reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec- pisalas ostatnio ze w rossmanie jest promocja na pampki. Poszlam dzisiaj i duupa :(((( I do tego Hanka mnie namowila na takie z kucykami pony i sie w domu okazalo ze to są te pieluchy- majteczki ;/ wrr
 
reklama
Zdec- pisalas ostatnio ze w rossmanie jest promocja na pampki. Poszlam dzisiaj i duupa :(((( I do tego Hanka mnie namowila na takie z kucykami pony i sie w domu okazalo ze to są te pieluchy- majteczki ;/ wrr

Dziwne:/ Ja jeszcze w piątek kupowałam i zwykłe były w promocji i premium care. Zaraz poszukam gazetki. Czyżby się już promocja skończyła?
 
No właśnie przeglądam gazetkę i rzeczywiście tylko Premium, może w tym Rossmanie gdzie ja byłam ktoś się pomylił;-) Ale pewnie już 4 kupujecie, a tam 4 już nie było:-( W ogóle 4 strasznie ciężko dostać jak jest gdzieś promocja(tylko w tesco było łatwo). U mnie paczka stoi za komodą i czeka kiedy będzie dobra, a my nadal na 3 lecimy;-)
 
Hejka
Ale produkcja...Mówie do P. że zajrzę tylko na minutkę bo pewnie nikt niec nie pisze a tu tyle napisane!!!
zdec - krzesełko super, podwyżka super, teściowa super, a Twoja rybeczka mega super...i tak bardzo mi się podoba na tym trzecim zdjęciu w tej tuniczce z hello kitty....Bosko wygląda!!!!Niezła z niej miss!!!
emalia - ja też jestem przeciwna tym chodzikom ale każdy ma mieć prawo własne zdanie i widać że Jasiek bardzo zadowolony...Mi po prostu ortopeda namieszała w głowie i przedstawiła tylko same minusy takich chodzików stad to moje zdanie...ale Jaś wygląda uroczo!!!
agast - moja zjada cały słoiczek obiadku ...ale zaraz po nim zjada też cały badź 3/4słoiczka owoców i to jej starcza na jakieś 2,5 godzinki!!!!Bywa że i na 3h
kasiek - bardzo mi przykro kochana
[*]...
kasiaj. - ach kochana trzymają się was te choróbska bidulko...Moja mama jakieś 1,5 miesiąca temu chorowała właśnie na połpaścia...ale już wszystko ok....Tobie też zdrówka chorowitko!!!
Moja mała śpi...Zjadła 200ml kaszy przed snem i odrazu uderzyła w kimonko...Ledwo odłożyłam ją do łózeczka....A mnie coś gardło pobolewa...ale P. zrobił mi pyszno herbatkę z miodem i cytrynką!!!!
 
Agi super ten Twój P. Mój jedyne co mi dzisiaj zrobił to awanturę że bałagan w domu! Kurcze no jakby też rączek nie miał... ach ci faceci....
 
No to ja mojego pochwalic musze. Sniadanie do łóżka zrobił, pozmywal, pojechal do pracy a teraz kolacyjkę zaserwował :)))))
 
Kurcze, to dziwnie z tym jedzeniem bo objętościowo 150ml mleka wychodzi podobnie jak słoiczek 130g a przeciez zapka z mięskiem chyba dłuzej sie trawi niz mleko? Wiec dlaczego po mleku wytrzymuje 3h a po obiadku 2?? Nie kumam..
 
Kasiek1983 przykro mi z powodu wujka. Trzymajcie się, a Bóg wie co robi. Teraz wujek będzie czuwał nad Wami napewno. Mocno Cię przytulam.

Emalia co do chodzika to ja też mam po starszym i w sumie uważam że nie powinno się dziecka wsadzać ale mój Jasio był nieszczśliwy jak siedział i nie mógł się przemieszczać. Chodzik stosowaliśmy i co :-) i Jasio miał 10 miesiey i zaczął chodzić :-) teraz zalezy od zachowania Olka. Najważniejsze jest dziecko i wyczucie :-)

Kasiajanicka ja miałam półpasiec i wiem jak to bardzo boli więc jeśli to u Ciebie to współczuje i trzymaj się ! Ja miałam tylko pod piersią z prawej strony takie krostki czerwone. Bite 2 tygodnie.

Zdec gratulacje podwyżki. Jaaaa też chce !!

Agasta u nas obiadek to dodatek, w żaden sposb nie zaspokaja głodu. Olek i tak potem musi dopić cyckiem :-)

Agi78 - ja przy tej mojej dwójce czasami mam serdecznie wszystkiego dośc ale z drugiej strony tłumacze sobie to tak że jeszcze pół roku i Olek będzie taki jak Jasio teraz i wtedy już będzie tylko z górki, wszystko zje, pampersy tylko na noc, chodzi sam, mniej wiecej wytłumaczy czemu płacze marudzi :-)

Gosiagro- ja karmie piersią i mm na wieczór z kaszką ale on wydulda 200ml i za 30 mniut potrzebuje cycka :-) nie wiem może to poprostu głodomor. Bo grubaskiem chyba nie jest bo wazy 7900gram.

Mama kubulki -to nie jest aż taka szczególna dieta ale nie jem słodyczy i tłustego, pije minimum 2l WODY dziennie, do 16 jem wszystko po 16 do 18 tylko białko a od 18 nic tylko woda. I ćwiczyć co 2 dzień, mam fajne ćwiczenia. Mam nadzieje ze zrzuce to co potrzebuje

Lena a Ty gdzie wybyłaś na całą niedziele?


No a ja siedze sobie i odpoczywam przy Melisce a mój M poszedł włożyć narty do auta bo jutro jdziemy rano wreszcie troche posmigać. :-D:-D Wreszcie bo już tylko czekałam kiedy będe mogła troszke śniegu poczuć pod nartami.
A z takich nowosci to mój Oluś dzisiaj podciągnł się i sobie usiadł co prawda zaraz się przewrócił ale już coś sę dzieje :-D
A starszy Jasio dzisiaj odrzucił mleko heh :-D dostał mleko wieczorem i oddał mi je całe i poszedł spać :-D a zawsze musiał wypić butle :-D
 
reklama
Do góry