reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
co za dzień:no::no::no: cały spędziłam w łóżku, bo mnie cały dzień brzuch boli jak na okres:-:)-(, mam nadzieje, że poród się sam wywoła, bo nie chce się tak męczyć jeszcze co najmniej tydzień:wściekła/y:
Za wszystkie w szpitalach trzymam kciuki:tak:
Lasposa - cudna córeczka:-D:-D
 
Człowieka nie ma od rana a tu tyle się dzieje;-)
Koriander super że już wyszłaś ze szpitala, zawsze to lepiej we własnym domku:-)
Lasposa Martynka jest przecudowna:-)
Miałam ciężki dzień w pracy, bo normalnie nie miałam nawet kiedy do was zajrzeć, a po południu byłam z moim chrześniakiem, bratem i bratową na pokazie fontanny dla dzieci na Pergoli.
Co do palca, to jakby się bardziej "rozchodził", nadal jak idę to kuśtykam, ale jest już lepiej niż wczoraj. Może rozejdzie się po kościach;-)

A tutaj tyle nowych czerwowych dzieciaczków:-):tak:
 
laposa sliczna córeczka ,ale ci tu wszystkie zazdroscimy :zawstydzona/y:


mojego exa urodzila dzis w 6dniu po terminie 3600g i 56cm chłopca ,kurde myslalam,ze choc troche sie pomęczy,a ona w ten sam dzien co ja przyjeli :no: to pewnie ja bede sie meczyc za kare teraz i czeka i czekac bede na finał :-:)shocked2::dry:
 
Czecs. Urodzilam dzis rano przez cc. Milan ma 58cm i 4030g. Jest sloooodki.
Ja obolala ale szczesliwa zostaje w szpitalu pewnie do soboty. Na razie
 
Aga_sto potezny chlopczyk gratulujemy !!! no to mamy podium obsadzone :))

Lasposa coreczka przecudna

Ja odebralam morfologie i wiecie co dziwne z Olafem latalam po hematologach a teraz tylko raz bylam poza normami, tylko plytki za kazym razem nizej ale nie tak jak u Agi. Jutro wizyta ciekawe czego sie dowiem szkoda tylko ze bez usg :(
 
reklama
Do góry