reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kurde ja tu chyba zacznę porządku pilnować!
Bez afer mi tu kolejnych poproszę:)

A na twoim miejscu ewus to bym się nie bała, tylko waliła do ordynatora od razu, niech sobie pipa nie myśli że jej wszystko ujdzie na sucho...
 
wcieło mi posta wrrrrr...
właśnie dotyczył lekarki od nas z przychodni!!
Poszła bo Gaja miałą katar to ona się pyta po co przyszłam ja mówię, że córeczka ma katar a ona do mnie i co ma zrobić???Ja piernicze jak się zagotowałam ja mówię, że nie jestem lekarzem tylko pedagogiem a ona ma kwalifikacje więc powinna wiedzieć co ma zrobić!!!Zajrzała tylko do gardła nawet nie osłuchała!!Ja mówię, że boję się aby nie poszło na płuca a ona do mnie, że jak ma pójść to i tak pójdzie więc z niczym wróciliśmy do domu bo mój mąż był z nami!!
Wzięólam się sama za Gajkę cieplej ubierałąm co wieczór gorąca kąpiel, krople do nosa, juvit c i codziennie spacery i już jest prawie bardzo dobrze!!!
 
Dziewczyny chcę Gai zakupić matę piankową i tą sieteczkę żeby przez nią ciumkała jabłko podrzućcie jakieś linki;)
 
Lena ,nie kupuj tej maty piankowej, wyczytalalysmy niedawno,ze ona zawiera zwiazki bardzo szkodliwe dla malych dzieci :szok: co do tego smoka z siateczką ja go mam i bardzo sobie chwale, u ktorejs z was zobaczylam na zdjeciu u malucha i zamowilam od razu na allegro,ale nie pamietam juz u jakiego sprzedawcy, ona chyba jest z baby ono.
 
Ja mam najtańszego z canpola i jest super:)
Co do puzzli piankowych to ja kupiłam i żałuję, bo były w paczce i nie było widać że te części ze środka są ruchome i teraz leżą w koncie porozwalane bo nie chce mi się tego w całość składać:( Muszę je chyba wyrzucić.
 
Ja mam najtańszego z canpola i jest super:)
Co do puzzli piankowych to ja kupiłam i żałuję, bo były w paczce i nie było widać że te części ze środka są ruchome i teraz leżą w koncie porozwalane bo nie chce mi się tego w całość składać:( Muszę je chyba wyrzucić.

a jak ten smok się fachowo nazywa??Zdec to ja odkupie za drobna opłata:)
 
reklama
hej dziewczyny mam problem. Moja Julcia ostatnio bardzo pozno chodzi spac i czesto budzi sie w nocy kiedys usypiala ok 22 a ostatnio usypia ok polnocy a wczoraj usnęła dopiero o 01.20 i budzila sie gdzies co godz moze mam za malo tresciwy pokarm? powiedzcie mi prosze jak nauczyc moje dziecko spania w nocy bo te noce mnie wykonczą
 
Do góry