reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

uuuuuuuuuuuuuuu lena ale pojechałaś!!!!!!!!!swoją drogą to współczuję jej dziecku mieć matkę we wszystkim ustawioną na nie przerąbane
 
reklama
Madzis5 chyba dziecko,ktore urodzilas bylo niechciane skoro twierdzisz,ze miesieczne dziecko nieswiadomie sie usmiecha do rodzicow !!! Idz i sie palnij w ten durny łeb i nie Zabrudzaj nam tu forum swoimi stekaniami zazdrosnico jedna, pewnie zadnej kolezanki nie masz,ze przychodzisz i tu jeczysz !!! WYPAD STAD WIEŚ.NIARO !!!!!!!
 
Hahahaha :-D:-D jeszcze madziusi posta nie przeczytałam a już sikam ze śmiechu że znowu coś mądrego napisała;-)

Kasiek wyglądasz super:)

Moje dziecko znowu szaleje na leżaczku, jak uda mi się jakoś to nagrać to wrzucę na zamknięty;P
 
Hahahaha :-D:-D jeszcze madziusi posta nie przeczytałam a już sikam ze śmiechu że znowu coś mądrego napisała;-)

Kasiek wyglądasz super:)

Moje dziecko znowu szaleje na leżaczku, jak uda mi się jakoś to nagrać to wrzucę na zamknięty;P
Pewnie teraz znowu kleci jak tego posta przez cały dzie ń::)Ale cieszy mnie to, że ktoś nas czyta:)
 
Nie zgadzam się z tym. Znam przypadek kiedy kilkutygodniowe dziecko przesypiało ładnie noc, w dzień dużo spało było mega grzeczne, nie płakało...a z dnia na dzień zamiast przybierać to traciło na wadze! mimo że leżało przy piersi całymi godzinami to z powodu nieumiejętnego ssania najzwyczajniej się nie najadało...tak więc nie wszystkie dzieci potrafią sobie wyregulować rytm jedzenia ( mówię tu o pierwszych tygodniach życia)

TO CHYBA MUSIALA BYC LALKA,BO PRZECIEZ TAKIE DZIECKO NIE MOZE PRZESPAC CALEJ NOCY ?!!! Buuuuhahahahaha znawczyni sie znalazla
 
widze ze to cos znow sie odezwalo..brrrrr powialo chlodem

witaj lena :)
ewus-3maj sie, zdrowka dla malego i obyscie jak najszybciej pozbyli sie tego paskudztwa!
kasiek-ladnie :)
 
Przepraszam że odpisze 1 osobie tylko ale zaraz kąpanie małej a później zmykam na babski wieczór :)

madzius5 - Ale ja nie napisałam nigdzie że należy sadzać dziecko które jeszcze samodzielnie nie siedzi więc nie wiem skąd wzięłaś takie przypuszczenie. Moja Julka ma prawie 7 miesięcy i już siedzi samodzielnie podobnie jak pewnie nie jedno dziecko w jej wieku.
Z tym fotelikiem samochodowym to przepraszam ale nie zrozumiałam :/ Chodzi ci o powolne przyzwyczajanie?? Jeżeli tak to tak właśnie zamierzamy z mężem robić żeby Julka przyzwyczaiła się do nowego "mebla". Dzisiaj właśnie zakupiliśmy fotelik 9-18 i jak będziemy jeździć na krótkie trasy (np. do teściowej 10 min jazdy samochodem) to bierzemy nowy fotelik a na dłuższe trasy w tym zakupy itp to bierzemy stary (początkowy).
Matce naturze też należałoby pogratulować indywidualnej inteligencji i szczęściu w życiu, miłości to po co się gratuluje danej osobie sukcesów w życiu czy np. ślubu etc.


ok koniec...


Kupiliśmy dzisiaj fotelik :)
Maxi Cosi Tobi - Pink :D Małej się podoba.
Zmykam bo maruda marudzić zaczyna.
 
reklama
Buterrfly - Dziękuję i cieszę się że przydało się na coś moje bazgranie:)
A nie pisałam bo i czasu nie było przed świętami, troszke też wszyscy chorowaliśmy przed w trakcie swiąt i ja "dogorywam" nawet teraz kaszlę jak stary grużlik:( No i po ostatniej aferce tutaj jakoś tak się atmosfera ciężka zrobiła... Teraz widzę że znów zwady... Nie wiem jak Wy ale dla mnie kiedyś bb to był relaks , a teraz od czasu do czasu ktos cos napisze , ktoś odpowie i tak włącza się lawina. Nie fajnie się to czyta , mimo iż nieliczne z nas tak naprawde znaja się osobiście to przykro jest czytać...bo przecież po to tutaj się "zapisywałyśmy" by byc w gronie osób rozumiejacych się wzajemnie.
Ja apeluję o to by wszystko wróciło do normy , by nie ubliżać sobie nawzajem i by dobrze się bawić dalej ciesząc się z postępów naszych maluchów.
Lena - Ja mam nowe , nieużywane puzzle ale odpakowane i używać ich nie będę więc jak chcesz mogę Ci wysłac po nowym roku , mnie się nie przydadzą
 
Do góry