reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziumdzia nie zadałaś konkretnego pytania co do ściągnięcia tapicerki z fotelika?
Czego konkretnie nie możesz śćiągnąć?


nie mogłam ściągnąć tego główne materiału ale maż już to zrobił

powodzenia na obronie - przesyłam kopniaczka w dupke - co dwie głowy to nie jedna (razem dziewczyny dacie rade) :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
UWAGA, UWAGA - Kolejna mamusia
Mama Mikołaja urodziła:-D:-D:-D, męczyła się od 8 rano do 00:20:szok::szok:, ale najważniejsze, że już tuli swoja kruszynkę!!:-D:-D Szczegóły na wątku smsowym:tak:

paula - to miałaś noc:szok:, ale z tego musi się coś rozwinąć:tak:
paulka - pewnie to już bliżej niż dalej:tak:
koriander- czyżbyś była następna:dry:
Coś czuje ze weekend będzie owocny:-D:-D:-D
agi - udanej imprezy
zdec - kciuki mocno zaciśnięte!!!:-D:-D
 
A ja dzisiaj ugotowałam na obiadek zupkę pieczarkową i myslałam że będę ją miała też na jutro ale przy takim tempie jedzenia to nie wiem czy do obiadu dotrzyma ;-)
Mój mąż umówił się z Małą że jutro może tak od 22 dawać znać że chce wyjść bo przyjedzie z pracy :tak:
Ale coś mi się wydaje, że Julka to będzie sobie siedzieć jeszcze trochę w brzuszku bo ostatnio coś cisza nastała i czuję się znacznie lepiej niż jeszcze kilka dni temu :-)

Dzisiaj w planach mam posprzątać mieszkanko i upiec tartę czekoladową bo jutro przychodzi kuzynka z 2 dzieciaczków.

Miłego dnia wszystkim i mam nadzieję, że słoneczny będzie.
 
Witam sie w ten słoneczny sobotni poranek nadal z uparciuchem w brzucholku:-)
Witam nowa kruszynkę i gratuluje Mamie Mikołaja

paula24211 - no to noc nie ciekawa, jak zaczęłam czytać to byłam pewna że urodzisz a tu dalej okazuje sie że nie...ile my musimy wytrzymac dla tych naszych maluchów

zdec - powodzenia - będzie dobrze:-)

U mnie cisza, noc przerwana tylko wstawaniem do wc, mały malo aktywny i troche sie tym denerwuje.
Przyjezdza dzisiaj do nas kuzynka z trójką dzieci więc będziemy mieli wesoło.
Miłego dnia
https://www.babyboom.pl/forum/members/paula24211-66632.html
 
Witam sie w ten słoneczny sobotni poranek nadal z uparciuchem w brzucholku:-)
Witam nowa kruszynkę i gratuluje Mamie Mikołaja

paula24211 - no to noc nie ciekawa, jak zaczęłam czytać to byłam pewna że urodzisz a tu dalej okazuje sie że nie...ile my musimy wytrzymac dla tych naszych maluchów

zdec - powodzenia - będzie dobrze:-)

U mnie cisza, noc przerwana tylko wstawaniem do wc, mały malo aktywny i troche sie tym denerwuje.
Przyjezdza dzisiaj do nas kuzynka z trójką dzieci więc będziemy mieli wesoło.
Miłego dnia

No ja tez myslałam ze juz to sie skonczy ale jak widac nici:(


zmykam sie ogarnac
miłego dnia Kochaniutkie
jak cos to napisze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jednak sie coś ruszyło
o matko ale sie mama mikołaja namęczyła tyle godzin, ale najważniejsze że ma juz córcię przy sobie

Anik a Ty także na końcówce, przynajmniej teoretycznie;-) a jak w praktyce? rozkręca się coś?

coś się paulka nie odzywa, chyba jednak postanowiła odwiedzić szpital i skorzystać z wizyty na porodówce:tak::-)
 
reklama
Oj i kolejna majowa panna :-D Szkoda ze sie mama mikolaja tyle czasu musiala meczyc, ale na pewno warto!!:-)

gosiagro chyba nie, juz mi przeszlo i glodna jestem jak smok :-D
Klementinka moze jak tak bedzie sie wahac to cie jednak zatrzymaja w szpitalu?? Staraj sie nie denerwowac (latwo powiedziec:sorry2:) bo to jeszcze bardziej nakreca skoki cis
 
Do góry