reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam kochane... nie poczytałam Was i pewnie na razie nie poczytam... zmarł wujek mojego męża... był dla niego jak ojciec... bardzo to przeżywamy... miał tylko 60 lat... oj boże, czemu nam zabierasz bliskich?!?!?! :'(

bardzo mi przykro:-(

hefi - ja też nie mam pojęcia co kupić małej:-( My już totalnie nie mamy na nic miejsca, bo właśnie dzisiaj od babcia przytaszczyliśmy krzesełko do karmienia, do tego 2 leżaczki, huśtawka, królik:szok: Masakra:szok::szok: A też się nad tym pchaczem zastanawiam:-) W ogóle dostałam pieniądze od teściowej żebym sobie buty kupiła na prezent pod choinkę:-D:-D Już myślę tu żeby buty kupić za maks 200zł, a z reszty coś dla niuśki;-);-) My skarbonkę to mamy u mnie na podkoncie oszczędnościowym:-D Fakt że troszkę tam wiszę, ale poza tym to ok:-D:-D:-D

A to Niuśka z dzisiaj (w środku testuje brudasek krzesełko czy jej pasuje);-)

Zobacz załącznik 308747Zobacz załącznik 308746Zobacz załącznik 308748

gdzie ty już teraz te rzeczy zmieściłaś???:-D:-D masz chyba tylko 2 metry mieszkanie większe ode mnie, ja ledwie upakowałam leżaczek, krzesełko do karmienia i teraz wylicytowałam pchacz, na szczęście aż taki wielki nie jest

A Natalka śliczna ostatnie zdjęcie boskie, piękny sweterek a jakie dzinsiki:-D:-D mamusia ma gust!!!

Tylko Gosiagro zauważyła mój ostatni post :(
Tak Gosiu już go daje max 30 minut dziennie. Tak samo robiłam z córką.

oo to szybko, ale widać po zdjęciach, że Jasiowi się podoba:tak:

zmykam obejrzeć z mężusiem film, miłego wieczoru!
 
Gosiagro sama nie wiem gdzie to wszystko dałam:) Haha ale w sumie u małej w pokoju jeszcze sporo miejsca jest, na razie "zastawia" pokój rodziców;)
 
Witam kochane... nie poczytałam Was i pewnie na razie nie poczytam... zmarł wujek mojego męża... był dla niego jak ojciec... bardzo to przeżywamy... miał tylko 60 lat... oj boże, czemu nam zabierasz bliskich?!?!?! :'(
[*]

emalia - ja wcześniej czytałam i widziałam chodzik, ale jestem na nie :) więc nie komentowałam.

zdec - super krzesełko!! rewelka normalnie. :)
(julka ma powiedzmy juz swoje konto - ale to takie pieniążki na czarną godzinę :) tam m.in. trafiło część kasy z ubezpieczenia jaką zwrócili nam za auto ;)) Skarbonka to tak na "bieżące" wydatki i prezenty :)

A my jemy lodyyyyyyy <mniam> :D
 
hefi na biężące wydatki to moje konto najlepsze:))) Już stary na mnie krzyczy:) Ale się nie przejmuję:)

Bo nie wiem czy wam mówiłam ale dostałam premię roczną i podwyżkę!!:-) Uwielbiam takie powroty do pracy:)
 
kasiek-współczuje:-(
zdec-fajne to krzesełko ja musze chyba pomyśleć o kupnie jakiegoś mamy po marysi chicco ale już mi się znudziło teraz są nowsze fajniejsze modele:-p
kasiajanicka-o kurcze to pech teraz na dokładke ty się rozłożysz:no:
 
Katarzynajanicka- ja miałam pólpasiec i dokładnie tak jak piszesz miałam pod piersią i na plecach. Bardzo bolące były te krosty, intensywnie czerwone i z pęcherzykami.. To choroba wywolana przez ten sam wirus co ospa wietrzna. Absolutnie nie wolno tych krost przeziębić!!!!!!!!!! No i do lekarza koniecznie :/

Kasiek- bardzo mi przykro :( Smutne święta bedziecie mieli.. kilka lat temu zmarła moja babcia dzien przed wigilią...

Zdec- gratuluje podwyżki!!! wow!! super:) Fajne to krzesełko do karmienia! Taka tesciowa to skarb!

Emalia- ja chodzikom mowie stanowcze nie nawet na 10 minut dziennie..


Pytanie mam!
Na ile czasu zaspakaja głod u Waszych dzieci obiadek ze słoiczka 130g??? U Jagody max 2h..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry