tak: hehe kiedyś wygrałam 150$ na maszynie w vegas... szybko przyszło i szybciej poszło :-D idę pooglądać TV... buziaczki laseczki!!!!!
 
Ita sie usmialam z tego bzykania :) a pa to mu wyszlo :))

Eagle warga lekko sinawa a to byl tylko wypadek na szczescie sie nie tlukli. Gratuluje zabka:))

Madziak u nas na poczatku Eryk tez nic niechcial pic wdusil w siebie 25 dzis wypil 200

Ewela ale parka

Ewelinka ja tez mam wrazenie ze Eryk wstaje rano i cos nowego umie

Ewela ja nawet pierwszej nie dostalam

Kasiek myslalam ze to taki etap ma grunt to sie zapiera....


Emalia zdolniacha a jaki slodki aq ErlyDays to chyba u nas tylko w lumpkach albo na allegro a tak to tylko sprowadzane chyba ze sie myle

Agi buziaki dla poli


Moja mama dzis zostawila Ercia w lozeczku ( nadal najwyzszy pozimom), obok lozka stoi komoda na niej przewijak i paczka z husteczkami wyszla do lazienki odebrala telefon a jak wraca Ercio ma w lozeczku te husteczki one sa dosc wysoko nad lozeczkiem, Mowi ze jest pewna ze nie bylo i ze nie stracila , on cos ostatnio kombinuje w tym lozeczku ale zostawilismy go i oberwowalismy raczej nie mogl siegnac tak wysoko musialby sie podciagac przy nas niechcial i badz tu madry on czy nie on, chyba jednak opuscimy te lozeczko
 
Emalia - boski Jasio....a te ciuszki o które pytałas to w Primarku u nas są!!!! Czegos konkretnego szukasz, bo moge ci kupic???
kasiek - spokojnie kochana, dobrze że masz takie podejście...wWidać że Damianek pogodny chłopaczek no i szkoda żeby w wieku 6 miesięcy tylko lezłą i się patrzył w sufit!!!
koriander - cieszę się że pobliscy mieszkańcy uszli z życiem...hihihi...Na pewno szybko sobie wszystko przypomnisz i świetnie Ci pójdzie za kólkiem juz tym własnym...
ola - moja mała tez przechodziął etap że baaardzo mało jadła ale nawet w miare przybierała na wadze...a teraz ma etap że je jak smok.... :-)

Na allegro patrzyłam na piżamki. Są dwupaki takie ładne za ok 40zł z przesyłką. U Was nie ma może przecen? :)

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkk.

Mój stary właśnie się wścieka na kanapie :) On też gra i drapie :) Najwięcej wygrał 1000zł właśnie w zdrapkach :)
 
reklama
Do góry