reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam z samego rana drogie koleżanki :)

Chciałabym Wam i waszym maleństwom życzyć, zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła świąt . Aby w nowym nadchodzącym roku maluszki Wasze rosły jak na drożdżach i miały dużo, dużo siły.

Jednocześnie dziękuję wszystkim za Pamięć o Jagódce i za zapalane jej światełka internetowe- Dziękuję.



 
Witajcie ja nie mam czasu na nic!!!Byłam wczoraj u Wiktorii 22 bodajże ma następną operację masakra!!!!Boimy się wszyscy i modlimy!!Ja dalej mam ograniczony dostęp do neta:)
 
No czesc dziewczeta

My przed 10 -siata ruszamy z dzinksem na szczepienie ,ojjj bedzie lament :-) ,a potem moze do ksiedza ruszę i na poczte musze odebrac list,zamawialam sobie gacie obciskajace:zawstydzona/y:,bo brzuch jakby wyszedl mi wiekszy :zawstydzona/y::-(z obrzarstwa chyba :zawstydzona/y:,ale po nowym roku juz dzialam na calego :happy2:
 
witajcie!
Krakowianko dla ciebie i twojej rodzinki tez wszystkiego najlepszego!
Kasia super ta ciuchcia i misiu
agast gratulacje dla jagódki
no właśnie lena jutro?
no i oczywiscie poza podium
 
Nie kochane miałam na myśli ale jestem przybita bo Wiktoria ma straszne sny związane z tą operacja!!!Tym bardziej ze mi sie śniło ostatnio, że była w białej sukience;(eh....
Dziewczyny czy jak przechodziłyście na mleko dwójkę??Od razu czy mieszałyście z 1 Bo Gai się konczy 1 a w sobote konczy 6 miesięcy i się zastanawiam czy nie kupić już 2??
 
No czesc dziewczeta

My przed 10 -siata ruszamy z dzinksem na szczepienie ,ojjj bedzie lament :-) ,a potem moze do ksiedza ruszę i na poczte musze odebrac list,zamawialam sobie gacie obciskajace:zawstydzona/y:,bo brzuch jakby wyszedl mi wiekszy :zawstydzona/y::-(z obrzarstwa chyba :zawstydzona/y:,ale po nowym roku juz dzialam na calego :happy2:
hehe może to pantalony dla babci po 60;)
 
reklama
No ale już niedługo.. bo w wigilijny wieczór i pierwszy dzień świąt robię sobie przerwę. Nelcia dostanie rozmrożone mleczko. A ja już sobie robię na ten czas zapasy, kupiłam 2 l mleka, kakao, serek wiejski, budyń gdzień mam zachomikowany z dobrych starych czasów. Mój W. się ze mnie śmieje, że będę same mleczne potrawy jadła.:-)

to zaszalejesz:-D:-D smacznego!

Moje dziecię dziś pierwszy raz usiadło... wprawdzie w leżaczku ale to i tak wielki postęp jak na mojego leniuszka ;)

Zobacz załącznik 310956Zobacz załącznik 310957

super, gratulacje!!


piękne zabawki!

Witam z samego rana drogie koleżanki :)

Chciałabym Wam i waszym maleństwom życzyć, zdrowych, spokojnych i pełnych ciepła świąt . Aby w nowym nadchodzącym roku maluszki Wasze rosły jak na drożdżach i miały dużo, dużo siły.




Dla Ciebie i Twojej rodziny spokojnych Świąt, wszystkiego co najlepsze!

No czesc dziewczeta

My przed 10 -siata ruszamy z dzinksem na szczepienie ,ojjj bedzie lament :-)

powodzenia, jak najmniej płaczu!


Dziewczyny czy jak przechodziłyście na mleko dwójkę??Od razu czy mieszałyście z 1 Bo Gai się konczy 1 a w sobote konczy 6 miesięcy i się zastanawiam czy nie kupić już 2??


ja mieszałam, kilka dni przed ukończeniem 6 m-ca miałam resztę 1 i mieszałam z mlekiem 2, zastępowałam jedna miarkę dwójką i aż doszłam do całych miarek 2, zajęło to chyba 3 dni
 
Ostatnia edycja:
Do góry