reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Alusia zazdroszczę Ci pojścia do pracy:)
A powiedz mi jak to jest jak jest mała różnica między dziećmi??Lepiej mieć jedno po drugim czy nie??
 
reklama
Za wcześnie położyłam małego do łóżeczka i teraz mi tam jęczy. Zobaczymy może pojęczy i zaśnie, nie chce już go z niego wyciągać bo załapie że wystarczy pojęczeć i wychodzimy z łóżeczka.
 
Zdec no właśnie wróce w styczniu przepracuje miesiac i zobaczymy. W razie czego albo wychowawczy albo L4 i operacja endometriozy. Tylko wtedy 90% że nigdy więcej nie bede mogła mieć dziecka a myśmy jeszcze chcieli za jakieś 5/6 lat mieć córeczke.

Lena dzieci z taką małą różnicą wieku to z jednej strony genialna sprawa ale jest też wiele rzeczy które przemawiają przeciwko. Ale drugi raz na dzieci rok po roku bym się nie zdecydowała. Nie moge poświęci 100% uwagi ani jednemu ani drugiemu. Olek mnie potrzebuje non stop przez co Jasio traci na tym troszke bo musi bawić się sam ... Ale wydaje mi się ze najgorszy pierwszy rok a potem bedzie super. Bedą się razem bawić a ja bede miała luzy. Mam nadzieje ze nie napisałam bez sensu ;D
 
Za wcześnie położyłam małego do łóżeczka i teraz mi tam jęczy. Zobaczymy może pojęczy i zaśnie, nie chce już go z niego wyciągać bo załapie że wystarczy pojęczeć i wychodzimy z łóżeczka.

Nie wiem jak u Ciebie nie raz ja wyciagne Gaja za 5 min z powrotem wsadzę i zasypia;)
 
Zdec no właśnie wróce w styczniu przepracuje miesiac i zobaczymy. W razie czego albo wychowawczy albo L4 i operacja endometriozy. Tylko wtedy 90% że nigdy więcej nie bede mogła mieć dziecka a myśmy jeszcze chcieli za jakieś 5/6 lat mieć córeczke.

Lena dzieci z taką małą różnicą wieku to z jednej strony genialna sprawa ale jest też wiele rzeczy które przemawiają przeciwko. Ale drugi raz na dzieci rok po roku bym się nie zdecydowała. Nie moge poświęci 100% uwagi ani jednemu ani drugiemu. Olek mnie potrzebuje non stop przez co Jasio traci na tym troszke bo musi bawić się sam ... Ale wydaje mi się ze najgorszy pierwszy rok a potem bedzie super. Bedą się razem bawić a ja bede miała luzy. Mam nadzieje ze nie napisałam bez sensu ;D
Bardzo wyczerpująco dziękuję:)
 
lena a co jednak nie spełnisz swojej groźby, że żadnych dzieci więcej!!:-D:-D
Alusia no właśnie jeszcze dziewczynka by wam się przydała;-)

Ja to może i bym się zdecydowała kiedyś na drugie, ale na razie muszę wracać do pracy i chociaż pare lat popracować, studia skończyć:) Może zostać jakąś główną księgową:happy2: Polepszyć warunki mieszkaniowe i można mieć drugie, fajnie by było chłopca:)
 
Ja wiem tylko jedno że jesli nie zdecydowała bym się na dziecko rok po roku to potem już napewno byśmy nie mieli. A tak mamy rok po roku i nawet 3 nam się chce ale to jeszcze jeszcze. Ok 2015 :D
 
Zdec a jakie studia kończysz tak właściwie? Trudne są? Bo ja też coś w tym kierunku chciałam tylko nie wiem jak zaczać... ;)
 
Zdec a jakie studia kończysz tak właściwie? Trudne są? Bo ja też coś w tym kierunku chciałam tylko nie wiem jak zaczać... ;)

Finanse i Rachunkowość. Dla mnie to teraz to łatwe, ale na początku jak nie miałam o tym pojęcia, to siedziałam i za holerę nie mogłam nic pojąć:szok: Bo na moich studiach są głównie ludzie po liceach ekonomicznych, a ja jestem po ogólniaku - "sławietnej" wrocławskiej dziewiątce.
 
reklama
Finanse i Rachunkowość. Dla mnie to teraz to łatwe, ale na początku jak nie miałam o tym pojęcia, to siedziałam i za holerę nie mogłam nic pojąć:szok: Bo na moich studiach są głównie ludzie po liceach ekonomicznych, a ja jestem po ogólniaku - "sławietnej" wrocławskiej dziewiątce.

ja miałam tak samo u mnie na studiach, ludzie po liceach ekonomicznych a ja po ogólniaku z profilem niemieckim:-D ale dałam radę, choć po pierwszym roku mało nie wyleciałam:-D
 
Do góry