reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej dziewczyny... wracam wlaśnie z badań na toxo, już chyba szóstych czy siódmych, ale wolę dmuchać na zimne, tym bardziej że u mnie banda kiciaków w domu.. chciałam Was zapytać o rzecz taką, Mały mój do tej pory fajnie jakoś w poprzek leżał chybam,w każdym razie kopniaczki czułam z jednej i drugiej strony pod żebrami, a wczoraj nie wiem co się stało, ale jak miał czkawę to czułam ją mocno w dole i dzisiaj od rana też takie kopniaki mi serwuje w szyjkę chyba, że zaczynam się zastanawiać co jest grane..
a moja szyjka naprawdę nie jest w najlepszym stanie, oby to przetrzymała :(
ma któraś z Was tak nisko ruchy teraz?
Też tak mam od tego tygodnia...ale zauważyłam, że jeszcze się nieznacznie przemieszcza na boki...choć już na poprzeczne ułożenie nie ma miejsca? ;-)
 
Wróciłam z wyprawy po karuzelkę:) I jak za karuzelkę miałam zapłacić 55zł, tak u kobiety zostawiłam 190zł:))))) (hahahhaha, mąż mnie zamorduje):):) Bo mi jeszcze ubranka pokazała, wzięłam sterylizator Aventa(bo nie drogi - 35zł);) Jej mała urodzona w lipcu więc ciuszki podobnie, więc wzięłam też śliczny kombinezonik na zimę za 30zł:) Pokażę wam wszystko i doczytam co napisałyście od południa jak wrócę. Bo teraz szybko wyciągać pranie, nastawić nast pralkę i lecę do ZUS zanieść im zaświadczenie:)
Zdjęcia śliczności które kupiłam pokażę wam jak wrócę;)

cytrusik narazie wsadzam "brudne" do szuflady. Czyste to dopiero jak się zrobi ciepło i zacznę to wszystko prać:) A potem do Natalciowej komody to już powędruje:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

po pierwsze musze sie od razu pochwalić bo mój wózeczek już przeszedł:-D:-D jest cudny:-D tak to ja lubie załatwiac interesy, zamowilam w poniedziałek po 17 a dzisiaj o 9:30 juz był:tak: zamieszcze potem kilka zdjec jak na zywo wyglada, jak tylko opanuje ten cały rogardiasz z nim zwiazany:-D byłam też dzisiaj w szkole rodzenia zajecia z położna o karmieniu były:-)
koriander - gratuluje nowego gniazdka:tak:, a jak tam lodóweczka , kupiona??
kajkapol - witaj:tak:
ewelinka - to dobrze ze ta szyjka się już nie skraca, dbaj o siebie
anecznik - gratuluje tak dorodnego synka, pierwsze 2 kg przekroczone:szok:
paula - zdrowka zycze, leż kochana zeby to rozwarcie się nie powiekszyło:no:
Agi -trzymam kciuki, oby te płytki zaczeły wzrastac:tak:
Lencja - powodzenia na wizycie i miejmy nadzieje, że zatrucie nie zwieksza sie:tak:
madziaja- niezła sprawa z tymi sztuccami:-D, dobrze ze szybko to spostrzegliście:-D
zdec- i wysłać tu nasza Anię samą na zakupy:-D:-D:-D, a dopiero co pisala, że jej się ciuszki w komodzie nie mieszcza:-D:-D
hefi, krakowianka, karo85, annajak - zycze Wam kochane spokojnych świat i wszystkiego co najlepsze:tak:
Lece montować moj wozeczek i jeszcze wieczrokiem odwiedza nas znajomy, wiec też coś przygotowac trzeba.
 
Witajcie,

po pierwsze musze sie od razu pochwalić bo mój wózeczek już przeszedł:-D:-D jest cudny:-D tak to ja lubie załatwiac interesy, zamowilam w poniedziałek po 17 a dzisiaj o 9:30 juz był:tak: zamieszcze potem kilka zdjec jak na zywo wyglada, jak tylko opanuje ten cały rogardiasz z nim zwiazany:-D byłam też dzisiaj w szkole rodzenia zajecia z położna o karmieniu były:-)
koriander - gratuluje nowego gniazdka:tak:, a jak tam lodóweczka , kupiona??
kajkapol - witaj:tak:
ewelinka - to dobrze ze ta szyjka się już nie skraca, dbaj o siebie
anecznik - gratuluje tak dorodnego synka, pierwsze 2 kg przekroczone:szok:
paula - zdrowka zycze, leż kochana zeby to rozwarcie się nie powiekszyło:no:
Agi -trzymam kciuki, oby te płytki zaczeły wzrastac:tak:
Lencja - powodzenia na wizycie i miejmy nadzieje, że zatrucie nie zwieksza sie:tak:
madziaja- niezła sprawa z tymi sztuccami:-D, dobrze ze szybko to spostrzegliście:-D
zdec- i wysłać tu nasza Anię samą na zakupy:-D:-D:-D, a dopiero co pisala, że jej się ciuszki w komodzie nie mieszcza:-D:-D
hefi, krakowianka, karo85, annajak - zycze Wam kochane spokojnych świat i wszystkiego co najlepsze:tak:
Lece montować moj wozeczek i jeszcze wieczrokiem odwiedza nas znajomy, wiec też coś przygotowac trzeba.

Super że tak szybko udało Ci się wózeczek kupić:):):)
Jeżeli chodzi o ciuszki.... to zawsze mogę je postawić obok, tak jak połowa stoi:):):):)
Ale już na prawdę KONIEC!!! KONIEC!!! KONIEC!!!
 
Super że tak szybko udało Ci się wózeczek kupić:):):)
Jeżeli chodzi o ciuszki.... to zawsze mogę je postawić obok, tak jak połowa stoi:):):):)
Ale już na prawdę KONIEC!!! KONIEC!!! KONIEC!!!
Nic nie mów o ciuchach ja mam w każdym pokoju to u siebie u mamy i ubrata stoja kartony masakra;)sama teraz sie zastanawiam czy nie zaczac wystawiac na allegro;)
 
ewuś to podnoszenie rąk w ciąży to żaden zabobon, trzeba z tym uważać żeby się nie przeforsować. Nawet żeby nie przyszło Ci do głowy jakieś firanki wieszać !!!! :-)
lena masz szczęście kobieto że jak pomidorów w śmietanie nie lubię, bo inaczej musiałabym po śmietanę lecieć a pogoda paskudna :-)


Mówię dziś do mojego męża, że teraz to ma dwa grubaski w domu (mnie i synka) a on na to że mamusia jest słodkim grubaskiem, ale synek to dobrze zbudowany mężczyzna a nie żaden grubasek :-D i żebym go w kompleksy nie wpędzała :-D :-D :-D solidarność plemników normalnie :-)


Miałam dziś tyle porobić wyprać, umyć okno i coś tam jeszcze, ale pogoda się zepsuła więc nie piorę bo i tak nie miałabym gdzie powiesić a mycie okna to same z siebie odpada w deszcz :-) jednak nie mogę powiedzieć żeby było mi przykro z tego powodu :-)



Dziewczyny chcące rodzić naturalnie kiedy będziecie szły do okulisty sprawdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego porodu, to chyba badanie dna oka robią czy coś w tym stylu?? Czy w ogóle będziecie szły??
 
Ostatnia edycja:
Super że tak szybko udało Ci się wózeczek kupić:):):)
Jeżeli chodzi o ciuszki.... to zawsze mogę je postawić obok, tak jak połowa stoi:):):):)
Ale już na prawdę KONIEC!!! KONIEC!!! KONIEC!!!

no własnie sama jestem w szoku, bo w 4 sklepach powiedzieli mi, że na ten typ wózka trzeba czekać minimum 4-5 tygodni, a w jednym sklepie miał być dopiero pod koniec maja:szok:
Juz podejrzałam na wątku zakupowym piekne ciuszki kupiłas:-D:-D

a dziewczyny ostatnio pisałyście o 13 latkach w ciazy, tutaj podobna sytuacja, tylko kandydatow do ojcostwa 5:szok::szok::szok:
Wykop.pl - Zobacz: 13 lat, dziecko, pięciu kochanków, zero wstydu...

a tutaj częśc dalsza historii z kurtkami Disneya, jednak firma da dzieciom oryginalne kurtki:-D
Wykop.pl - Zobacz: Disney jednak nie taki zły? Afery ze spalonymi kurtkami ciąg dalszy.

anecznik - ja już u okulisty bylam jakiś tydzien temu, tak badaja dna oka, u mnie nie ma zadnych przeciwskazan, mam krotkowzrocznosc ale małą, minus poltora i minus jeden. Slyszałam, ze najczesciej jak ma się powyzej -8 to czesto to już kwalifikuje do cesarki, ale to tylko zasłyszane, a nie medyczny fakt;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no witamy jeszcze z holandi

jutro rano podobno jedziemy do PL jeszcze niewiem na 100% bo jade z naszym znajomym a on do konca niewie czy juz moze firme zamknac tutaj na okres swiat ale pranie zrobione i sie suszy na dworze

przelecialam Mikolaja szafe i stwierdzam ze moje dziecko strasznie rosnie albo moja pralka kurczy ciuchy haa:-D:-D bo ma 70 % ciuchow za malych juz ,ledwo co mam do spakowania :-):-)
teraz jeszcze prasowanie i do walizki i koniec pakowania za kazdym razem idzie mi to sprawniej :tak:

a u malenkiej to wierci sie strasznie niekiedy nie daje sie wysiedziec ,postaram sie w PL znalezc chwile na wizyte u mojej pani doktor ale niewiem bo nie mam pojecia kiedy bede wracac czy zaraz po swietach czy pozniej...:no::no:

ciuszki dla naszego nowego czlonka w polowie wyprane i schowane w specjalna torbe czekaja na prasowanie jak wroce to sie wezme powoli za szykowanie wszystkiego bo to juz tuz..tuz...
wozek kupiony ale uzywany byla okazja wiec kupilismy ,wiecej dzieci nie planuje dlatego nie chcialam nowego pozatym mam jeszcze 2 spacerowki po Mikolaju wiec wystarczy
lozeczko,babyfoon,pieluchy,kilka kosmetykow wszystko czeka ale tez musze dokupic kilka rzeczy jeszcze ....jak zobaczylam liste jaka macie co potzrebne do szpitala to bylam w szoku :szok::szok::szok: nawet polowy z tego nie bylo mi potrzeba 2 lata temu , wszystko bylo mozna w szpitalu dopkupic lub polozne dawaly ,teraz musze sie dowiedziec co musze miec tutaj do szpitala ale chyba nie za duzo bo kilka godzin po porodzie sie idzie do domu


zycze wam wszystkim zdrowych i spokjnych swiat,smacznego jajka mokrego dyngusa itd...
przedewszystkim ladej pogody bo wszystkim nam sie przyda slonko to poprawia nastroj i samopczucie jest lepsze napewno :-):tak::-D
 
Do góry