reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam wszystkie po weekendzie:)

nie było nie cały weekend i strasznie byłam ciekawa ile się rozpakowało.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich mam i ich dzieciaczków:-)

ja dziś byłam na pobraniu wymazu, wyniki w piatek. Pisałyscie,że drogo płaciłyście, ja tylko 25 zł,więc ok.
Już coraz bliżej do wyjazdu do domu, czas zacząć powoli pakowanie
 
reklama
Witajcie,

dziś wielki dzień!!! Termin nadszedł:-D:-D:-D Więc cierpliwie czekam:cool2:, choć nic nie zapowiada, żeby miało się dziś coś wydarzyć:-(
Miłego dnia:tak:
U Koriander też nic nie zapowiadało, w południe pisała na forum a wieczorem już miała maluszka:-D Chwilę mnie tu nie było a tu takie rewolucje, jeden maluszek za drugim wychodzi-super!!!!Gratulacje dla wszystkich nowych mam.
Cytrusik masz rację że jak donoszony szkrab to niech wychodzi i też dużo mądrego jest w tym co lekarz powiedział Lenie że lepiej 2 tyg za wcześnie niż 2 godziny za późno.
A ja dzisiaj idę do ordynatora pogadać o cesarce - nie ma to jak umówić się na poród, może nawet dogodną datę da mi wybrać:cool2:
 
Cześć dziewczyny!
Ale ciężka noc, niby skurczy nie miałam, ale nie mogłam spać, własciwie całą noc "czuwałam". Piotrek pojechał dziś na pierwszą wycieczkę z przedszkola do jakiegoś skansenu, tam mają mieć przez cały dzień atrakcje :tak:. Mój maly skaucik :-D

wszystkim naszym dzieciaczkom majowym, czerwcowym i starszakom życzę dużo zdrówka i radości z okazji Dnia Dziecka. I nam oczywiście też- przecież my wszystkie też dzieci :-p

Koriander
- tak się cieszę z Wami, hurrrra :-), prawie jakbym sama urodziła :-D:-D Czekam jeszcze na zdjęcia Lilianki :-)
Zdec- jak palec? Ty może sprawdź, czy z nim wszystko ok?
Anik- ale się uśmiałam z tych uszu i trąby słonia :-D No ale Tobie pewnie nie jest do śmiechu... Życzę Ci, żeby CIę poród wziął znienacka tak jak wczoraj Koriander!
Klementinka- myślę o Tobie, trzymaj się
ita- to nie miałaś założonych szwow rozpuszczalnych? :szok: Ja po cesarce nawet nie zauważyłam kiedy zniknęły :-) To może Ty też przestaw się na spanie w dzień? :-)
Badaicka- mamy pierwszego czerwcówczaka- brawo! I widać kolejny urodzinowy prezent :-)

A ja idę odgruzować mieszkanie, chociaż nie chce mi się....

Trzymam też kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, Usg i Ktg...
 
No i jestem 82zł zostawiłam w szpitalu.:no: Na KTG zadnych skurczy :confused:, połozna wytłumaczyła mi jak wyglądaja "te" skurcze,ze cały brzuch jest twardy i boli masakrycznie. No to sobie jeszcze poczekam widzę. :shocked2:

Na szczęście spedziłam tam tylko 2 godz:-). Wogóle jaka laska przyszła, myslałam,ze jej w łeb strzele:no: - taka jakas nieszczęsna - jęczała ,sapała ,jak to jej sie w głowie kręci , ile to ona musi czekac w kolejce i takie tam,ze ona chyba tu urodzi - jesuuu co za babsztyl :szok::szok::wściekła/y:

I wogole jakie jaja na tej izbie przyjęc ,siedze sobie i czekam ,a tu wychodzi z sali mój ex ze swoja zona:wściekła/y: ,bo ona juz tydzien po terminie,ja pitole se mysle:eek:. Wchodze potem na to badanko,a te połozne mowia ,ze była tu dzisiaj jedna o nazwisku S... i sie pytaja czy to rodzina, a ja mowie,ze wpewnym sensie,ze to moj były mąż ze swoją nową żonę,a te jak sie zaczęły śmiac:-),ze współczują mi takiego spotkania dzisiaj heheh:-D ,a niech sie jędza męczy dwa dni i rodzi :no:



Aaaa i pojechałam do INTERMARCHE i jaka promocjaaaaa :szok::szok::szok::-D pampersy jumbo pack 2 -94szt plus husteczki sensitiv te białe za 49,90zł i kupiłam :-),,miałam farta,bo zostały tylko 4 pudełka. Fuks. Mleko zakupiłam, herbatki HIPPa rumiankowa i z kopru włoskiego, w aptece zostawiłam 70zł :shocked2:i kupiłam gaziki jałowe, gencjane , tatum rose 6saszetek , masc linomag mala i najmniejsze opakowanie tej masci na sutki purelan. I się spłukałam :dry:

Teraz poczytam co tam u was.
 
Kurcze, przerwali mi grę. Trwaja jakieś prace remontowe i nie mogę grąc :-( Porażka....

Ale fajnie już tym dziewczynom które maja maluszki przy sobie. Ja ta będę jedną z ostatnich...
Dzis mam straszne bóle pachwin, masakra, nie mogę chodzić. Czyżby to wina złego siedzenia? Aż tak słabe mam więzadła i ścęgna...
 
No i jestem 82zł zostawiłam w szpitalu.:no: Na KTG zadnych skurczy :confused:, połozna wytłumaczyła mi jak wyglądaja "te" skurcze,ze cały brzuch jest twardy i boli masakrycznie. No to sobie jeszcze poczekam widzę. :shocked2:

Na szczęście spedziłam tam tylko 2 godz:-). Wogóle jaka laska przyszła, myslałam,ze jej w łeb strzele:no: - taka jakas nieszczęsna - jęczała ,sapała ,jak to jej sie w głowie kręci , ile to ona musi czekac w kolejce i takie tam,ze ona chyba tu urodzi - jesuuu co za babsztyl :szok::szok::wściekła/y:

I wogole jakie jaja na tej izbie przyjęc ,siedze sobie i czekam ,a tu wychodzi z sali mój ex ze swoja zona:wściekła/y: ,bo ona juz tydzien po terminie,ja pitole se mysle:eek:. Wchodze potem na to badanko,a te połozne mowia ,ze była tu dzisiaj jedna o nazwisku S... i sie pytaja czy to rodzina, a ja mowie,ze wpewnym sensie,ze to moj były mąż ze swoją nową żonę,a te jak sie zaczęły śmiac:-),ze współczują mi takiego spotkania dzisiaj heheh:-D ,a niech sie jędza męczy dwa dni i rodzi :no:



Aaaa i pojechałam do INTERMARCHE i jaka promocjaaaaa :szok::szok::szok::-D pampersy jumbo pack 2 -94szt plus husteczki sensitiv te białe za 49,90zł i kupiłam :-),,miałam farta,bo zostały tylko 4 pudełka. Fuks. Mleko zakupiłam, herbatki HIPPa rumiankowa i z kopru włoskiego, w aptece zostawiłam 70zł :shocked2:i kupiłam gaziki jałowe, gencjane , tatum rose 6saszetek , masc linomag mala i najmniejsze opakowanie tej masci na sutki purelan. I się spłukałam :dry:

Teraz poczytam co tam u was.
A po co Ci juz mleko???
 
No kupiłam tak na wszelki wypadek ,jakbym trafiła do szpitala i mleka nie miała (boję sie,bo w pierwszej ciazy jak rodziłam,to prawie mi nic nie leciało,a te połozne w szpitalu nie chciały dawac sztucznego) wiec wole miec swoje jakby cos.
wiesz jak powiedziałam mojej położnej ze chce kupic mleko to mnie zabiła wzrokiem...mówi jezeli kobieta nie ma zadnych problemów z piersiami to jest tylko wymówka....kazała mi lepiej zaopatrzyc sie w herbatki wspomagajace laktacje a nie mleko....a własnie pije juz któras z Was??
 
wiesz jak powiedziałam mojej położnej ze chce kupic mleko to mnie zabiła wzrokiem...mówi jezeli kobieta nie ma zadnych problemów z piersiami to jest tylko wymówka....kazała mi lepiej zaopatrzyc sie w herbatki wspomagajace laktacje a nie mleko....a własnie pije juz któras z Was??

chyba lepiej przed porodem nie pić, moze nie będzie nawet takiej potrzeby
 
reklama
wiesz jak powiedziałam mojej położnej ze chce kupic mleko to mnie zabiła wzrokiem...mówi jezeli kobieta nie ma zadnych problemów z piersiami to jest tylko wymówka....kazała mi lepiej zaopatrzyc sie w herbatki wspomagajace laktacje a nie mleko....a własnie pije juz któras z Was??


Bo połozne wspieraja naturalne karmienie. Lepiej sobie kup tak na wszelki wypadek. Co do tych herbatek to ja słyszałam,ze to sie pije dopiero jak urodzisz. W sumie jeszcze nie kupywałam,a z HIPPa tez widzialam .
 
Do góry