reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia Early Days u nas to tylko w lumpkach widziałam;) I to jeszcze w takich lepszych:p Już dawno nie byłam w swoim, bo czekam aż całkowicie wymienią towar, bo mam wrażenie że co idę to ciągle to samo na wieszakach wisi;P

Co do jedzenia to moja dzisiaj po raz pierwszy zjadła krem dyniowy z żółtkiem;) Moja mama mówiła że po prostu pochłaniała zawartość słoika;)

Lena jadę jutro do mamy.;-) Kopnij mnie w dupę i napisz sms-a żebym nie zapomniała o tych puzzlach:-D Zostaję tam do niedzieli, bo mój cały piątek, sobota i niedziela pracuje:( Więc stwierdziłam, że nie chce mi się samej w domu siedzieć, a u mamy przynajmniej się czegoś nauczę, bo w weekend kolejne kolokwium i egzamin zerowy:)

Takie pytanie z innej beczki: Zamierzacie dzieciom (dziewczynkom;-)) przebijać uszy? Bo ja sie tak zastanawiam, bo po tej mojej łysolce to w ogóle płci nie widać:-D
 
Ostatnia edycja:
Wiesz co to jest tak że ja szczepie na WZW szczepionką której nie refunduje NFZ to właśnie Engerix, a teraz okazuje si e na chwil obecnej tej szczepionki nie ma nigdzie...obdzwoniłam sporo aptek w W-wie i nawet przychodnie przy szpitalu w którym rodziłam (tam właśnie robiłam pierwsze szczepienie i nie chciałam na NFZ tylko płatną-podobno lepszą) i oni też nie mają tej szczepionki....teraz muszę czekać aż producent dostarczy ją do hurtowni i dopiero małego zaszczepie, ma to się stać w najbliższym czasie tak mi powiedział Pan z jednej apteki.

acha... to nawet w hurtowaniach ich nie ma :szok: właśnie też chciałam małego jakąś lepszą na to wzw zaszczepić ale my za 2 tyg dopiero idziemy
 
Bbutterfly - dziękuję kochana za to co napisałaś... myślę że najwyższy czas zmienić neurologa... może inny będzie "normalniejszy"... mąż mi mówił że jak jej powiedziałam że po rehabilitacji nic za bardzo się nie zmieniło (ja w tym czasie ubierałam małego i byłam odwrócona) to ona aż się czerwona zrobiła ze złości że tak powiedziałam :) a kij jej w tyłek! przecież i tak nie będę jej słuchała i robiła tak jak ona mówiła bo bym zwariowała! zresztą to tyczyło by się do każdej z Was, żeby nie stawiać ani nie sadzać... coś nasze maluchy muszą w końcu robić, leżenie już dawno im nie pasuje!!! ;)
 
witajcie laski!
wróciłam do domu choć było ciężko
na pogrzebie mnóstwo ludzi fajnie jak się widzi jak tyle ludzi przychodzi pożegnać kogoś znajomego
ale powrót taki sobie zajechaliśmy jeszcze po zakupy do auchana i całe szczęście bo ojciec ze swoją dyrekcją pojechali przez miasto bo obwodnicę nam zamknęli ( nie wiem czy słyszałyście we wiadomościach gościu jechał ciężarowym z koparką i przydzwonił w e wiadukt a najlepsze że podobno nie miał na to uprawnień oczywiście wiadukt uszkodzony i to nieżle )my zdązyliśmy zrobić zakupy zatankować i w drogę i okazało się że puścili jeden pas więc mały korek ale pojechaliśmy zawieżliśmy mamę do domu i wracamy a oni dopiero nas mijali ale mieli wk,,,,,,,,,,,,,,,,

a tak poza tym moja koleżanka wygrała milion!:szok::-Dja też chcę takie szczęście buuuuuuuuuuuu
 
Przezylam :-D i reszta mieszkancow tez. super bylo:-) troche mi biegi sie mieszaly no ale to pierwszy raz po dwoch latach. A instruktor smieszny, zgadalismy sie ze chodzilam z jego chlopakiem do szkoly ale ten swiat maly.

Tak czytam ile te wasze dzieci jedzą, po prostu nie wierze że maluch może tyle zjeść, Klara jadła dziś 3 razy cyca ale to tak moze ze 3 minutki possała, kaszke-120, mleko 120, ze 4 łyzeczki zupki i banana:tak: mało chyba?
Ide pranie powiesić i pieskowi dać jeść.
miłego wieczorku:tak:
olu nie przejmuj sie moja tez malo zjada na raz, herbatki wypija przez caly dzien ok 100ml a z jedzeniem jest bardzo roznie, w nocy cyc, czasami tylko sie przyssie i zasypia, ale rosnie i sie rusza wiec chyba jest ok :tak:
na zamkniętym podałam hasło do zdjęć z mojego suwaczka.
super :tak:
My po wizycie u neurologa... oczywiście musiałam dostać za swoje... NIE STAWIAĆ NIE SADZAĆ i takie tam... bla bla... uważam że dobrze się mały rozwija więc po co te wszystkie uwagi??? Znów dała skierowanie na rehabilitacje bo ona widzi jeszcze dość duże napięcie w nóżkach?!?!? musimy się z mężem zastanowić czy pójdziemy czy też nie, uważam że ta baba przesadza... moi rodzice sadzali mnie i stawiali i jakoś nie mam problemu z chodzeniem ani z czym kolwiek... a co do napięcia w kończynach dolnych to jakoś nie zauważyłam żeby było coś nie tak... mówi że mały za bardzo prostuje nogi jak czuje coś pod nóżkami... a co ma robić??? ahh... już sama nie wiem co o tym mam myśleć... z tego wszystkiego go nie zważyła... w piątek do przychodni, zobaczymy co ona powie

Miłego dnia kochane!!!
Lila tez strasznie prostuje nozki jak dotkinie podloza i wydaje mi sie ze to normalny odruch, spytam na wizycie kontrolnej dla pewnosci. Synek kolezanki dokladnie tak samo sprezynowal i naprezal nogi, nie mial zadnego napiecia miesniowego..Ach ci lekarze :baffled:

Witajcie popołudniowo,

Ale miałam młyn w pracy.... nie miałam nawet kiedy was podczytywać:-( A do tego i tak wyszłam o 15:30 czyli później niż zwykle a roboty miałabym jeszcze conajmniej do 18-19:szok: Masakra... ale muszę to sobie wszystko rozłożyć w nast tygodniu.

Odebrałam dzisiaj wyniki małej. Niby lepsze niż ostatnio, ale nadal jakieś poniżej podanej normy, chociaz wiem że trzeba przymknąć oko bo to norma dla dorosłych:p
Dobrze ze wyniki lepsze. No i powodzenia w pracy mam nadzieje ze ten zamet szybko ustanie
zdec - no rozumiesz , dziecko bez ślubu...Obaj księża tak na mnie naskoczyli jakbym conajmniej ze 20 osób zabiła...No gorszej grzesznicy nie znali....Na szczęscie w Kościele Garnizonowym kapelan nie robił problemów i ochrzcił mała normalnie na mszy w niedziele.!!!!
grrrr:no: ciekawe kto wielmoznych panow ksiezy upowaznia do takich uwag... okropnosc


emalia super filmik Jasiu jaki "chlopiecy" pokazalam mezowi stwierdzil ze Lila przy nim jak dziecko wyglada :-)
 
reklama
Emalia - boski Jasio....a te ciuszki o które pytałas to w Primarku u nas są!!!! Czegos konkretnego szukasz, bo moge ci kupic???
kasiek - spokojnie kochana, dobrze że masz takie podejście...wWidać że Damianek pogodny chłopaczek no i szkoda żeby w wieku 6 miesięcy tylko lezłą i się patrzył w sufit!!!
koriander - cieszę się że pobliscy mieszkańcy uszli z życiem...hihihi...Na pewno szybko sobie wszystko przypomnisz i świetnie Ci pójdzie za kólkiem juz tym własnym...
ola - moja mała tez przechodziął etap że baaardzo mało jadła ale nawet w miare przybierała na wadze...a teraz ma etap że je jak smok.... :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry