reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześc wszstkim po weekendzie:)
Melduję się juz z naszej kochanej Polski, udało mi się wrócic samolotem bez problemów:) Teraz to dom i przgotowania, na razie drobnymi kroczkami. Wczoraj przejrzałam ubranka ,które juz mam dla małej i co jeszcze muszę dokupić.
W sobote cały dzień byłam w Bydgoszczy na konferencji dotyczącej szczepiń ochronnych dla dzieci.Naprawdę bardzo ciekawe, bo dotczyło gównie mitów na temat szczepień oraz po co tak naprawdę szczepimy, i tu można dowiedzieć się naprawdę wiele.
Poza tym tak jak Wy, czuje siecoraz bardziej zmęczona całodziennym chodzeniem.Juz nie moge doczekac się lata,żeby załozyć zwykłe klapeczki a nie te buciory na obcasach:(

Witam wszsystkie nowe mamusie:) Dzisiejszym wizytowiczkom samych radosnych wieści:)
Patrzę na wasze suwaczki i widzę ,że jeszcze kilka tyg i niektóre z nas mają szansę zacząć się rozpakowywać;)

liliti trzymajcie się obie jeszcze jakiś czas:) z tego co piszesz to mała jest w dobrej formie, jest większa niż wiek ciążowy a to super a i waga całkiem przyzwoita
 
Ostatnia edycja:
reklama
W sobote cały dzień byłam w Bydgoszczy na konferencji dotyczącej szczepiń ochronnych dla dzieci.Naprawdę bardzo ciekawe, bo dotczyło gównie mitów na temat szczepień oraz po co tak naprawdę szczepimy, i tu można dowiedzieć się naprawdę wiele.
kochana to może jak będziesz miała trochę czasu to napiszasz nam o czym sie dowiedziałaś?
 
liliti- bedzie dobrez, naprawdę w to wierze, córcia twoja juz do takich maluszków nie nalezy więc napewno da sobie rade, tym bardziej że jesteś pod dobra opieką:-)
 
Witajcie Brzuchatki :-)
Weekend był długi, imprezowy ale za to bardzo fajny. W piątek i sobotę mieliśmy imieninowe imprezy mojego Małża, wpierw znajomi, potem rodzina. No a wczoraj zafundowaliśmy sobie mega leniwy dzionek taki tylko dla siebie, oj dawno już takiego nie mieliśmy. Pogoda była cudowna, spędziliśmy mnóstwo czasu w parku, tak mi było błogo i leniwie :-):-)
Zaczynam się mobilizować do przejrzenia ubranek Nelci, mam sporo takich na późniejsze miesiące i muszę w końcu zobaczyć co mam na sam początek i czy to wystarczy. Jednak chyba tak na dobre za przygotowania to wezmę się dopiero po weekendzie majowym.
Jutro idziemy na usg, już nie mogę się go doczekać, jestem bardzo ciekawa czy Nelcia jest wciąż Nelcią... No i okaże się ile waży, poprzednie usg miałam w 23 tc.
Przejrzałam Wasze posty - od piątku nieco ich doszło.
Widzę, że Agi wylądowała znowu w szpitalu, Anecznik też ma się tam znaleźć - trzymajcie się dziewczyny!
Liliti
wciąż w dwupaku i oby tak było jak najdłużej!
Zdec - gratuluję pomyślnie zaliczonej sesji i to w pięknym stylu!
Neti79
- czy ta konferencja jakoś wpywa na Twoje zdanie na temat szczepień dziecka?

A co u Kajdusi? Dawno się nie odezwała, powinna już skończyć swoją prace i przejść na zwolnienie - tak przynajmniej planowała.

Zrobiłyście mi swoim pisaniem o truskawkach taką chęć na nie, że idę wyjąć z zamrażalnika, te, które tam jeszcze się uchowały :-D
 
Witam się kochane już jako szczęśliwa mężatka. :-D:-)
Weekend miałam boski. Mały strasznie się wiercił jak by dawał mi coś do zrozumienia :laugh2:
Dzisiaj już jestem po pobraniu krewki, po raz ostatni.
Jestem dziś tak happy ,że mogłabym już rodzić - dzisiaj zaczynam 35 t.c.:tak:
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i serdeczne życzonka dla Kreatorki- Wszystkiego Naj na nowej drodze skarbie :-D;-)
 
Witam się kochane już jako szczęśliwa mężatka. :-D:-)
Weekend miałam boski. Mały strasznie się wiercił jak by dawał mi coś do zrozumienia :laugh2:
Dzisiaj już jestem po pobraniu krewki, po raz ostatni.
Jestem dziś tak happy ,że mogłabym już rodzić - dzisiaj zaczynam 35 t.c.:tak:
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i serdeczne życzonka dla Kreatorki- Wszystkiego Naj na nowej drodze skarbie :-D;-)


Kochana wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :-) Samych radosci i duuuużo szczęścia :-)


A ja chyba sie zdecyduję (ale jeszcze niewiem kiedy) na firanki - spagetti ,bardzo mi sie podoba,szczegolnie takie kolorowe :-)

A moj dzien juz zepsuty, przyjechal kurier z długo oczekiwana paczka i nie wszystko było, wanienka miala byc zolta jest zielona, przewijak mial byc niebieski jest bezowo-zielony dzizes za co ???:crazy::dry:
 
Witajcie dziewczynki!
Siedze sobie już w pracy po rannym pobieraniu krewki na jutrzejszą wizyte.
zdec-gratuluje zaliczonej sesji:tak:
Agi-jeszcze miesiąc i ty będziesz zasuwać po słoneczku tyle że juz z wózeczkiem:tak:
gosiagro-nie przejmuj się już tymi kłuciami i wogóle szyjka mósi się już przygotowywac do porodu a to już 36 tydz u ciebie także jk zaczniesz nwet teraz rodzić to normalne.
ewus-powodzenia na wizycie i niech ci zrobi to usg w końcu:tak:
liliti-fajnie że małej się tak jednak nie spieszy i jeszcze sobie siedzi w brzuszku:tak:
 
teraz idę do miasta ale obiecuję że po południu napiszę co mówili ciekawego na tej konferencji; czy to zmieniło moje podejście do szczepień?
ja i tak chciałam szczepić, zdania nie zmieniłam a jedynie upewniłam się,że warto i dowiedziałam się dlaczego tak naprawdę szczepimy takie maluchy i dlaczego lekarze nie chcą i przede wszystkim nie powinni odraczać szczepień z błachego powodu
aha, co do kraju, to nie możemy porównywać się do innych krajów europy co do szczepień, bo program jest ustalany indywidualnie do sytuacji epidemiologicznej danego kraju,stąd te różnice

ok to ja teraz lecę:) po południu napiszę a teraz pedze po truskawki, bo po czytaniu Waszych postów tak mnie złapało że musze iść i kupić:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, witam się w nowym tygodniu :-)

Ja już po wizycie w poradni diabetologicznej i w czwartek jade do nich znowu :wściekła/y: i najprawdopodobniej po insuline. Wszystko zależy od jutrzejszego usg- jak duża będzie moja córcia, a myślałam, że na tym etapie ciąży już nie włączą mi leczenia insulinowego.

Ja się zastanawiałam nad dziekanką na uczelni, ale stwierdziłam co ma być to będzie i na razie jest ok, część uda mi się zaliczyć w maju, a egzaminy mam w lipcu więc może bedzie dobrze.
 
reklama
Do góry