reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Moja znowu sie budziła 6 razy dziś w nocy no masakra jakaś i od dwóch tygodni jest spowrotem na samym cycu niewiem co jest obstawiam zęby nic nie chce jeść:no:a tak ładnie wcinała owocki kaszki i zupki a teraz:no: buzia zaciśnięta i koniec
kajdusia-super że wszyscy wracaja do zdrowia:tak:
eagle-oby Asi szybko przeszło to chorubsko
ewus-wspólczuje bidulko się namęczysz w tym szpitalu

Ja swojej jeszcze łóżeczka nie opuszczam bo leży sobie w nim spokojnie poza tym nie jest aż tak wysoko jak usiądzie to nie wypadnie

askut-u mnie gorący prysznic i masaz pomógł
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie... czytałam z dzisiaj i wczoraj... też myślę że nie ma co odpisywać tej madzi... ona tylko na to czeka! sieje zadymę, a to tutaj nie potrzebne!

Koriander- mi też by się przydało podszkolić angielski- proponuję rozmawiać tylko po angielsku :D Mogą wyjść ciekawe rzeczy :D
askut- rób co dziewczyny mówią, u mnie zadziałało jak karmiłam!

lena-z tego co pamiętam sufit robiła... może nie skończyła i teraz z pokoju oglada gwiazdy na niebie hihihi

Ewela-co do łóżeczka u nas jeszcze nie obniżone ale nawet jak mały siedzi to nie ma szans żeby wypadł... jak zacznie sam siadać dopiero obniżę :)

AniaCh83-pieknego masz elfika :)

Ewuś-zdrówka dla malca!

Perfecta- gdzie Ty się podziewasz? chciałam pochwalić Twój pomysł na krewetki w cieście piwnym-pyyycha! Zrobiłam na przystawkę pierwszy raz coś takiego i nie dość że łatwe to jeszcze smaczne :D Masz jeszcze jakieś ciekawości na przyrządzenie owoców morza? :D Albo innych egzotyków?

Anecznik- pokaż meble :D

dorotka- mój po takiej akcji je już tylko mleko z kleikiem lub kaszką, bez tego nie ruszy, jakby za mało sycące dla niego były... podobno ja też taka byłam że jak za rzadkie to tknąć nie chciałam, oby u Ciebie to tylko chwilowe było

hefi-gratuluję ząbków, nasze nadal jakby są ale ich nie ma :/

to na razie tyle :*
 
przeczytałam co 2 post :p

cos ostatnio dosc czesto gorąca atmosfera sie tu robi ;/ chyba najlepiej "olac" tak jak BBaretflay pisze :p

czasu za wiele nie mam bo gotuje obiad dla Nas i dla Emilki pieke na jutro :p aaa miałam podziekować kolezance która na wątku skaza... dodała przepis na ciacho... :) dziękuję bardzo robiłam juz 3 razy i bardzo mi smakuje :p a teraz postanowiłam jescze jabłko dodac zeby troszeczke smak zmieniło, bo mi zbrzydnie :p pięknie urosło.... dobre 8 cm (1 raz w zyciu mi tak wyrosło ciasto:szok:) bo w standarcie to zakalce robie :-p

miłego dnia mamuski :p
 
witajcie
zuza spi, moj czysci akwarium to mam chwile na poodpisywanie :)

katarzynajanicka-super ze z fifim ok :)
karo-gratuluje zabola!
ewus-gratki dla m., no i zdorwka dla malenstw!
zdec-natalaka to ma spust 200ml :szok:, moja mala tez po spanku ma nieprzyjemny oddech chociaz przemywam jej zabki i dziaselka ta nakladka na palec
bbutterfly-ja bym kupila z najkrotszym
agast-butki super :)
lencja-zdrowka
magda m-5 zabkow:szok: gratki :)
eagle-zdrowka dla asi
kasiek-super diamianek siedzi, a co do odglosow to zuza tez takowe wydaje z siebie hehe
dorotka-co do mleczka nie pomoge
kajdus-super ze maly juz w domu :)
aniach-coz za uroczy elfik!
na-tuska -zycze wygranje sprawy, swoja droga co za pracodawca-wspolczuje
hefi-gratuluje zaboli :)
ewela-my obnizylismyna srodkowy poziom na koniec listopada tak dla bezpieczenstwa-zuza upodobala sobie chwytanie sie za szczebelki i przyklejanie do nich-smiesznie to wyglada :) i lubi ochraniacz podjadac:-D
kasik1855-witaj:)


wszystkim wczorajszym i dzisiejszym solenizantom sto latek i zdrowka, duzo zdrowka :)

mala sie obudzila mykam
milego dnia:)
 
ewus to musisz działać z tym gronkowcem:-( i wytępić go jak najszybciej, chociaż to nie będzie takie łatwe, też miałam z nim nieprzyjemność!! I też najprawdopodobniej go gdzieś u lekarza załapałam.. niestety to była najprawdopodobniejsza przyczyna straty mojej pierwszej ciąży....

Dobra uciekam do domku powoli:) Żeby jeszcze zdążyć zanim moje słoneczko pójdzie spać:)
Do wieczorka;)
 
Bbatterfly- dostalas ode mnie wiadomosc na priv???

Ewuś-
duzo zdrowka dla chlopakow!!! W szpitalu to kurcze zawsze czyms zarażą;/
 
Witajcie SEXI LASECZKI nie było mnie cały tydzień:(Stęskniłyście się co??
Nawet Was nie czytam bo nie jestem w stanie;)
Gaja była przeziebiona ale jest już ok
Remont stanął bo nic nie chce schnąć!!!
Ja chodze do lekarzy bo ważę już prawie 50 kg lekarze robią masę badań niby wszystko ok ale dlaczego waga leci mimo, że nie karmię piersią!!!
Kartki które wysłłam na święta są podziękowaniem dla tych co obdarowały prezentami ubogą rodzinę!!!To takie prywatne podziękowanie odemnie i żeby było sprawiedliwie dostały tylko te które wysłały paczki:tak:
U nas zima na całego śniegu po pachy.....szok....ja jak jadę z wózkiem to mam na nim łopatę...żeby w razie W odgranąć:-Dostatnio wracałam 2 godz 1 km to sobie wyobraźcie łopata moim przyjacielem...święta zleciały bardzo rodzinnie....Gaja dostała krzesełko a ja mnóstwo kosmetyków:)
Sylwestra jutro też spędzamy tylko we trójkę;):tak:Ale fajnie będzie:-)
Co do świąt upiekłam 26 ciast w jeden dzień;):-)Uwielbiam to robić:-D
 
reklama
Lena 26ciast :szok::szok::szok: o matko! jak maszyna :-D

ewus ty to biedna masz jakiegos pecha , moze ten 2011 bedzie łaskawszy dla was :-)

A my bylismy na spacerku, tylko wieje wiatrem od morza sniegowym i troche zimno, dzink jeszcze spi ,to juz godzina :szok:w domu :-)hihi , no ja obnizyłam łozeczko i nie jest tak zle z wkladaniem małego ,tylko troszke kregoslup boli :-p
 
Do góry