reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam wszystkie Mamusie,
czytam Was od samego początku, ale jak widać mało się odzywam.
Mam pytanie do Was i proszę o pomoc: czy Was też boli krocze i pachwiny?? Ja jak wstaję to pierwsze kroki są dla mnie dość nieprzyjemne - ciągnie mnie, pachwiny i wargi sr bolą - to tak od jakiś 4 dni.
Proszę napiszcie czy też macie podobnie.
Pozdrawiam serdecznie, życzę szczęśliwych i krótkich rozwiązań, a tym które są już po BAAARDZO GRATULUJĘ :-)
 
reklama
witam, sorki ze sie wtracam ale mam pytanie;p
klementinka: a jakie masz cisnienie mniej wiecej ? bo ja mam podobna sytuacje 2 razy bylam na IP z duzym cisnieniem i mnie odsylali do domu ;/ teraz siedze w domu i mi skacze miedzy 160/90 a 120/70 ...:-(
 
Właśnie jem kolację;) IMG_3157.jpg
pencil.png
 
lena ty znowu kusisz
a nie pisałam wam dzisiaj rano słodko sobie śpię po znowu ciężkiej nocy a tu telefon dzwoni moja połażna że ja to chcę już rodzić a nie mam jeszcze zaliczonej edukacji przedporodowej ja do iej czego ?prawieze złości że mnie obudziła ten telefon zjadłam rrrrrrrrr ale wyczuła że mam nerwa to mnie uspokoiła i mówi że da mi godz i będzie u mnie oczywiściejak przyjechała to mi już przeszło no i naśmiałyśmy się nieżle z tego
 
Witam wieczorkiem u nas dzis caly dzien bylo piekne sloneczko do tego masa zajec i nawet nie mam sily Was czytac:)

Ciesze sie ze mamy kolejena 2 dzieciaczkow :)

Anecznik trzymaj sie na tej patologii , jakby co podeslemy stopery :)
 
Witam wszystkie Mamusie,
czytam Was od samego początku, ale jak widać mało się odzywam.
Mam pytanie do Was i proszę o pomoc: czy Was też boli krocze i pachwiny?? Ja jak wstaję to pierwsze kroki są dla mnie dość nieprzyjemne - ciągnie mnie, pachwiny i wargi sr bolą - to tak od jakiś 4 dni.

oj tak, ja mam podobnie, tylko u mnie to już od dłuższego czasu tak bolą pachwiny. W nocy pomaga mi ja poduchę między nogi sobie włożę....no cóż jakosik trza to przeżyć...już niedługo:p
 
witam, sorki ze sie wtracam ale mam pytanie;p
klementinka: a jakie masz cisnienie mniej wiecej ? bo ja mam podobna sytuacje 2 razy bylam na IP z duzym cisnieniem i mnie odsylali do domu ;/ teraz siedze w domu i mi skacze miedzy 160/90 a 120/70 ...:-(
mi bardziej skacze to drugie
dzis mialam u poloznej 140/100 a w szpitalu 145/100

jak wzrosnie mi to drugie to mam do nich jechac
 
aha, dzieki za informacje, i powodzenia zycze wytrzymania jak najdluzej bo mi lekarka mowi obym wytrwala do 37 ;p
 
reklama
aniasz nic tylko się cieszyć, że dopiero od tych 4 dni Cię boli ;) najgorzej chyba jest właśnie z takiego wstawania, zwłaszcza nocą jak ciałko nie rozchodzone to tylko jęczeć można ;)

lena Ty to jesteś gastrowariatka normalnie ;p

izia_tcz a co z tą edukacją? taka skrócona wersja szkoły rodzenia?
 
Do góry