reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!
Pzrepraszam, że nie wymieniam, ale wiztujacych się mamusiek było dużo i najważniejsze, ze wszystko z maluszkami ok:tak: - te dziewczyny, któe mają leżeć - proszę nie szaleć - wiem, że nudno i wiosna i chciałoby się na spacer, ale...
Paulka - masz się z tą chorobą:szok: zdrowiej szybciutko;-)
witam równiez nowe mamusie:-)

i wszystkim życzę miłego dnia, a kogo już nie będzie na BB to również wesołych świąt
 
reklama
witajcie dziewczyny u nas znowu pochmurno od samego rana nocka znowu w połowie przespana tzn do 4 rana
krakowianko tobie też wszystkiego naj naj lepszego z okazji świąt no i przeprowadzki
co do ciąż 13 latek to u mojego syna w szkole taz jest ciężarówka 14 latka :szok:tyle ze to nie nowość pracowałam z dziewczyną która urodziła też w tym wieku teraz jej córka ma 17 lat ale jak była w wieku 13 14 lat to mamuśka miała stresa czy córcia nie pójdzie w jej ślady
widze że malenstwa juz nie takie małe to już całkiem spore ludziki :-D:-D:-D
już zapomniałam która pisała o wozeczku od siostry miałam podobny dla syna tyle że 4 kołowy i dokupiłam tylko gondolkę do niego w podobnym kolorze
lena to niezłe przeboje masz z oknami dobrze ze nie wyciągneli jeszcze starych bo by było dopiero ciekawie
 
Witajcie dziewczyny!
Właśnie skończyłam śniadanko pyszną świeżutką wędzoną makrelke i jeszcze na dodatek kanapeczka zsrkiem i ogóreczkiem jak gin mnie wczoraj zwarzył to znów 0,5 na 3 tyg czyli moge wcinać ile wlezie i jakoś to na wage nie wpływa:-)co do rozstępów to już 3 dzidzia a rozstępu niema ani jednego a smaruje tylko oliwką myśle że to jednak genetycznie się dziedziczy np moja mama ma żylaki i już widze że w ciąży mi jeden brzydal wyłazi:szok:
anecznik-wow niezły klocuszek drożdze mu dajesz?:-DPewnie będzie ponad 4 kg chociarz w te pomiary usg to tez niezabardzo wierze w poprzedniej ciąży moja Maryś w 31 ważyła1800 no i cały czas ta waga była spora lekarze ostrzegali że dziecko ponad 4 napewno i co urodziła się coprawda 3 tyg wcześniej ale 2600 he he
kajdusia-fajnie że Małgosia rośnie sobie zdrowo i jest wszystko ok!
paulka-to kiepsko że ta szyjka się rozwiera leż i wypoczywaj jak najwięcej!Mi to się wydaje że trzeci trymestr to już te szyjki się skracaja i przygotowują do porodu dzieciaki są duże i naciskają ale przeważnie wszystkie dotrwają do końca nawet z rozwarciem!
krakowianko-życzę zdrowych i pogodnych świąt i oczywiście ślicznej małej fasolki która zamieszka w twoim brzuszku Jagódka już napewno się o to postara .

Tyle dziewczyn przestało do nas zaglądać i to tych które były codzień od początku kreatorki też już dawno nie było dziewczyny co się z wami dzieje:confused:
 
witajcie

Własnie wciagnełam prince polo xxl :-) mniam, sie obchałam ,ale jakos takiej chcicy dostalam na słodkie,ze nie mogłam sie opanowac :zawstydzona/y:

Zyczę miłego dnia,bo słonko wyszło i dla wszytskich brzuchatek troche witaminek
 

Załączniki

  • koktajl-truskawk&#1.jpg
    koktajl-truskawk&#1.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 29
witam się z wami brzuchatki!

ja już po śniadanku i podczytuję zaległości na bb...
kpi- gratuluję finishu w sprawie mieszkanka
wszystkim chorowitkom życzę zdróweczka
wszystkim wizytującym super wieści gratuluję
witam sie z nowymi mamusiami i zachęcam do pisania
ja dziś wyjeżdżam na święta- do jednych i drugich rodziców- wracam w poniedziałek wieczorem- raczej nie dam rady pisać- ale może podczytam troszkę
Wszystkiego najlepszego na święta mamusie! Mokrego dyngusa, pysznego ciasta i wielkiego jajka;-)
Co do ruchów- to moja Milenka po 1 dniu max.lenistwa od wczoraj bryka jak szalona- a ja jestem przeszczęśliwa.
Byłam wczoraj u neurchirurga i już na 100 % zapadła decyzja o cc- w znieczuleniu ogólnym...no cóż..tak trzeba
10 kwietnia mam usg- już się nie mogę doczekać aż się dowiem ile waży moja królewna
 
Krakowianko Tobie również życzę wszystkiego najlepszego:) Aby najbliższe święta nie były dla Ciebie czasem smutnym, a czasem pełnym oczekiwania;) Wierzę, że już nie długo pod Twoim wielkim i ciepłym serduszkiem zagości mała fasoleczka:)

Ewela ale mi smaka narobiłaś na taki koktajl:) No i teraz będę musiała zrobić sobie przerwę w sprzątaniu i zrobić koktajl:)

W ogóle poukładałam w końcu ubranka małej w szufladzie i doznałam szoku:szok:
Do tej pory składowałam je na komodzie, parapecie w kartonach i wcale mi się nie wydawało że jest ich tak sporo. Dzisiaj postanowiłam zrobić na nie wolną jedną naszą szufladę w komodzie i doznałam szoku kiedy poukładałam je tam na ścisk obecnie, a jeszcze na ziemi zostały mi dwa kartony:szok::szok:
Niestety nie mam już więcej szuflad wolnych, mąż by mnie zamordował gdybym dobrała się do jego ostatniej z rzeczami do majsterkowania:-D:-D Dlatego reszta będzie musiała poczekać, aż w domu stanie komoda Natalci:-D:-D
 
Dostałam dzisiaj sms-a do Agi, pisze w nim:
" Hej ja wciąż w szpitalu i wygląda na to że jeszcze tu pobędę. Czekam na kolejne wyniki bo w poniedziałek. Było 9 tys płytek tylko. Pozdrawiam was wszystkie" Pyta się również co u nas.
Odpisałam jej, że ją serdecznie pozdrawiamy i opisałam jej po krótce co się dzieje obecnie na forum:)
 
Witam dziewczynki,
wczoraj nie zaglądałam bo cały czas w biegu ale za to dziś nadrobiłam
Mój Natanek ostatnio też bardzo ruchliwy, często mnie w nocy obudzi i szaleje, wczoraj przyłożył mi stopę po prawej stronie pępka i jak tylko go dotknęłam to uciekał :-) i tak się ze mną bawił

Wszystkim po wizytach gratuluje dobrych wieści.

AniaCh83 jeśli chodzi o zaparcia to ostatnio tez mnie dopadają, czasem pomaga mi jabłko zjedzone na czczo i popite wodą, ale widzę że Ty masz sposoby które powinny być skuteczne, śliwki :-) moja siostra też miała taki problem i kupiła w aptece czopki glicerynowe i one pomagają na zaparcia. Chyba też po nie sięgnę :szok:


Ostrężnica i kajkapol ciepło witamy na forum.
Kajkapol pokaźna gromadka, napewno w domu jest wesoło i przyjemnie.

Sochi z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że kłótnie z mężem w ciąży sie zdażają, nasze hormony nam dokuczają ale warto czasem się zatrzymać i wszystko przemyśleć i na spokojnie podejść do sprawy. Dla męża pewnie też Twoja ciąża to wyzwanie, pewnie też się stresuje i martwi jakim będzie ojcem. Warto rozmawiać!!

hefi również życzę zdrowych i spokojnych świąt :-) jak już wykończycie pokój Julci to pochwal się i prześlij jakieś zdjęcia

anecznik ale mężczyzna z Twojego synka:-)

krakowianko życzę zdrowych spokojnych świąt i dużo siły dla Ciebie i męża

SŁONECZNEGO I MIŁEGO DNIA!!
 
Dostałam dzisiaj sms-a do Agi, pisze w nim:
" Hej ja wciąż w szpitalu i wygląda na to że jeszcze tu pobędę. Czekam na kolejne wyniki bo w poniedziałek. Było 9 tys płytek tylko. Pozdrawiam was wszystkie" Pyta się również co u nas.
Odpisałam jej, że ją serdecznie pozdrawiamy i opisałam jej po krótce co się dzieje obecnie na forum:)
Wszystko się wyrówna i będzie ok;)
Moja kokoszka tak daje mi dzisiaj popalić, że hej:)
Mi się marzy zupa fasolowa;)
 
reklama
Uspokoiłam się z tą wagą,co do podnoszenia rąk, to chyba zalicza się ogólnie do nadmiernego wysiłku fizycznego, chyba chodzi o napinanie się mięśni macicy, ale głowy za to nie dam:) Ja ostatnio postanowiłam umyć okna na święta, nieźle się nagimnastykowałam(łącznie z podnoszeniem rąk do góry) i skutki tego były, a mianowicie ból podbrzusza. Myślę więc,że w tych prawach trzeba zachować zdrowy rozsądek.
 
Do góry