reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
No, wróciłam, jednak lumpeksy są the best :-) Z ciuszków zostaną mi do kupienia tylko skarpeteczki i niedrapki, bo jakoś nie mogłam trafić, przynajmniej będzie miała mała też coś nowego :-D kupiłam jej też śliczny kocyk, prześcieradła do wózeczka, płaszczyk już na przyszlą jesień, a nawet dla nas nówki zasłony do sypialni, jestem szczęśliwa :-) Teraz tylko obiad zrobić i malujemy salon dalej :-D

Dowiedziałam się o tym pękaniu pęcherza płodowego- więc bez obaw! Jeżeli nawet pękną w miejscu publicznym to główka dziecka, która przedostaje się do kanału rodnego wystarczająco je czopuje i wody się sączą delikatnie, większe niebezpieczeństwo zalania materaca jest w nocy, więc poleca się założenie na wszelki wypadek ceratki pod prześcieradło :tak:

Madziaja- to miłego remontowania, działamy więc razem :-)
karo- owocnej pracy przy pooprawianiu magisterki!
Lencja- Ale post :szok: Nie jest tak źle jak chociaż jedna torunianka nie olała bydgoszczanki, :-) A żebyś wiedziała, że przyjadę :tak:Tylko pewnie jeszcze nie w przyszłym tygodniu, bo R ma wolne, a wolę zabrać się z nim razem :tak:
Ita- ja też chiałam z beżem, ale mężowi się nie podobało... ale będzie też "róż pudrowy", więc w sumie chyba nie tak daleko od beżu... zobaczymy...Jestem wstępnie za spotkniem w tygodniu 10-14 maja, tylko, że od rana, mąż pracuje od 9- ok.13, więc wtedy będę wolna :tak:
ewela- jesteś pewna, że te dwa paseczki są na dupeczkę? Bo ja noszę rajstopy ciążowe, ale te paseczki biorę na brzuch tam gdzie więcej cialka :tak: I są baaaardzo wygodne :tak:
Zdec- gratuluję ukończnia pracy! Mebelki po prostu bossskie!
Athena- udanych zakupów!
Idę robić obiad!
 
zdec śliczne mebelki!!! Natalka będzie miała śliczny pokoik :-)
gosiagro trzymam kciuki za dobre wyniki tomografii męża!
athena udanych zakupów :tak:

Ja już też po obiadku - teraz dalszy ciąg leżakowania. Już mnie tyłek od tego boli:confused2:
 
[/B]Klementinka[/B] - oj jak się cieszę, że wróciłaś do nas! Ostatnio sobie nawet o Tobie myślałam, że miałaś wrócić na forum jakoś w połowie kwietnia. Jak nowe gniazdko? Zapach farby szybko wywietrzeje, a jeśli go tylko troszkę pozostanie to taka fajna woń nowości i świeżości. Powodzenia w rozprawianiu się z kartonami.
A co do Twoich objawów to jak dla mnie klasyczne objawy gestozy. Trzymaj się aby Ci ciśnienie za mocno do góry nie podskoczyło, nieciekawie, że masz białko w moczu.. A co do obrzęków to witaj w klubie, też się z nimi męczę :angry: Ciekawa jestem co położna Ci poradzi, u nas to pewnie trafiłabyś do szpitala.
hej Lencja, ciagle czekam na podlaczenie swojego internetu, dlatego sie tak wszystko przedluza
na szczescie to nie gestoza, ufffff
nie mam bialka w moczu i cis 120/80
na obrzeki dostalam homeopatyczny lek, mam lykac 15 kulek 3x dziennie, poza tym pic herbate pokrzywowa ale max 2x dziennie i kapac sie w soli morskiej
ciesze sie ze nie mam bialka bo pewnie tez by mnie do szpitala polozyli
przez ta opuchlizne przytylam 2 kg w ciagu 2 tygodni, o zgrozo!!!
Przecierz dziś dzień mierzenia brzuchaczy u mnie 95cm czyli od 2 tyg nic się nie zmienia:happy:
twoje 95 cm to piekny wynik, ja juz niedlugo w metrach bede podawac
A propo badań czy miałyście w trakcie ciązy badanie w kierunku HIV? Ile takie badanie kosztuje?
ja mialam ale tutaj jest to standard i robia za darmo

ciesze sie bardzo z pozytywnej wizyty u poloznej, bardzo fajna dziewczyna
wyczula Jaska gloweczke, pupeczke, powiedziala ze gdyby przyznawala punkty za ktg to mialby komplet
a za dwa tygodnie ginek

Zdec te mebelki sa piekne, mi tez strasznie podobaja sie meblika ale dla mnie ciut za drogie, przynajmniej ceny w euro, moze w PL wychodzi taniej ale nie przewioze
juz zupelnie gotowa jestes na przyjscie Natalki, ja jeszcze pokoiku nie mam pomalowanego i mebelki musimy zamowic ale mysle ze jeszcze te 8 tyg mamy
 
Ja dzisiaj po zmierzeniu w pasie 102 cm na wysokości pępka ;-)
Dzisiaj mam wielkie pakowanie - w sobotę rano przenoszę się już na stałe do rodziców do Leszna. Został miesiąc do terminu rozwiązania, więc już nie ma żartów i nie ma na co czekać. Smutno mi tylko bo mój Małż się tak szybko z pracą nie przeniesie i na razie zostaje na starym mieszkaniu :-( więc będę teraz na co dzień bez niego :-(
To straszne co człowiek potrafi zgromadzić, drugie tyle tego co pakuję to wyrzucam ... masakra ...
Buziaczki dla wszystkich w tym słonecznym dniu :-)
 
Dowiedziałam się o tym pękaniu pęcherza płodowego- więc bez obaw! Jeżeli nawet pękną w miejscu publicznym to główka dziecka, która przedostaje się do kanału rodnego wystarczająco je czopuje i wody się sączą delikatnie, większe niebezpieczeństwo zalania materaca jest w nocy, więc poleca się założenie na wszelki wypadek ceratki pod prześcieradło :tak:
A to sie zgadza - mi jak odeszly to lezalam na lozku - dopiero po powrocie ze szpitala zobaczylam (na wypranym juz przez mame ;>) przescieradle "wybarwiona" plame (oryginalnie bylo czerwone) ;) Jak wstawalam to Malgosia blokowala odplyw wód glowka, jak sie kladlam - znowu zaczynaly ciec ;> Na lozku zadnych plam nie bylo, pomiedzy przescieradlem na lozkiem mamy jeszcze koc - tu takze bylo wszystko w porzadku ;)

To straszne co człowiek potrafi zgromadzić, drugie tyle tego co pakuję to wyrzucam ... masakra ...
Oj cos o tym wiem - niedawno podczas remontu wysmiecalam z takiego schowko-pawlacza "wszystkie zapomniane skarby" zbierane od wiekow oraz z pudel z pokoju, "na chwilke tylko" zapakowanych, zeby porobic malzowi miejsce w szafach ;> I nagle zrobilo sie tyyyyyyyle miejsca ... ;)


Regularnie Was w sumie czytam - z pisaniem gorzej .. Malgosia po ponad 3 tygodniowej "ospowej" obecnosci w domu poszla na kilka dni do zlobka .. potem cieply weekend z atrakcjami w zoo .. ale zdazyla niestety juz cos w zlobku zalapac - i znowu w domciu ;) Oczywiscie jakby nie bylo, zarazila delikatnie mnie i meza - oczywiscie maz jak to facet, "umierajacy podczas choroby", takze znowu czasu brak .. juz mniej marudzi Malgosia podczas choroby ;>
No i pewno nie wyjedziemy na dni majowe, bo ja nie dam rady calosci trasy poprowadzic, a przeciez umierajacy facet nie da rady ;]

A tak na szybko - ciesze sie z wiesci od Lilliti i trzymam kciuki za nią i za Ewus.

I ide sie zdrzemnac, poki oboje spia i jesc nie wolaja, bo ja bez snu w ciagu dnia w tej ciazy to jak zombie potem wygladam :p
 
Ostatnia edycja:
Zdec piekne mebleki:) no my narazie musimy sobie odpuscic bo mieszkamy u tesciowej..;/ znaczy kupilismy meble nowe w tym pokoju co bedzie malutka ale takie normalne?:) beda pozniej do salonu=)

Jutro prawdopodbnie jade po ostatnia czesc wyprawki:) czyli lozeczko i wszystko do niego.

Bylam dzis na chwile w miescie bo szlam do apteki po zamowiony Oliatum Soft dla malej i spotkalam pare znajomych, i kazda z nich powiedziala mi ze brzuch mi sie obnizyl...;/ niezdawalam sobie sprawy z tego;/
Ja mam nadzieje jeszcze 4 tyg. wytrzymac, zaczynam sie obawiac ze chyba jednak niedam rady:( co mowicie?

Ewelo co do ponczoch to dla mnie super sprawa:) wiec jesli czujesz sie w nich to uwazam ze bez zastanowienia powinnas je ubrac=)
 
reklama
Zdec - sliczne te mebelki :-) mam też pytanie do ciebie jak robiłaś wymaz to płaciłaś za niego? jak tak to ile? bo ja w następnym tygodniu mam wizyte i musze sie finansowo przygotować:-)
 
Do góry