reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

madziuś Ty masz dziecko?
może pobawmy sie tu w psychoanalize? Ty zaczełas analizować forumowiczki moze i my sie zrewanżujemy:-) moj kolega zapytał by wprost: WYBZYKAŁ CIE KTOŚ OSTATNIO? bo jakos duzo w tobie frustracji,chęci dominacji i krytycyzmu wobec innych a to sie czesto zdaża kobietom które nie odczuwaja akceptacji ze strony pułci przeciwnej...hmm a moze codzi o cos innego? macie pomysły dziewczeta,to wejdziemy w skóre pani Madzi i porozwazamy cóz to ją tak gryzie ze sie tu taka wylewna zrobiła......
 
reklama
madziuś Ty masz dziecko?
może pobawmy sie tu w psychoanalize? Ty zaczełas analizować forumowiczki moze i my sie zrewanżujemy:-) moj kolega zapytał by wprost: WYBZYKAŁ CIE KTOŚ OSTATNIO? bo jakos duzo w tobie frustracji,chęci dominacji i krytycyzmu wobec innych a to sie czesto zdaża kobietom które nie odczuwaja akceptacji ze strony pułci przeciwnej...hmm a moze codzi o cos innego? macie pomysły dziewczeta,to wejdziemy w skóre pani Madzi i porozwazamy cóz to ją tak gryzie ze sie tu taka wylewna zrobiła......
hehe bym cos napisała o tym bzykaniu ale może lepiej nie....:-):-):-):-)
 
hmmm a może poprostu matka jej nigdy za nic nie chwaliła wiec i ona nie potrafi chwalić i cieszyc sie z drobiazgów..... tak to już jest Madziu jak sie pojawia dziecko człowiek sie zmienia,głównym tematem rozmów w gronie dzieciatych staje sie kupa w pampersie i każdy kto ma dziecko doskonale o tym wie:-)taka jest kolej rzeczy,nasze matki nie miały internetu wiec nie gadaly na forum le to nie oznacza ze nie gadały o tym o czym my tutaj, wrecz przeciwnie jak swiat stary te rezmowy młodych matek zawsze były takie same......
wejdz na forum o niepłodności to zobaczysz ile kobiet marzy by ich głównym zajeciem była zmiana pampersów i cieszenie sie jak głupi do sera gdy dzieciak narobi w nocnik......to tak na marginesie
 
perfecta- myślę podobnie jak ty :) też apeluję o pokój i olewanie siejących zamęt
liliti- ale się uśmiałam hihihi
ewela- a gdzie ten test jest>? ja mam tyko w ebooku i w ciąży podczytywałam a teraz czasu nie mam... podaj stronę plizzzz :D
 
reklama
madziuś Ty masz dziecko?
może pobawmy sie tu w psychoanalize? Ty zaczełas analizować forumowiczki moze i my sie zrewanżujemy:-) moj kolega zapytał by wprost: WYBZYKAŁ CIE KTOŚ OSTATNIO? bo jakos duzo w tobie frustracji,chęci dominacji i krytycyzmu wobec innych a to sie czesto zdaża kobietom które nie odczuwaja akceptacji ze strony pułci przeciwnej...hmm a moze codzi o cos innego? macie pomysły dziewczeta,to wejdziemy w skóre pani Madzi i porozwazamy cóz to ją tak gryzie ze sie tu taka wylewna zrobiła......
o ranyyyy ale dobre to:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Spadaj wieś..niaro!!!

WYPAD STAD WIEŚ.NIARO !!!!!!!
dziewczyny uwierzcie mi że dziewczyny ze wsi umią się lepiej zachować niż niektóre panie:tak::tak::-D:-D:-D

Kartki które wysłłam na święta są podziękowaniem dla tych co obdarowały prezentami ubogą rodzinę!!!To takie prywatne podziękowanie odemnie i żeby było sprawiedliwie dostały tylko te które wysłały paczki:tak:
jeszcze raz dziękuję za kartkę:tak::tak::tak:

Dziewczyny - czy wy juz obnizyłyscie łóżeczko??? Bo ja patrze,ze dzinks cos kombinuje w tym lozeczku i jeszcze mi wypadnie :szok:
My jeszcze nie obniżaliśmy bo Alanek nawet się do końca nie przekręca (parę razy mu się udał0) nie mówiąc już nic o wstawaniu;-)
 
Do góry