reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Bardzo dziękuje za odpowiedz.
Jak mus to mus - na szczęście w nocy wstaje już coraz mniej. Ten problem i ZGAGA to u mnie największe dolegliwości :-) Więc tylko się cieszyć.
Pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
hejka dziewczyny. caly ten tydzien jakis dziwny niby nic nie zrobilam, przespałam do 12, a szybko mi zleciał. Mały bardzo sie napina i czasmi wydaje mi sie jakby z brzucha mial zaraz wyjsc. Ale do terminu jeszcze 4 tyg. i brzuch wciaz bardzo wysoko nasze. Dom mam posprzatany, wszystko zrobione, jutro grill. Miłych snów
 
jestem wykonczona caŁY dzien skurcze a od 23 nasiliły sie i nie moge spac wogole sa tak srednio co 10 min i strasznie lamie mi kregosłup przy każdym jaka ulga jak mija ale nie na długo..... ciekawe czy sie rozkreci cos bardziej dzisiaj jestem juz zmeczona chciałabym sie polozyc ale jak sie poloze to skurcze sa jeszcze silniejsze i nawet nie moge sie potem podniesc, cały czas latam do wc, mąż sobie smacznie spi, niech spi bo jak sie zacznie to niestety kilka godzin bedzie musial wytrzymac albo kilkanascie jeden skurcz mialam tak bolesny ze aż sie popłakałam i prawei po scianie laziłam tak bolało:(

chyba wezme jakas nospe i zobaczymy czy przejdzie a jak nie przejdzie to pojedziemy na IP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,
Tak wiem.... wiem... że to nie moja godzina na forum, ale nie mogę spać.... mam takiego mega stresa, że boję się czy na małej to się źle nie odbije:-(

Wczoraj rzadko do was zaglądałam, bo ryłam....
Nadika GRATULACJE!! I wszystkim o których jeszcze nie wiemy że się rozpakowały również gratuluję!!
Anecznik trzymaj się jakoś w tym szpitalu! Wszystko dla zdrowia maleństwa.
Ta dziewczyna której pokazałyście wpisy to rzeczywiście jakaś dziwna jest:confused: Ale jakby to był troll to już chyba by się ktoś nią zajął... ale tytuły jej wątków są powalające:-D
Biedna mama mikołaja, mam nadzieję że ma już swoje maleństwo przy sobie i nie musi się już tak męczyć...

A ja pół nocy nie mogłam spać, to w końcu stwierdziłam że bez sensu lewitować i powtarzać sobie zagadnienia w łóżku jak można wstać i dalej się ich uczyć.... holernie się boję.... chyba bardziej niż porodu:-D
Ale już założyłam że jak mnie obleją to trudno....
Trzymajcie za nas kciuki, bronimy się o 10:30, a tymczasem mamy jeszcze sporo czasu więc wracam do nauki....
 
paula chyba akcja porodowa w toku ;)

zdec nie stresuj się (wiem łatwo powiedzieć) ale nie ma możliwości żebyś się nie obroniła :D Trzymam kciuki.
 
A mnie obudzily mdlosci i wymioty :-( fuj :dry:

zdec trzymam kciuki, polamania nog (czy jak to sie zyczy:tak:)!
paula mam nadzieje ze juz sie tak nie meczysz i troche odpoczelas:blink: Ale zapowiada sie chyba jednak weekendowy porod:cool2:
lasposa gratuluje przepieknego prezentu na dzien Matki :-) super
anecznik trzymaj sie w szpitalu, moze juz niedlugo synek zdecyduje sie wyjsc:sorry:
Klementinka wazne zeby miec to cisnienie pod kontrola, mam nadzieje ze jednak nie bedzie skakac :blink:

Wracam do lozka bo znowu mdli ..:eek:
 
witajcie i jak nocka minęła
stan dzieciaczków się zwiększył?:-)
a tak wogóle to ciekawe o ilu dzieciaczkach już urodzonych jeszcze nie wiemy bo dziewczyny się nie odzwywają

paula jak dla mnie akcja porodowa w trakcie ale ekspertem nie jestem;-)
daj znać czy już po a może w trakcie
ciekawe jak mama mikołaja kochana tyle się namęczyła mam nadzieję że oboje z maleństwem już slodko odpoczywają
zdec powodzenia, będziemy trzymać kciuki, a Natalka napewno Ci pomoże i co nieco podpowie w razie potrzeby w końcu uczyła się razem z Tobą:-)

a ja dzis pospałam sobie, obie z lalą niedawno wstałyśmy ale jakie wyspane, w planach na dziś był cały dzień na działce ale coś pogoda nie najlepsza, miałyśmy jechac ok 10 z moimi rodzicami, mój póki co w pracy ale ok 13 miał do nas dołączyć a tak to nie wiadomo co robić

ech...właśnie dzwonił, zaczekamy na niego w domu, jak się nie rozpada to pojedziemy wszyscy razem popołudniu:-)

ktoś się jeszcze chce dziś rozpakowywać? w końcu pełnia była;-):-D
 
Lasposa - WIELKIE WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I MALEŃKIEJ..TERAZ POZOSTAJE JUZ TYLKO CIESZYĆ SIĘ ZE WSPÓLNIE SPĘDZONYCH CHWIL!!!
icon10.png
icon10.png
icon10.png
 
witam czerwcóweczki
dzis sie wybudzilam ze snu zimowego i od rana duzo zrobilam
wczoraj przyszly paczki z pl i w końcu pościel do łóżeczk jest ok ale wkłady bede musiała dokupić bo jakieś dziwne ale jeszcz przyszedl kocyk (dziadek zrobił niespodzianke) itp, narazie wyprałam tylko baldachim bo bede miala kołyske i chce spróbować czy sie nada - boję sie go wyprasować zeby nie popalić żelakiem a strasznie mi się w praniu pogniutł

mam pytanie do posiadaczy nosiadełka maxi cosi ja za ch....a nie moge sciagnąć tego materiału wyprałam tylko wkładke dla noworodka i ochraniacze na pasy a reszta :zawstydzona/y:

A tak w ogóle to ja niemam zadnych objawów porodu tylko czasmai tak mi w kregosłupie promieniuje aż do głowy :szok:

Tak sobie mysle ze mała wyjdzi ejak bede miala wszystko przygotowane a jeszcze musze przystroic pokoik - ale mój piękny wiecej czau poświeca swojej nowej zabawce - kupilismy samochod i csaly czas albo przy nim siedzi albo coś do niego kupuje, nawet tube z pl przesyłał jak dzieciak w golfie zajmowała pół bafgażnika, ale sie tłumaczy ze bedzie głośno słuchał jak bedzie jeździć sam - no dzieciak normalnie

pozdraowionka i czekamna nowinki ;-)

:( nikt nie zauwazył

gratuluje nowej mamusi :-)
 
reklama
czesc Kochaniutkie:)
niestety akcja ustała meczyłam sie do 3 w nocy masakra jakas:(
wziełam tabletkę Scopolan i ból przeszedł wiec to pewnie te przepowiadające ale to było straszne :-( wiec mysle ze akcja zacznie sie napewno nie długo moze faktycznie weekend bedzie owocny

zdec- trzymam kciuki
 
Do góry