reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam
Podczytuje Was od samego początku, dopiero teraz zdecydowałam się napisać ponieważ coraz więcej czasu spędzam w domu.
Ciężko się już poruszać i na samą myśl o wdrapywaniu się na 3 piętro odechciewa się wszelkich spacerów.
Termin porodu mam na 06.06, moje maleństwo waży ponad 4kg
Życzę miłej soboty
Witaj. Oj to nie takie maleństwo :-):-) Gratuluję całkiem sporego Dzidziusia i życzę zdrówka.
 
reklama
Witajcie kochane z rańca

Zjadłam własnie kanapeczke, kawałek sernika i wafelka popiłam kawka i zaraz ruszam do Spa - dzisiaj masaz pleców ymmmm

Ale miałam sen ,ze urodzilam malłego i nie mogłam karmić ,bo mleka nie miałam ,dzizes

Witam nowa mamusie :-)

Dobra lece make up robic hihi Miłego Dnia kobitki :-)
 
Witajcie z rana,
nasz synek też obudził nas o 6 rano i zrobił to bardzo perfidnie, bo gwizdkiem:wściekła/y: a jakie to było zabawne dla niego, ach te dzieciaki...
MonikaT zdrówka życzę dla synusia
Gosia to życzę mile spędzonego imieninowego wypadu
gosiagro fajnie że mężulek w domku oby szybko sił nabył
regi30 witaj na forum:-) i co twój lekarz na takiego dużego maluszka? pewna jesteś że tyle waży?
Dziewczyny a ja wczoraj wymiotowałam wcześniej tak mi bardzo słabo się zrobiło:confused:ale na szczęście tylko tyle, pewnie mała wsadziła mi nogę w żołądek :-D:-D
ewus dobrze, że się dzielnie trzymasz z chłopakami
miłego dnia
 
WItajcie mamuski ,wczoraj wieczorem dostalam ostrych skurczy,juz myslalam ze Maxymilian nie moze doczekac sie zeby nas poznac ale przeszly,od razu przypomnial mi sie porod starszego synka,te same bole-krzyzowe!,pozyslalam,o matko!Alanka rodzialm 10 godzin a rozwarcie tylko na 4 palce i to przy pomocy kroplowki a i tak zakonczylo sie cesarka.Pierwszy raz tak strasznie boje sie cesarki a to juz 3 raz,mam dziwne zle przeczucia,ale to moze tylko obawy...:-(
 
Regi 30 naprawde spory maluszek,musi Ci byc bardzo ciezko,mi na wizycie midwife powiedziala ze w porownaniu do poprzednich dzieci ten wcale nie jest za duzy,a jest mi tak ciezko jakby tone wazyl...hi hi hi
 
karis78 dzieci naprawde maja pomysly,moje jeszcze nigdy na to nie wpadly.Najwazniejsze ze rankiem a nie w nocy;-)
 
Hej. Ja już na nogach i to z wielkim impetem i wcale nie jest to spowodowane zaczynającym się porodem. Niestety już przed 6 rano wyrwał nas z łóżek synek, który zaczął wymiotować :szok::szok::szok: Tak w ogóle to nie widać po nim żadnej choroby ale zwymiotował już ze 4 razy, całą smectę i miętę, które mu podałam :no::no: Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam i życzę udanego dnia !!

oj to wspolczuje,moj tydzien temu tez w nocy z piatku na sobote wymiotowal.mieta ponoc powoduje wymioty,wiec moze lepiej nie podawac,ale z drugiej strony jak cos mu zaszkodzilo to lepiej zeby to wszystko zwymiotowal i brzuszek przestanie bolec.ja podalam mojemu gaviscon ale nie wiem czy jest w polsce i pomoglo bynajmniej na bol brzuszka.
 
WItajcie mamuski ,wczoraj wieczorem dostalam ostrych skurczy,juz myslalam ze Maxymilian nie moze doczekac sie zeby nas poznac ale przeszly,od razu przypomnial mi sie porod starszego synka,te same bole-krzyzowe!,pozyslalam,o matko!Alanka rodzialm 10 godzin a rozwarcie tylko na 4 palce i to przy pomocy kroplowki a i tak zakonczylo sie cesarka.Pierwszy raz tak strasznie boje sie cesarki a to juz 3 raz,mam dziwne zle przeczucia,ale to moze tylko obawy...:-(
Ja jak rodziłam Alana to ponad 18 godzin, i też nie miałam rozwarcia więc podany mi też kroplówkę do tego był okręcony dwa razy pępowiną na szczęście wszystko dobrze się skończyło i to był poród SN. Ciekawe jak teraz będzie z drugą dzidzią:confused:
Ale musimy być dobrej myśli:tak:
 
karis78
Wiem, że granica błędu to około 500g tylko nie wiem w którą stronę :-)
w czwartek byłam we Wrocławiu na USG i jak zwykle lekarz nie mógł wyjść z podziwu.
W poniedziałek idę na konsultacje w sprawie cc.

 
reklama
Do góry