reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie w nowym tygodniu co on nam przyniesie? mam nadzieje że tylko i wyłącznie same dobre wieści:-)
u nas tak jak i u większości wczoraj plan dnia zrealizowany w 100% a nawet więcej, spacer, cukiernia, lody, park a do tego nawet karmienie łabędzi było, jak wróciliśmy po 4 godzinach do domu to już nóg nie czułam i marzyłam o tym żeby iść już spać:-)


Witajcie popołudniowo.
Ale cisza dzisiaj, widać,że ładna pogoda, wszystkie pewnie poza domem.:-)
My też dopiero nie dawno wróciliśmy do domu, Patryk śpi, ale nic dziwnego poszliśmy do cyrku na 12, spektakl skończył się po 14 potem poszliśmy jeszcze do parku na lody i tam się nieźle wyhasał to teraz będzie spał do wieczora, co mnie martwi, bo późno pójdzie spać.
a ja czekam aż się ziemniaczki ugotują i zjem sobie obiadek na balkonie na słoneczku :-)

A to zwierzątko po lewej Patryk chciał koniecznie zabrać do domu:-D, niestety się nie udało, ale widać i tak był zadowolony z wycieczki do cyrku:-)

super że wam też sie dzien udał i synus zadowolony, a taki pupil malutki w domu to hohohohoho:-):-):-)

zdec gratulacje zakończonej sesji
Agi kochana trzymaj się dzielnie już niewiele zostało, szybko zleci
ja też mam w planach w tym tygodniu lub po długim weekendzie majowym zakończyć ostatecznie zakupy dla malucha, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

Gosiagro dobrze że jesteś pod stałą opieką lekarza. Będziesz spokojniejsza jak będzie Cię badał często. Tylko szkoda że dla portfela to takie obciążenie, ale jeszcze trochę i malutka już będzie na świecie;)

A ja mam trochę dylemata od rana. Z racji że dzisiaj nie mam nic większego w planach, no może ewentualnie prasowania ciąg dalszy. Mam takie pytanie do was, bo jakoś nie mam chyba wyobraźni. Bo mam problem, mam w pokoju małej łączone okno balkonowe ze zwykłym oknem. Za nimi jest balkon, ale zabudowany, więc nie ma obawy że ktoś będzie mi przez okno zaglądał, ale się tak zastanawiam, jakie by kupić dziecięce firanki: długie na całe okna czy krótkie i na oknie balkonowym będą takie "do połowy"??
Zaczęłam się jeszcze zastanawiać nad czymś takim: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1004479099&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any., tylko jeszcze nie wiem czy doszyją mi ostatni panel taki dłuższy na okno balkonowe:(
I już sama zgłupiałam, jak to będzie wyglądać:(
 
Ostatnia edycja:
GOSIAGRO !!
ja nawet nie wspominam juz o bolach bo nie moge dojsc do sklepu 50 metrów tak mnie boli na dole cos, klucie to delikatnie opisujesz ja mam wrecz rwacy bol az w odbycie czuje jakby mi wszystko mialao zaraz wyleciec !!
a najgorsze to ze jestem calymi dniami jestem sama z Mikim w domu i nie moge sie polozyc za bardzo wiec zazdroszcze wam spokojnego lezenia ! zero leków nic nie biore -co ma byc to bedzie !!
Trzymajcie sie i milego dnia
 
Witajcie w słoneczny poniedziałkowy poranek. Wczoraj po intensywnym dniu spedzonym na słoneczku spałam jak niemowlak całą noc:-) Jak wyszliśmy wczoraj o 11 z domu to wrócilismy o18. odwiedziliśmy ZOO i nachodziłam sie za wszystkie czasy. Wiktoria zadowolona i maluch chyba też bo cały dzień kołysany:-D

Agi78 - trzymaj sie kochana, patrząc na to co już przeszłaś to te 4 tygodnie to pikuś:-)minie szybciutko.

gosiagro - tez mam straszne kłucia, nie raz chodzic wogóle nie mogę, albo chodze jak kaczka, z tym że mi się szyjka nie skraca, więc takie kłucie chyba nie jest z tym jednoznaczne.

zdec - jeżeli o mnie chodzi to mysle że jednakowa długość firanki i na normalnym oknie i na balkonowym całkiem fajnie wygląda, ja coprawda nie mam balkonu:-Dale moja mama ostatnio własnie taką uszyła sobie firankę i bardzo sympatycznie to wygląda

Miłego dzionka
 
I ja się witam po bardzo miłym weekendzie ;-) spędzonym z Małżem.
Dzisiaj od rana mam straszną ochotę na truskawki - to pewnie po waszych ostatnich postach - ale żeby nie było tak łatwo to truskawki z sosem mascarpone !

Miłego dnia dla Wszystkich :-)
 
:-) witajcie dwupaczki i trójpaczki

Ja wczoraj poszalalam na spacerze nad morzem,a po jeszcze grilla rozpalilismy mniam mniam miesko było ,a wieczorem to mnie dopiero ból zlapał kręgoslupa- myslalam,ze wyjde z siebie z bólu:no: ,a tak mi sie dobrze spacerowalo. Wogole schiza znowu zlapałam ze skurczami,w nocy to chyba ze trzy razy pod rzad mnie zlapal skubaniec juz myslalam,czy w nocy do gina nie zadzwonic,ale koniec koncow zasnelam,wiec chyba przeszło.:zawstydzona/y::baffled:

Sobie mysle,ze u mnie to dopier 32tydz idzie,a wy jak macie 33,34tydzien i wyzej to dopiero macie schizola czy to sie aby juz nie zaczelo:szok:.

Aaaa wiecie u mnie na ulicy taka kobitka co ma sklep byla w ciazy 7mies i dostała opryszczki, wiecie ,ze ta opryszczka spowodowala poród !!! ja pitole i urodzila wczesniaka,szok.:szok:

zdec przeslicznusie firaneczki ,ale chyba rolety na okno bedziesz zakladac przy nich co?;-)

ewus jak chodzisz prywatnie do gina to sie wykłuc o te usg ,w koncu płacisz,a jak nie to idz do innego tylko na usg. Powodzonka :tak::-D
 
:-)Witam po weekendzie,

ja wczoraj byłam na chrzcinach u mojej siostry, chrzciła swoją 2-miesięczną córeczkę,
było sympatycznie ale jak wróciłam do domu to brzuch w dole bolał, chyba za dużo chodzenia i siedzenia przy stole. Dzisiaj na szczęście już lepiej.

Agi78 trzymam kciuki za Was!!

Zdec gratuluje zaliczenia, a co do firanki to ja sobie zamówiłam na okno balkonowe długą zwykłą firankę z białego woalu. Wydaje mi się że na okno balkonowe najładniej wygląda właśnie długa firanka

mama_mikołaja uważaj na siebie. Ja właśnie się zastanawiałam jakby to było gdybym miała już w domu jednego brzdąca i musiałabym leżeć, napewno byłoby ciężko. A że jestem sama to mogę sobie leżeć i o nic się nie martwić, jedynie co to obiad przygotować dla męża :-)

Wszystkim wizytującym samych pozytywnych wieści :-D
 
ewela jak ja Ci zazdroszczę tego morza;):):) Super masz, takie spacerki nad morzem:)
Co do firanek, to już sama nie wiem, trochę mi nie pasują te panele, bo będę miała problem z otwieraniem okna balkonowego, już się trochę nakręciłam na te panele i właśnie mi kobieta liczyła panele do całego mieszkania (ale takie normalne - nie z kubusiem puchatkiem oczywiście;P:p) i wcale to dużo nie wyszło.
Zaraz się zbieram i zobaczę w sklepie jak takie firanki dziecięce wyglądają, bo teraz przede wszystkim na nich trzeba się skupić:)
 
ewela jak ja Ci zazdroszczę tego morza;):):) Super masz, takie spacerki nad morzem:)
Co do firanek, to już sama nie wiem, trochę mi nie pasują te panele, bo będę miała problem z otwieraniem okna balkonowego, już się trochę nakręciłam na te panele i właśnie mi kobieta liczyła panele do całego mieszkania (ale takie normalne - nie z kubusiem puchatkiem oczywiście;P:p) i wcale to dużo nie wyszło.
Zaraz się zbieram i zobaczę w sklepie jak takie firanki dziecięce wyglądają, bo teraz przede wszystkim na nich trzeba się skupić:)
zdec mi się takie nie podobają;-) ja wybrałabym krótkie na okno i dłuższą na balkonowe:-)
wczoraj byliśmy na grillu... mniam mniam korzystam puki mogę :-)
pogoda śliczna więc zaraz na spacerek trzeba sie wybrać :-)
miłego dnia kobietki!
 
reklama
czesc kochae czerwcówki!

ja nadal z Sonia w brzusiu, ale wczoraj znów miałam bolesne skurcze i gorace reczniki pomogły po 2 godz odeszły ale niestety juz sie tego długo nie da przeciagnac w czasie i poród sie zbliza wielkimi krokami....ale jestem w lepszym nastroju o brzuch mi urusł a mala ma juz prawie 2kg :-)wg rozwoju płodowego jest wyrosnieta na 34 tydz,tyje jak na drozdzach, mam nadzieje ze jeszcze jeden tydz dolezymy...

tak czy inaczej do 36 tyg mała bedzie lezec na neonatologii i jak bedzie ok to ja wtedy dostane do domku......

ciesze sie ze u was ok, trzymam kciuki i jestem z tymi co maja drobne i wieksze problemy bo wiem po sobie ze wsparcie jest bezcenne....

co do studiów to wzielam dziekanke na ten semestr bo nie dam rady pozaliczac 10 przedmiotow i wracam w lutym.....ale to dobrze ,bede miec 9 miesiecy dla mojej córci....

buziaki i papa
 
Do góry