reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczynki,

ewuś- Kochanie trzymaj się i daj znać jak najszybciej co się dzieje, trzymam kciuki.Musi byc dobrze!

błagam was nie piszcie o truskawkach, bo będę musiała iść do sklepu i je kupić:-)
Od kilku dni dokucza mi już kręgosłup, ale dziś w nocy myślałam,ze umrę dopiero po drugim paracetamolu mi przeszło. to pewnie przez to siedzenie wczoraj w cyrku na twardych ławkach:-(. Idę poleżeć, może nawet uda się pospać troszkę.
Miłego dnia!
 
reklama
Witam sie Z WAMI w ten słoneczny dzionek ja własnie odprowadziłam koleżankę bo wpała na ploty:)
własnie zjadłam zupkę pieczarkową mniam mnia
piszecie o tch truskawkach ja tez juz pare razy kupowałam i zjadłam wszystkie naraz:-D:-D:szok:

zdec- gratuluje zdanej sesji:):-):-)

liliti, Agi, Ewuś- życze aby jak najdłuzej maluszki pozostały w brzuszkach u Was:tak:;-)trzymam kciuki

agast- fajnie ze sesja sie udała czekamy na zdjecia koniecznie :):tak:

życze Wam udanego dnia a ja sie juz nie moge doczeka jutrzejszej wizyty:)
Wszystkim wizytującym zycze samych pomyślnych wieści:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No nie i cały czas o tych truskawkach:angry:teraz musze iść po nie po pracy bo nie wytrzymam dobrze że za niecałą godzinke kończe:-)
ewus-trzymaj się obyś nie wykrakała tego 32 tygodnia

Ja już nic nie rozumiem jakieś życzenia dla ewelinki ja ślubu w sobote nie brałam tylko emalia
 
witajcie
Ewus ,biedactwo ,Ty to masz przeboje z tymi szpitalami ;/ zycze Ci ,aby Twoje dzieciaczki wytrzymaly jak najdluzej w brzuszku.

ja wizytuje o 16:) mam nadzieje ze wszystko ok,ostatnio czesto mnie brzuch boli,uplawy mam tez tak duze jak nigdy... lepiej zebym nie rodzila jeszcze,bo zapomnialam z domu zabrac torby do spzitala,juz zapakowanej,a jestem w poznaniu u mamy:D ostatnio mi sie funkcja myslenia wylaczyla:) :p

slyszalam cos o truskawkach... kurde tez pojde je kupic:D a to wszystko przez Was!!! ;p

ktora z Was miala miec sesje ciazowa w rzepaku?pytam z ciekawosci,bo w okolicach mojej wsi,juz zaczyna kwitnac:)

pzdr
 
jestem po wizycie:zawstydzona/y:
cytologii nie pobrała bo mam strasznie duże upławy...bolał mnie rano brzuch więc podłączyła ktg...i się okazało że mam skurcze...od razu na szpital...to jest mój ostatni post,bo za chwilę jadę...jak się nasilą to powiozą mnie karetką na szpital wojewódzki...80km od domu.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y: dziewczyny trzymajcie za nas kciuki bo tak bardzo się boje...nawet nie wiem ile ważą....
Trzymajcie się kochane ciepło a ja będę walczyć o każdy ich dzień....

BIedactwo:(:( Rzeczywiście żebyś tylko nie wykrakała......
Trzymam mocno kciuki.

witajcie
ja wizytuje o 16:) mam nadzieje ze wszystko ok,ostatnio czesto mnie brzuch boli,uplawy mam tez tak duze jak nigdy... lepiej zebym nie rodzila jeszcze,bo zapomnialam z domu zabrac torby do spzitala,juz zapakowanej,a jestem w poznaniu u mamy:D ostatnio mi sie funkcja myslenia wylaczyla:) :p

slyszalam cos o truskawkach... kurde tez pojde je kupic:D a to wszystko przez Was!!! ;p

ktora z Was miala miec sesje ciazowa w rzepaku?pytam z ciekawosci,bo w okolicach mojej wsi,juz zaczyna kwitnac:)

pzdr

Ja się szykuję na sesję w rzepaku, ale u nas nadal nie kwitnie:(
Powodzenia na wizycie!!!

Wiecie co wkurzyłam się dzisiaj strasznie.... Miałam dostać z ZUS wypłatę patrzę a oni mi przelali tylko 700zł:(:(
I tak .... ku** co jest. Okazało się jak tam zadzwoniłam, że mają teraz inny system i że jak do tej pory mi przelewali np od 15.02 do 15.03 tak teraz mi przelali od 16.03 do 31.03:(:(:( Jestem wściekła!!!!!!!! Bo miałam w planach tyle kupić!!!!!
A teraz lipa i ciekawe jak to znowu będzie będę musiała czekać do 26.05 żeby dostać całą wypłatę za kwiecień!!!!!!!
Masakra, znając życie oni sobie tą kasę obracają, dlatego nie śpieszy im się z wypłatą!!!
 
reklama
zdec- dobrze ze chociaz mają jakis system tych wypłat. U mnie przelewają kiedy chcą. Ja ostatnio czekalam 46dni!!!!!!
athena- ja kupilam tylko 1 bo poprzednio nawet calej jednej paczki nie wykorzystalam. Koszmarnie wielkie one są, nie ogarnialam tego. Po dwoch dniach (z czego jeden lezalam po cc) zaczelam uzywac normalnych podpasek.

Moje przemyslenie na dzis- truskawki są o niebo lepsze niz maliny..
 
Ostatnia edycja:
Do góry