reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zdec no fakt, ja w sumie nie miałam problemu bo dochody zaczełam mieć dopiero w tym roku ;) ale to jak ktoś wie ile albo nie zmieniło mu się od tamtego roku to luz
 
Te wymazy o których mówicie to je się robi ok. 38 tygodnia. Musi je mieć każda ciężarna, żeby przyjęli ją do szpitala do porodu naturalnego.
Narazie nie pokazuję mebelków na osobnym wątku, bo to jeszcze nie pokój:p Narazie misz masz:) A to ostatnie co stoi na ziemi to docelowo ma wisieć nad komodą i być podwójną półką:)
Co do bajzlu na parapecie to się nie przejmujcie, po prostu nie mam już gdzie tego wszystkiego składać:p
 

Załączniki

  • DSC00184.jpg
    DSC00184.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC00183.jpg
    DSC00183.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC00182.jpg
    DSC00182.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 77
  • DSC00185.jpg
    DSC00185.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
To u nas inaczej jeżeli zaczną się skurcze to ten antybiotyk dostaniesz zaraz po porodzie....
Tak jak już wcześniej pisałam,antybiotyk powinno się dostać w trakcie porodu przed pęknięciem pęcherza płodowego żeby zabezpieczyć bezbronne dziecko przed kontaktem z zakażonym środowiskiem w drogach rodnych.A dopiero w drugiej kolejności,żeby leczyć nas.

Dziewczyny, a jakbym zalozyla ponczoszki na pasek klejacy do nogi to wypadaloby na slub czy nie bardzo? Bo kupilam te rajstopy na ciaze,a one maja na dupeczce takie dwa paski jak dzieci maja je w rajstopach, nie lubie tego wole jeden, strasznie mnie to drazni .

Z tego co kupowałam rajstopy ciążowe,to w tym wypadku dwa szewki idą na rosnący brzuszek,a jeden na tyłeczek.
Ja nigdy nie nosiłam pończoszek więc nie podpowiem,ale chyba bym się bała,że mi spadną w najmniej odpowiednim momencie.
 
Te wymazy o których mówicie to je się robi ok. 38 tygodnia. Musi je mieć każda ciężarna, żeby przyjęli ją do szpitala do porodu naturalnego.
Narazie nie pokazuję mebelków na osobnym wątku, bo to jeszcze nie pokój:p Narazie misz masz:) A to ostatnie co stoi na ziemi to docelowo ma wisieć nad komodą i być podwójną półką:)
Co do bajzlu na parapecie to się nie przejmujcie, po prostu nie mam już gdzie tego wszystkiego składać:p


śliczne mebelki:)

czyli co musze to gdzieś zrobić?
 
reklama
ja zapytam sie dzisiaj na szkole jak to z tym badaniem jest położna pewnie mi powie:)

ide pakować dalej swoją torbę do szpitala bo tak codziennie cos do niej dorzucam hi hi a jest taka wielka ze jak mnie w szpitalu z taką zobacza to pomysla ze na wczasy wpadlam hi hih

Miłego Dnia dziewczyny Wam zycze
zdec- powodzonka na wizycie nie stresuj sie:)
 
Do góry