reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie w sobotni poranek!
No i znów rano włączam bb i myśle no może już któraś się rozpakowała;-)ale nic z tego trzymamy się dalej:tak:w dwupaczkach.dziś nocka znowu przespana chyba już się przestałam przejmować i liczyć skurcze i mnie tak nie łapią stwierdziłam że jak naprawde złapie to przecierz nie przegapie takich bóli a te napinania to widocznie moja macica już tak ma że musi sobie poćwiczyć ale przynajmiej póżniej szybko rodze i mam nadzieje że teraz też szybko pójdzie.Pierwszą rodziłam trzy i pół godz i tylko dwa parte a drugą dwie i pół i cztery parcia ale to tylko dlatego że mąż mnie rozpraszał i przytrzymywał głowe z całej siły do łóżka zamiast odwrotnie:-D
monika-oby szybko synkowi przeszło:tak:
Witam nową mamusie i nie tylko czytaj ale odzywaj się czasami.
 
reklama
:no: cos mnie tkneło i zadzwoniłam do kolezanki,czy my dzisiaj mamy zjazd :zawstydzona/y: i bym pojechala sobie hehe , dzisiaj nie mam zajec :-D:-D:-D
 
Witajcie w sobotę o poranku,

Regi witaj wśród nas:) Pokaźny maluszek Ci rośnie;) Skąd jesteś, bo pisałaś o badaniach we Wrocławiu?
klementinka Ty mi takich artykułów lepiej nie pokazuj, bo mi się płakać chce jak coś takiego czytam.... biedne dziewczynki:(
Ooooo jajecznica wjechała do łóżeczka:):) Więc idę jeść:p
 
Hej!
Chcialam tylko napisac ze wczoraj znowu mialam usg i wg niego Jagoda wazy ok. 2900 wiec wcale nie jest taka mala. Afi wyszlo tym razem 8 (dzien wczesniej bylo 6). Jakos trace zaufanie do tych pomiarow z usg. Prawde poznamy jak sie dzieci urodzą :) Lekarz mnie zbadal i powiedzial ze do porodu jeszcze daleko, ze wszystko pozamykane. Mam sie zglosic za tydzien na kolejne ktg i pomiar wod. A wogole to pojechalam do szpitala na izbe gdzie chce rodzic a tam ze 20 lasek czekających na ktg.. Jak to zobaczylam to odwrocilam sie na piecie i wyszlam. Wsiadlam do auta i mysle co tu zrobic... Szpitali w warszawie jak psow, ale glupio tak sie włóczyc po nieznajomych szpitalach. No i mysle sobie, pojade do Praskiego (najstarszy szpital w warszawie, nigdy chyba nie remontowany, nikt tam prawie nie jezdzi na porodowke z wlasnego wyboru, tylko jak gdzies indziej nie ma miejsc.) No i pojechalam tam. Wchodze, a tam widoki jak z koszmaru! No ale dotarlam na oddzial polozniczo- porodowy i tam juz bylo odrobine lepiej. Mowie Wam jak oni sie mną tam zajeli!!! Jak krolową mnie traktowali!!!! Polozna bardzo mila, zrobila mi ktg, wogole nie czekalam bo oczywiscie nikogo nie bylo, potem przyszedl lekarz, jak sie pozniej okazalo ordynator, zbadal mnie, zrobil usg, wytłumaczyl jak to z tymi wodami itd. Normalnie w zyciu nawet w prywatnej przychodni nikt tak nade mna nie skakał! I teraz sie zastanawiam czy czasem tam nie rodzic. fakt szpital stary, ale obsluga rewelacja!!
 
Hej dziewczyny!:) witam w ten zimny i ponury dzien;/

Pisalyscie cos na temat kolderek do wozkow, mi sie wydaje niepotrzebny wydatek poniewaz noworodek i tak poduszki niemoze miec a latem to cieplo bedzie i kolderka zbedna, kocyk jak najbardziej tu pasuje:)

Powiem wam ze po raz kolejny nie przespana noc;/ juz niewiem na ktorej stronie lezec jak biodra bola:( co chwile do wc sie wstaje a przy wstawaniu wszystko mnie boli:( powiem wam ze juz mam dosc:(

Sniadanko juz zjedzone:) oczywiscie ostatnio apetyt dopisuje:) 2 buleczki wciaglam heh i popilam kakao:)

Wczoraj wnerwila mnie tesciowa, wrrrr jak ja czasami jej dosc;/;/;/
 
zdec jestem z Jeleniej Góry do Wrocławia jeżdżę na kontrole ponieważ mają ponoć lepszy sprzęt na Dyrekcyjnej.
Jakbyście mogły to proszę o instrukcję zamieszczania suwaczków.
Dopiero jadłam śniadanie, ale jak czytam o jakimkolwiek jedzeniu (teraz jajecznica) to od razu robię się głodna.
Ostatnio musiałam zjeść arbuza po tym jak się naczytałam na forum
 
Mowie Wam jak oni sie mną tam zajeli!!! Jak krolową mnie traktowali!!!! Polozna bardzo mila, zrobila mi ktg, wogole nie czekalam bo oczywiscie nikogo nie bylo, potem przyszedl lekarz, jak sie pozniej okazalo ordynator, zbadal mnie, zrobil usg, wytłumaczyl jak to z tymi wodami itd. Normalnie w zyciu nawet w prywatnej przychodni nikt tak nade mna nie skakał! I teraz sie zastanawiam czy czasem tam nie rodzic. fakt szpital stary, ale obsluga rewelacja!!


Powiem ci,ze tak własnie jest. Ja jak w kwietniu 2009r. poroniłam to pojechalam do takiego szpitala starego co moj gin tam kiedys ordynatorem był, wchodze tam,a tam naprawde pachnie komuną,ale jaka opieka tak jak piszesz - WSPANIAŁA ,jakbym w prywatnej klinice była. Wiec mysle sobie,ze czasem lepiej rodzic w takim starym i miec super opieke niz w nowym i płakac prze te okrutne połozne.

Agast a co to jest to "AFI" ?

julia , jesli chodzi o poduszke do wozeczka to ona jest tak płaska jakby jej nie było. A kołderka przyda sie np. we wrzesniu chocby na połozenie na dno. Wiec uwazam,ze jak jest okazja to zeby kupic,a poza tym jak sie wieczorem z maluszkiem wychodzi, to noce sa chłodne wiec w sam raz takie cos.
 
Witajcie mamusie:-D
ja w końcu miałam przespaną noc:-D, może dlatego że maż u boku:-D:-D
pogoda nadal nie napawa optymizmem:-(
agast - to super, że Jagódka ma się dobrze:tak:, a z tymi szpitalami to tak jest, z tymi zapełnionymi obleganymi to jesteś dla nich kolejną rodzącą, która trzeba najlepiej szybko "załatwić":no:
regi30 - witaj:-), kto ci robił usg na Dyrekcyjnej?, ja mam stamtąd lekarza prowadzącego i tam tez będę rodzic. a ty gdzie w Jeleniej planujesz? to maluszek pokaźnych rozmiarów:szok:
ewela - AFI to poziom wód płodowych
 
Ostatnia edycja:
zdec jestem z Jeleniej Góry do Wrocławia jeżdżę na kontrole ponieważ mają ponoć lepszy sprzęt na Dyrekcyjnej.
Jakbyście mogły to proszę o instrukcję zamieszczania suwaczków.
Dopiero jadłam śniadanie, ale jak czytam o jakimkolwiek jedzeniu (teraz jajecznica) to od razu robię się głodna.
Ostatnio musiałam zjeść arbuza po tym jak się naczytałam na forum

Wchodzisz w PANEL KONTROLNY po prawej stronie na górze, a potem EDYTUJ SYGNATURĘ po lewej z boku i tam wklejasz adres np URL obrazka. Suwaczek możesz sobie zrobić, naciskając na którejś z nas suwaczek i wchodząc na stronę:-)

edit:) Żegnam się dzisiaj już z wami. Jedziemy jak co weekend na wieś:) Mam nadzieję że znowu nie będę wracała pociągiem <wrrrrr> i że będzie w miarę spokojnie:p
Życzę wam wszystkim udanego weekendu, chociaż pogoda póki co chyba u nikogo nie dopisuje:(
Lena tak a'propos to dzisiaj odwiedzamy znowu Trzebnicę, w celu skonsumowania pizzy w waszej dobrej pizzerii, bo w Obornikach jakiś kicz robią:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:-)
Pewnie mnie już nie pamiętacie bo odzywałam się jakoś na samym początku a potem czasu nie było :tak:, ale teraz już w domku jestem leżeć często muszę więc i z czasem na bb lepiej:-)
 
Do góry