reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kajdusia no własnie nie jestem pewna (az sie usmiałam do łez ,jaka jestem zakrecona ), ja chyba zle zakładałam cały czas i w sumie sie zastanawialam czemu one takie szerokie na dupci sa :-D:-D:-D jesuuu ,ale wtopa :zawstydzona/y:heheh
 
reklama
Witam Brzuchatki:)

U mnie przeprowadzkowo i odpoczynkowo, na zmianę.
Staram sie nie męczyć, jak ginka zaleciła ale czasem to zbyt trudne jak dla mnie, ja nie umiem tak leżeć i nic nie robić...

Wczorajsza szkoła rodzenia i wizyta na porodówce trochę mnie przeraziła ... ja chyba nie chcę tam trafić ale cóż, chyba nie mam już wyjścia :no: ...

No i humor od kilku dni taki sobie, wyjeżdżam na cały przyszły tydzień w Bieszczadki to może sie poprawi ;)

MIłego dzionka!
 
i po wizycie :) Zuzka waży ok 2100 kg. ułożona główką w dół- co tłumaczy ostatnie kopniaczki w żebro :) szyjka zamknięta i za 2 tyg kolejna wizyta :)
rozmawiam sobie z lekarką i głaszcze sie lekko po brzuszku- ale dostałam ochrzan:tak: nie wolno! głaskać,masować naciskać itp. macicy to jest mięsień i takie zachowanie powoduje skurcze macicy i jest niebezpieczne... więc koniec mojej zabawy w stukanie :tak:
 
Ja po 3 godz spania pewnie bym dalej spała jak nigdy po południu ale mojej mamy Pusia mnie obudziła miauczała non stop pod moimi drzwiami już myślałam, że będzie miała lądowanie przez okno....wrrrrr
 
Pytanie:
Dziewczyny, czy z każdą wizytą macie USG? Wcześniej na to nie zwróciłam uwagi choć fakt denerwowało mnie to, ale teraz byłam poprostu ciekawa wymiarów małego...a lekarz na to, że nie ma potrzeby robić tak często USG (...) Dziwne, tym bardziej, że byłam prywatnie. Myślę, że teraz będę wręcz żądała za każdym razem ...w końcu ja płacę , a przeciwskazań nie ma...Czy są?
A może tylko mnie tak zbył, żeby obsłużyć następną klientkę..?
 
Pytanie:
Dziewczyny, czy z każdą wizytą macie USG? Wcześniej na to nie zwróciłam uwagi choć fakt denerwowało mnie to, ale teraz byłam poprostu ciekawa wymiarów małego...a lekarz na to, że nie ma potrzeby robić tak często USG (...) Dziwne, tym bardziej, że byłam prywatnie. Myślę, że teraz będę wręcz żądała za każdym razem ...w końcu ja płacę , a przeciwskazań nie ma...Czy są?
A może tylko mnie tak zbył, żeby obsłużyć następną klientkę..?

Ja mam zawsze :-)
 
Ja dzisiaj po zmierzeniu w pasie 102 cm na wysokości pępka ;-)
Dzisiaj mam wielkie pakowanie - w sobotę rano przenoszę się już na stałe do rodziców do Leszna. Został miesiąc do terminu rozwiązania, więc już nie ma żartów i nie ma na co czekać. Smutno mi tylko bo mój Małż się tak szybko z pracą nie przeniesie i na razie zostaje na starym mieszkaniu :-( więc będę teraz na co dzień bez niego :-(
To straszne co człowiek potrafi zgromadzić, drugie tyle tego co pakuję to wyrzucam ... masakra ...
Buziaczki dla wszystkich w tym słonecznym dniu :-)
Kochana ja często jestem w Lesznie;)Albo basen albo znajoma;)Chodziłam na 1 rok studiów;)
 
Pytanie:
Dziewczyny, czy z każdą wizytą macie USG? Wcześniej na to nie zwróciłam uwagi choć fakt denerwowało mnie to, ale teraz byłam poprostu ciekawa wymiarów małego...a lekarz na to, że nie ma potrzeby robić tak często USG (...) Dziwne, tym bardziej, że byłam prywatnie. Myślę, że teraz będę wręcz żądała za każdym razem ...w końcu ja płacę , a przeciwskazań nie ma...Czy są?
A może tylko mnie tak zbył, żeby obsłużyć następną klientkę..?


Ja tez mam za kazdym razem, a ile placisz za wizyte?
 
Z tym USG mi lekarz mówił ,że do końca jego skutki stosowania nie są znane dlatego jak nie trzeba to nie robił np w 6 i 7 miesiącu nie miałam w ogóle tylko manualnie mnie badali.
 
reklama
Pytanie:
Dziewczyny, czy z każdą wizytą macie USG? Wcześniej na to nie zwróciłam uwagi choć fakt denerwowało mnie to, ale teraz byłam poprostu ciekawa wymiarów małego...a lekarz na to, że nie ma potrzeby robić tak często USG (...) Dziwne, tym bardziej, że byłam prywatnie. Myślę, że teraz będę wręcz żądała za każdym razem ...w końcu ja płacę , a przeciwskazań nie ma...Czy są?
A może tylko mnie tak zbył, żeby obsłużyć następną klientkę..?

Ja chodze co 2 tyg. do lekarza prywatnie z tym ze usg na tym etapie robimy co 4 tyg. wczesniej zanim nieczulam ruchow robilam na kazdej wizycie, a teraz mala czujac niemam takiej potrzeby:) moze jeszcze jedno uda mi sie miec to usg a moze juz nie?:)
 
Do góry