reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam serdecznie dziewczyny już teraz z obrączką na palcu :-) było naprawdę sympatycznie i fajnie, bo ślub głównie w gronie rodzinnym, tylko najbliższe nam osoby :tak:

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia :-)
 
reklama
witam po weekendzie brzuchatki!
teściowie pojechali wczoraj popołudniu do siebei także mogłam wieczór spędzić z moim m...
Było miło, choć tak jak pisałam wcześniej chyba nie mam sił na takie odwiedziny. Ciągle coś gotowałam, gdzieś chodziłam, coś robiłam...ach.. ciężko mi było. Powiem wam, że mam takie bóle kręgosłupa że ledwo żyję. Wiedziałam, że mam się tego spodziewać ( w kończu za mną 2 operacje na kręgosłupie) ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak to będzie. Po 30 min chodzenia nie byłam w stanie ustać, co chwila musiałam się kłasć i to też nie bardzo pomagało. Dodatkowo też mam takie kłucia w szyjce- mam nadzieję, że się nie skraca.
I mam jeszcze jedną dolegliwość- mam takie zaparcia,że............dziś myślałam że zejdę na kibelku- to był jakiś koszmar! siedziałam godzinę i zwijałam się z bólu. I dostałam z tego wysiłku skurczy...aż się przeraziłam, że zaraz urodzę!! Masakra jakaś! I mam hemoroidy... normalnie modlę się, żeby już był czerwiec bo w tym tempie to się wykończe...
Dobra, pomarudziłam sobie;-)
wezmę się teraz za dalsze poprawianie pracy magisterskiej
Miłego dnia kochane
 
Ja też zaczynam czuć się coraz gorzej :-( Brzuch mi się napina, ogólnie jakoś mi ciężko...Zaparcia okropne, do tego jeszcze mikroskopijne, ale jednak upławy bardzo blado różowe- takie dwie kreseczki. Wcześniej było jasno żółte i było ich odrobinkę więcej...a jeszcze wcześniej bezbarwne....nie mają zapachu. Nie wiem czy się martwić. Muszę jakoś wytrzymać jeszcze minimum te dwa tygodnie...ale z dnia na dzień jakoś mi ciężej :-(

Ja zaczęłam dziś prać pościel dla dziecka , bo zaczynam się obawiać czy zdążę ze wszystkim...Jeszcze nie zaczęłam prasować tych wypranych ubranek...
 
Witajcie Grubaski;)
Ja weekend spędziłąm to trochę u teściów to trochę u kuzynki i trochę u cioci;)
Zrezygnowaliśmy z gór....bałam się;)
Idę szykować obiadek;)Posprzątać;)Dostałam od znajomej śliczny fotelik do auta;)
 
gosiagro spokojnie, przecież niekoniecznie to musi być rozwieranie szyjki! fakt, dużo dziewczyn pisze, że jak się im skracała to czuły kłucie, ale ja np. pytałam o nie gin i ta stwierdziła, że przy rozwieraniu/skracaniu szyjki można czuć takie bol w dole brzucha jak na @ i zauważyć inny niż zwykle śluz, ale na pewno kłucie nie ma z tym nic wspólnego i to raczej nerwoból, albo związane z macicą, ale nic z szyjką. także nie wiem, ale chyba nie ma co za bardzo panikowaĆ :) tym bardziej, że mnie czasem tez kłuje, a mam pessar więc raczej nic mi się nie rozwiera ;)

agi ja to Ci szczerze mówiąc tak samo jak liliti nawet troszku zazdroszczę ;) strasznie się już doczekać nie mogę ;) ale z drugiej strony to leżenie u Cię a u lili ten niepokój ciągły...ech no ale :) jeszcze chwila :)


emalia WSZYSTKIEGO NAJ :)
kreatorka WAM RÓWNIEŻ :) i zgadzam się co do ślubów kameralnych, sami taki mieliśmy i wspominam go o wiele przyjemniej niż huczne weselicha innych ;)

karo ja z zaparciami ostatnio mam to samo... czasem jak tak siedzę to szczerze mówiąc z bólu się wykrzywiam jakbym miała w kalendarz kopnąć na tej muszli :/ i zawsze się zastanawiam jak ja do cholerci urodzę, jak przy robieniu kupy tak boli ;p

lena nie zdążyłam Ci napisać - świetna ta kieca ^^ pamiętam ja do ślubu chciałam w takiej brązowo niebieskiej iść, uwielbiam wszystko co nie białe ;) koniec końców byłam w ecri z bordem ;p



skąd Wy te świeże truskawy bierzecie ;p? w marketach też już są?

dziewczyny co na zbicie ciśnienia? normalnie mam ok, ale wczoraj np cały dzień ok 140/na coś tam... kiepskawo się przy tym czułam, miałam wrażenie że serce mi klatke rozwali.co dobre na obniżenie?
 
Hejo!
Wczorajsza sesja zdjeciowa wyszla super, moze jutro pokaze wam pare fotek, jak mązuś obrobi :)

Zdec
- gratki za zaliczoną sesje!!

Karo- wiem co czujesz, niestety... Na hemoroidy mi super pomogla masc AVENOC. Jest homeopatyczna, wiec bez obaw mozna stosowac w ciazy i pozbylam sie tego cholerstwa w kilka dni!!! Kosztuje 15 zeta.

neti- czekam z niecierpliwosciąaz opiszesz nam co mowili o tych szczepieniach!!

Ewus- widze ze Ciebie sie pieniądze tak trzymają jak i mnie, hehe. Dzisiaj tylko na momencik wstąpiłam do galerii zeby Hani kupic w Carfurze jajko z niespodzianka a obok był H&M i oczywiscie kupilam sobie 2 bluzeczki, a na prawde kasy nie mam, przegląd auta musze zrobic itd... Ale i tak zadowolona jestem. Nic mi tak nie poprawia humoru jak zakupy ubraniowe :)

Ide sobie koktail malinkowy zrobic (truskawek nie bylo...)
 
reklama
kurcze wcielo mi calego posta :wściekła/y::wściekła/y:

Ewus, badz dzielna, informuj nas jak ci sie uda a kciuki baardzo mocno zacisniete
liliti, agi78 za wasz tez obyscie (chociaz to nie jest najprzyjemniejsze) jak najdluzej w szpitalu wytrzymaly do narodzin maluszkow :tak:
kreatorko, ewelinko wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! Pochwalicie sie zdjeciami? :-p

gosiagro oby to klucie przeszlo, niekoniecznie musi oznaczac rozwieranie, ale na pewno jest meczace :-( trzymaj sie cieplutko!

ja ide zaraz kupic termometr i to bedzie juz ostatnia rzecz jaka planujemy zakupic przed porodem, wiec pozostanie tylko czekac .. :sorry2:

Co do truskawek to ja bym kilogramami mogla jesc, i swieze i mrozone. Nie slyszalam zeby cokolwiek trzebabylo ograniczac przed porodem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry