reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hefi - niezłe:-D:-D Nie wiem co to ten tumiwisizm, ale chyba nic pozytywnego, więc mam nadzieję że Ci szybko przejdzie;-)

gosiagro - patyk:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D Spadłam z kanapy:-D:-D:-D:-D

lena - zabieraj się z tymi faworkami!:wściekła/y: Litości nie masz??;-)

Matko ktoś mi podmienił dziecko:szok: Całe popołudnie tak marudziła że tragedia, w końcu koło 7 usnęła... masakra... co te babcie z wnuczkami wyrabiają:-D
 
reklama
zdec - tumiwisizm to inaczej leń ;) tak szeroko pojęty ;) Nasza mała nam tamtej nocy dała nieźle popalić, nie liczyłam ile razy sie budzila ale sporo :/ dzisiaj w dzień też marudna była... Zasnęła szybko ale słysze właśnie że zaczyna gmęgać :/ Masakra....
 
ale tu cisza
dziewczynki a co Wy porabiacie?

my po kolędzie, całkiem udanie oczywiście z księdzem to Asia najwięcej się nagadała i nawet powybierała dle nas wszystkich obrazki, Tomuś swój chciał od razu skonsumować:-)

izia_tcz i jak układanka z lego?
Eliza_EM gratki dla Mikiego
Perfecta ooooooooo tak świetny pomysł, szkoda że wcześniej nie napisałaś, ale może next razem skorzystam, a jak reszta dnia Ci minęła, też taka zakręcona? zamówienie na zakupy prawidłowe poszło?
Asiek83 dokładnie jak dziewczyny piszą, babcie zawsze uważają że jak maluch marudny to głodny i trzeba go dokarmic..... ( moja mama chyba jest tylko wyjatkiem, a to dlatego że bardzo dużo czasu spędza z maluchami)
też obstawiałaby ze to ząbki, a smarujesz czymś dziąsełka?
zyraffka super że Łukaszek tak sie odmienił i niech mu tak zostanie
karo85 ło matko to piękne zakupy wyszły, super że babcia tak zasponsorowała i miłego pobytu w spa
ewelinka307 ja dla mnie to jakiś dziwny ten kubek
emalia82 gratulujemy wygranego konkursu, ja bym chyba reserved wybrała
Klementinka dużo zdrówka dla Jasia, a może to od ząbków jeśli nie ma żadnych innych objawów?
Lencja witamy także Kornelcię
nadika zdrówka i dla całej Waszej rodzinki
Agi78 całkiem sporo Polcia zjada
koriander powodzenia w odświeżaniu "jazd" i gratulujemy zakupu
lenaDTR no właśnie gdzie Cobra? juz dość długo jej nie ma, a ostatnio jak pisała to u mamy chyba była
ale mi smaka zrobiłaś osz Ty nie dobra, prosze teraz mi szybciutko podesłać kilka:tak::-D
ewaijulcia gratulujemy
athena83 my płacimy za szczepionke w przychodni i nie musimy nigdzie chodzić po aptekach i kupować na własną rękę
hefi świetna instrukcja, muszę mojemu małżowi pokazać jutro:-D
tylko dziewczynki pamiętać " nie instalować teściowej ":-D


a jeszcze też się pochwalę, moja córcia ma dziś dzień miłości do mamy chodzi i co chwilkę rzuca tekstem " kocham mamę" ech piękne to, owszem mówiła już tak wcześniej ale na zasadzie powtarzania np ja do niej "kochasz mamę? "- ona " kocham"
a dziś to juz w pełni samodzielna inicjatywa, ech....ale ją za to wyściskałam, cudne są takie chwile:tak:


hahaha nim skończyłam produkować posta to wątek sie rozruszał :)


zdec jak to co rozpieszczają
 
Ostatnia edycja:
Klementinka zaczelam od strony 4212 nie wiem jaki obrazek zjadl Jas, ale Ercio dostal na koledzie obrazek jsiadz dal mu do reki i powiedzial zeby niezjadl przez 3 min no to wytrzymal moze ze 3 sekundy :))

Anecznik mamakubulki ci wyrwie ma wprawe:)

Perfekta buziaki dla Jasia

Asiek jesli twoja mala traktuje piers jako smoczek to mm moze nie pomoc a ona sie chyba budzi jak sie zorientuje ze wypadl...

Gosiargo niestrasz tym wstawaniem bo ercio chyba zaczyna zabkowac na razie jakos bezobiawowo

Agast ja przestalam jakos ok 24 dnia efekty byly super zaczal mi sie dzielic brzuch niesety po miesiacu miesnie znow oklaply

Zdec u nas zamienie bylo pieknie widac :)

Kasiek Eryk wypija mleko z piersi i to co odciagam wieczorem to bierze na 2 razy za pierwszym razem wypija jakies 150 potem dopija reszte po jakiejs godzinie, oprocz tego deserek i zupka

Eagle nie stresuj sie moze Ci pomoze z tym odkurzaczem:)) Milo slyszec takie slowa pamietam jak z olafem sie przekomarzalismy kto kogo bardziej i ktoregos ranka wlazl do lazienki powiedzial "uwielbiam cie "

Iza podesle Ci olafa jak jakies "legowe" lamiglowki to bedzie szczesliwy

Eliza gratulujemy zebacza:)

Karo ty to masz tesciowowa!!!!

Emalia super a ja zgubilam moj paragon !!!!! chyba pojde przeszukac kieszenie

Lencja dobry pomysl z tym 1 moze tez sie skusze ale boje sie ze jak sie znow zacznie nawal w pracy to odpuszcze chyba musialbym pod to zmienic prace :-D

Nadinka zdrowka

Koriander gratuluje zakupu

Ewa i Julcia gratulujemy postepow




Mamy pierwszza kropke zamiast zeba :)) ciekawe kiedy pojawi sie zab Olaf mial 19 stycznia a jest 9 dni "mlodszy" od Ercia. Za to Olaf wrocil z przedszkola z rozwalana warga akurat w miejscu ktore przegryzl rok temu, bolalo spuchlo. Zderzyl sie ze swoim Filipem Filip wyszedl bez szawnku widac ma twarda glowe :))
 
lego poskładane trochę to trwało ale też to takie przerośnięte klocki więc miało prawo:-D
widzę że produkcja w toku nadrobić was to:szok:tym bardziej że mój w domu i marudzi jak siedzę przy kompie jutro ciężki dzień nas czeka więc pewnie nie będzie kiedy zajżeć chyba że wieczorem po przyjeżdzie z pogrzebu
ja się też zastanawiałam ostatnio co z cobrą dość długo się nie odzywa
 
Dziewczyny nie odpisze Wam, próbowałam Was nadrobić ale widzę tylko litery jakoś nie mogę ich złożyć w słowa a co dopiero w zdania. Pisanie jeszcze mi jakoś idzie, ale to same palce chodzą. Sama nie wiem czy to zmęczenie psychiczne czy fizyczne.

Znów się dziś do dentysty nie zarejestrowałam, ciekawe na co ja czekam.

spokojnej nocy dziewczyny
 
Koriander - to rewelka z autkiem a pochwal się co kupujesz

Perfecta - dla Jasia serdeczne życzenia

Eliza
- gratuluję zębloka

Asiek - moim zdaniem pobudki to nie kwestia karmienia, moja Iga tez spała całe noce i nic jej nie zbudziło a była wtedy tylko na cycu, a juz od 1,5 m-ca pobudki robi i to niekiedy w środku nocy obudzi się i po spaniu. To i tak ostatnio 1-2 pobudki bo wcześniej potrafiła duzo więcej ich mieć.

karo - przyznaję bez bicia że zazdroszczę SPA....nie mówiąc juz o teściowej:-D Wypocznijcie i bawcie się dobrze

emalia
- gratki!!!! Ty to masz szczęście. Ja bym brała reserved

Lena - mniaaaaaammmmm ale mi ochoty narobiłaś wredoto

eagle - oj to masz udany dzionek z córunia, pewnie bosko to usłyszeć

Milka - to ząbek juz pewnie na dniach, ciekawe kiedy u Igi
 
heja troche was poczytalam...produkujecie ze hej

gratuluje nowych zabkow i postepow

ja po pracy padam, nie bylo tak zle-powiem nawet ze bylo dziwnie czulam sie tak jakbym wrocila do punktu wyjscia, jakos takos...do tego jak wrocilam to zuza marudna no i dostala goraczki po szczepieniu biedactwo moje :( strasznie dzis za nia tesknilam..tatus sie dobrze nia zajal tylko mleczka malo do niego wypila, no ale zobaczymy jak bedzie jutro. Na szczepieniu jak tylko m przekroczyl prog przychodni zaczal sie ryk jakby przeczowala co ja czeka, uspokoila sie troche ale podczas szczepienia znow plakala :(
no nic mykam jutro znow praca
milego wieczoru
dobranoc
 
reklama
aaaaaaalllllllllleeeeeeeee się najadłammmmmmmmmmmmmmmm. Zrobiłam chińskie pyszności bo dostawa szczęśliwie dojechała i zaszalałam................. od 18 nie mogę do siebie dojść........... Jakas masakra człowiek głuupiiiii ale silny:p:p:p
jutro poczytam co napisałyście a teraz idę dalej stękac z przejedzenia Dziwny ten dzień dzisiaj jakiś....
chyba przez to zaćmienie chyba
Sleep well, good night herzlich wilkomen :):p
Karaluchy pod poduchy a szczypawki na zabawki
PRZESPANEJ NOCKI ŻYCZĘ KOCHANE! EVERYBODY!
 
Do góry