reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja też za tym żeby jechać do szpitala zresztą ta lekarka sama powinna wystawić skierowanie
a zawsze można zadzwonić do szpitala i upwenić się co w szpitalu o tym myślą
a tak swoją droga to czemu kazała czekać do jutra jakoś to sprecyzowała?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny potrzebuję pilnej informacji!

W 11/12 tc na USG nie bije serduszko. Powiedzcie co zrobić, powtórzyć USG u innego lekarza, jechać do szpitala?
Bo w sumie nie wiadomo od kiedy nie bije.

kochana oczywiście że do szpitala. nie ma na co czekać! mam nadzieje że będzie wszystko ok.
znajomym lekarka powiedziała że płód obumarł i dała skierowanie na usunięcie. pojechali do innego lekarza i mała ma dzisiaj 4 lata.
 
Może wtedy badanie będzie bardziej wiarygodne. Sama nie wiem, może dlatego że jeśli dziecko faktycznie nie żyje to jutro będą jeszcze jakieś inne objawy a jeśli wszystko ok to będzie ok. Tylko najgorsze jest czekanie dla rodziców. Życzę im dużo siły.
 
reklama
Zegnam sie dzis z Wami;)
Nakarmię ssaka tatusiowi i lete na wizyte;)
Tym co mają zamiar sie dziś rozpakowac zyczę owocnego wieczoru i nocki:D
Mamom spokojnej i w miarę przespanej nocy;)
Do juterka:*
 
Do góry