reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
athena83 - złote dziecko Ci się trafiło. :-)
Ola_fasola - Klara jest cudowna :-)
zdec - to ta szwagierka,ktorej ciaza byla takim zaskoczeniem... Strasznie to przykre,jesli okaze sie prawda...:-( Uwazam jednak,ze jesli ma sie cos złego stac to czym szybciej tym lepiej. Jak to ktoras napisala,nautra decyduje za nas. Ja bym tam jednak od razu pojechala do innego gina,czy szpitala.
meg82 - 3mam mocno kciuki:-)
Kasiulka_1980 - Haneczka przesłodka. Slicznie wyglada :-):-)

Ja tam sobie mysle,ze jak juz w koncu urodze...jesli urodze i bede karmic to moge na chelebie i wodzie jechac,bo tak dosyc tego wszechobcengo tłuszczu...Mam nadzieje,ze motywacji mi wystraczy.

Poza tym mam serdecznie dosyc dopatrywania sie objawów porodu. Juz myslalam przez chwile,ze cos sie zaczyna,bo mocne dosc skurcze i nawet troche bolace,ale tylko kilka i po wizycie w WC przeszło. Ostatnio strasznie bola piersy,sutki raczej,szczegolnie po chlodnym prysznicu.. to tez moze byc oznaka? ;-)heh
Wscieklizna mnie ogranela jakos.
Lena oby szybko poszlo. Tak jak i Katarzynie.
 
Hej dziewczyny,
jeszcze troszkę nierozpakowanych zostało, oby wszystko szybko i szczęśliwie się skończyło :-)
Już nie pamiętam kiedy na tym głównym wątku pisałam, odkąd Natan się urodził to jak tylko mam czas to przesiaduje na innych wątkach dot pielęgnacji i rozwoju naszych pociech :-)

Trzymam kciuki za te które jeszcze czekają na poród :-D
buziaczki
 
Co do wady, to mam jakoś po -2,5 i 1,5, do tego jeszcze astygmatyzm:-(
zdec spokojnie, moja wada to -8 na jednym oku i -3,5 na drugim, plus astygmatyzm oczywiscie. takze na wzrok bardzo, ale to bardzo uwazam - niestety w czasie ciazy to "normalne" ze ostrosc widzenia sie pogarsza. Jesli tylko wszystko z siatkowka jest teraz w porzadku - to po porodzie po tych kilku miesiacach wszytko wroci do normy i bedzie jak przedtem ;) Tego Ci zycze.

ewela28 - ja bym odstawila na Twoim miejscu nabial. Pamietaj tylko, ze akurat w temacie nabialu i skazy bialkowej - organizm "oczyszcza" sie z niego nawet do 6 tygodni - dlatego nalezy go ogolnie ostroznie wprowadzac do diety mamy karmiacej.

A dzisiaj jakos mnie tak zmeczenie wzielo cos na maxa .. Wiekszosc spraw podokanczanych - lozeczko dla Malgosi dzis przyszlo - wreszcie sie zdecydowalismy ;P Juz w nim nawet spi. Maz zmienil prace na lepsza - dzis dostal odpowiedz finalna ;) I jeszcze kilka innych spraw.
No, w sumie jeszcze odpowiedz z ubezpieczenia by sie przydala .. ;>
A dzis zrobilam placki ziemniaczane z gulaszem - poki jeszcze moge takie cuda jesc, no i poki mam jeszcze czas na gotowanie takich potraw ;)
 
Ostatnia edycja:
Już nie długo i wszystkie przeniesiemy się na wątki tematyczne:-)
A na głównym powstanie jeden główny temat rzeka - rozwój dzieci;-)
 
my juz tydzien temu sie rozstalismy w lozku, inaczej mialabym nieprzespane noce
niestety tatus teraz na polowce

Ewela moze odstaw ten jogurt, byc moze maly ma uczulenie na laktoze

a ja jem jogurty za zgodą położnej, z nabiału kazała mi wyeliminować żółty ser, topione serki, uważam z mlekiem-ewentualnie do kawy, ale jogurty, twarożki mogę jak najbardziej i Tymkowi nic nie jest.

my tatusia wyjątkowo wygoniliśmy trochę wcześniej przed pracą, a tak to narazie śpimy razem, ale okaże się jak długo, bo męczące te nocne wstawanie...

jasne ze mozesz tylko moze nie dodawaj natki pietruszki.Ja bym jeszcze w Twoim przypadku zrezygnowała z tego jogurtu bo nabiał tez moze zaszkodzic.
natki pietruszki nie można:szok:???ja jem.moje potrawy smakują koperkowo i czasem też dodaję natkę a Małęmu chyba nic po niej nie jest

:) My się mieścimy we trojkę na łóżku :)) Dziś też tak spaliśmy od 1 do 5 nad ranem, potem już po kolejnym karmieniu Nelcia trafiła do swojego łóżeczka i było ok.
Powiedz mi czy przy tym wszystkim co zjadasz, co wymieniłaś Tymek nie ma problemów z gazami w brzuszku? Bo ja już nie wiem co mam jeść aby było ok, chyba zrobię sobie dzień kiedy wyeliminuję prawie wszystko zostawiając tylko chleb z masłem i zobaczymy czy da to jakiś rezultat... Jeśli tak będę dopiero stopniowo coś wprowadzała..
no tego łóżka sypialnianego to Ci zazdroszczę, gdybym takowe miała też byśmy się mieścili-teraz teoretycznie też się mieścimy-czasem tak polegujemy ale na nocne spanie to ciasno...:no:
wiesz co Tymek czasem puszcza gazy, ale rzadko i tak bezboleśnie, zdarza się że pod wieczór troszkę pręży się przy kupce, ale nie mocno, położna mówiła że u takich malców może to się zdarzać, a z Kornelką masz problem?męczy się?

lena kciuki zaciśnięte:-)
 
reklama
kajdusiu jak miło że mąż z synkiem tak pięknie powitali Was w domku:-)
ja też po cichu liczyłam że małżon o mnie nie zapomni i nie zapomniał:-Ddostałam piękny bukiet kwiatów z serduchem, a pokój Tymka w którym teraz toczy się nasze życie był w balonach:-):-):-) i nawet mieszkanie posprzątał:-D:szok::-D

Dziewczyny dla własnego dobra lepiej ściągajcie z piersi resztę pokarmu której maluch nie zjadł, żeby Wam się żadne zastoje nie porobiły.
ja nie wiedziałam że to co pozostanie w piersich trzeba odciągać...a wręcz słyszałam że odciąganiem zwiększa produkcję mleka, bo organizm będzie myślał że takie jest zapotrzebownie i jeśli nie trzeba to nie odciągać...i bądź tu mądry:confused::eek::confused:
 
Do góry