reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ewus idz i powiedz tej starej ku..rwie co oniej myslisz i zglos to jeszcze do dyrekcji szpitala. glupia pina jakas z niej. Nie martw sie , napewno dbasz o dzieciaczki bardzo dobrze, kurcze w koncu masz ich dwoje na raz i tak sukces,ze dajesz rade, pewnie zolza ci zazdrosci szczescia
 
Ją jestem załamana...i tak wściekła że siedzę i wyje...
Jakąś *******..ona piz..da pielęgniarka poszła do teściowej i napier..dolila ją moje dziecko jest brudne,że ją wybieram je chusteczkami,a nie kąpie...(gdzie nie było dnia żeby nawet w warunkach szpitalnych nie był kapany)przebieram go kilka razy dziennie bo się ślini i jest zaraz mokry,że on leży u mnie w łóżku a nie można...że ubranka powinnam prasowac...ku...wa to jeszcze może niech mi tu żelasko przywioza...ją już nie mam siły...człowiek robi co tylko może żeby dziecko było zadbane to pójdą i takie rzeczy napierdo..zaraz chyba pójdę i wypisze się na własne zadanie bo przez jakąś idiotkę nie umiem się uspokoić i zapanować nad nerwami...

a Ty siedzisz z dzieckiem w szpitalu i komputer tam masz z netem? Bo nie rozumiem?
 
hahahaha cześć lena:)

Już post riposta napisany, tak jest;)

ewus trzymaj się tam jakoś! Daj temu babsku popalić, co za idiotka! Ja bym chyba jej w mor...dę nastrzelała.
 
reklama
Do góry