reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam. Czyżby pierwsza?
Ale jetem wku.....a. No szok. Stary mnie obudził godzinę temu żeby go autem pociągnąc bo bus nie chce odpalić. No to ja wsiadłam w busa, a on w mondeo i po całej wsi mnie przeciągnął i nic. Za cholere ten wrak nie chciał odpalic. I do mnie pretensje, że co ja robię???!!!Wyskakiwał co chwile z auta i na pół wsie się na mnie drze czy mam 4-kę włączoną , czy kluczyk przekręciła? Za kogo on mnie ma? Co ja pierwszy raz auto na zaciąg odpalałam? Mam dłużej prawo jazdy od niego o 7 lat a się gówniarz mądruje. Wrrrr.... No tak mi ciśnienie z rana podnieść.

Miłego dnia Wam życzę.
 
Witajcie porannie,

Nocka ok, tylko przed nocą masakra:( Mała wczoraj zasnęła o 19 jak zawsze, żeby się obudzić o 21.30... no i widzę że zmęczona oczy trze, ale ja ją do łóżeczka a ona w krzyk... no to zabawa na całego... Usnęła dopiero o 23:30 u nas w łóżku, co jej się nigdy nie zdarza... a matka o 5 rano wstawała do pracy i teraz oczy na zapałki... dobrze że ja nigdy kawy nie piję, to tym razem mnie całkowicie postawiła na nogi;)

ewus - super że chcesz zdać maturę... ciężka praca Cię czeka, ale wierzę że Ci się uda;)

emalia - a stary w końcu odpalił i pojechał?? To ci pobudkę zrobił:(

Ja również miłego dnia wam życzę i zabieram się porządnie do pracy;)
 
Zdec- tak w końcu mi odpalił i pojechał. Ale ale "do widzenia" ani buzi tylko wielki foch jak by to moja wina była, że rozrusznik padł. A żeby było ciekawiej to jest to auto służbowe i nie wiem czemu na warsztat nie stawia. Teraz będę miała cały dzień do bani i jeszcze nie wyspana jestem, a ja jak już wstanę to już nie umiem się położyć. Paliwa też prawie nie mam a muszę na poczte jechac wysłać te rachunki i oświadczenie z konkursu. No i wybrałam jednak Chicco , bo mamy w Koronie w sklepie "Dziecko" ( tzn w CH Młyn) i tam jeździmy a do "resrverda" musiała bym extra jechać. Wezmę małemu jakąś zabawkę na dzień dziecka taką od roku i butelki duże , może jakis ciuch jeszcze , bo kupon jest do wykorzystania na cały asortyment sklepu "Dziecko" :) Chyba że jakś spacerówka mi wpadnie w oko to najwyżej dopłace. Zresztą pojadę to na miejscu się okaże :)

Ewuś- super ,że się zdecydowałaś. Zazdroszczę ci zapału, bo ja nie mam matury. Ostatnią klasę kończyłam w ciąży z Olą i miałam za wychowawce starą dewotę, która mi dała warunek ,że albo świadectwo ukończenia, albo przystąpie do matury ale nie ukończę szkoły. Więc wolałam mieć już to średnie bez matury.Cztery lata później poszłam zrobić sobię studium administracji, no i mam dyplom :) Żałuję strasznie ,że w następnym roku po skończeniu liceum nie przystąpiłam do matury, bo miałam i dalej mam marzenie zawodowe , ale teraz to już za stara jestem i za dużo przerwy więc nie dała bym rady. Może jeszcze zrobię sobie jakieś studium, ale to się zobaczy jak Jasiek pójdzie do żłobka a ja znajdę jakąś nową prace.
 
Witam się i ja:-)

emalia82 współczuje, też by podniósł mi ciśnienie:angry: faceci, coś nie jest po ich myśli to musi się wyżyć, szkoda że na Tobie:-:)-:)-( zobaczysz przejdzie mu i będzie Cie przepraszał. gratuluje wygranej w konkursie, ja chyba też wzięłabym reserved, ale widzę że już wybrałaś, a jak możesz wybrać z całego asortymentu to może i lepiej:tak:

Kasiu- dziękuje za odiwedziny w pracy:-) blender widziałam odebraliście:tak: ale pisz po polsku bo ja nigdyyyyy nie miałam niemieckiego:baffled::-D:szok::nerd:

zdec miłego dnia pracy, jak pierwsza kawa tak pomogła to w razie kryzysu druga w pracy wypij:tak:
 
Dzień Dobry
poczytam Was za chwilkę jak zrobię sobie jakieś śniadanko

ale muszę się pochwalić mamy pierwszego ząbka lewa dolna jedyneczka
obstawialiśmy że górne wyjdą pierwsze bo ma takie dziąsła opuchnięte a tu niespodzianka, dziś rano ugryzł mnie w palec i już wszystko się wydało:-)
 
reklama
Dzień Dobry
poczytam Was za chwilkę jak zrobię sobie jakieś śniadanko

ale muszę się pochwalić mamy pierwszego ząbka lewa dolna jedyneczka
obstawialiśmy że górne wyjdą pierwsze bo ma takie dziąsła opuchnięte a tu niespodzianka, dziś rano ugryzł mnie w palec i już wszystko się wydało:-)

eagle gratuluję:-) jak ma napuchnięte dziąsła to teraz pewnie ząbki posypią się jedne po drugich, a u nas cisza:-(

czy Wasze dzieci też BZYKAJĄ (pozycja jak do raczkowania, ale ruchy przód-tył) ???
mój już jakieś 2 tygodnie tak intensywnie to robi, a ruszyć nie chce, jak coś to pełza i to coraz szybciej. Wczoraj śmieliśmy się z niego bo po panelach pędził do kapcia, jak mój mąż powiedział "gdzie idziesz" to Mały zatrzymał się, odwrócił do nas głowę i powiedział "pa" :-D i popędził dalej. domyślam się że to nie było ,świadome, ale fajnie wyszło:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry