reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dziewczyny,
Ale tu się dzieje ostatnio:szok:
Gratuluję dobrych wiadomości po wizytach.
Co do nastolatek w ciąży to też mnie to przeraża, ale w sumie sama miałam 20lat jak zaszłam w pierwszą ciążę:-D:-D
A teraz uciekam skończyć obiadek, bo zaraz głodomór wróci i jeszcze dzisiaj na pocztę musimy się wybrać.:-)
 
reklama
hejka przepraszam ze tak czasem zagladam...ale jakos nastroju nie mam

u mnie dobrze dzidzi sie rozwija..i bedzie Dziewczynka ja chce Letycje...ale moj M. jeszcze nie jeste przekonany do tego imienia...

wogole to sie oksatnio bardzo Kluce z M. i nie wiem co to dalej bedzie;:):)(
 
Hej brzucholce :)
Wizytującym gratuluje już sporych maluchów :)
Chorowitym zdrówka!! Nie dawajcie się chorobie.
Podczytuje was codziennie ale z doskoku. Jutro już wolne od pracy a w czwartek jedziemy do rodziców i nie będę mieć dostępu do forum więc chciałabym życzyć Wesołych Świąt i kolorowych jajec :D
Pokój Julki powoli zaczyna wyglądać bajkowo :) i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego efektu (mąż się postarał ;) ) zobaczymy jak bedzie w efekcie końcowym :D
 
Fajne są takie pamiętniki. Po paru latach dziecku pokazać. Jaka pamiątka.

hefi miłej drogi i oczywiście życzę ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJNOCY!!!






 
Ostatnia edycja:
Hej brzucholce :)
Wizytującym gratuluje już sporych maluchów :)
Chorowitym zdrówka!! Nie dawajcie się chorobie.
Podczytuje was codziennie ale z doskoku. Jutro już wolne od pracy a w czwartek jedziemy do rodziców i nie będę mieć dostępu do forum więc chciałabym życzyć Wesołych Świąt i kolorowych jajec :D
Pokój Julki powoli zaczyna wyglądać bajkowo :) i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego efektu (mąż się postarał ;) ) zobaczymy jak bedzie w efekcie końcowym :D
Hefi Tobie też wszystkiego Najlepszego, Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy;) images..jpg
 
Witam drogie mamusie :) dzisiaj do Was dolaczylam i mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie ;) tak wiec na poczatek to wypada sie przedstawic no wiec w czerwcu po raz 4 zostane szczesliwa mamusia :) mam juz synka Januszka i 2 coreczki Agusie i Natalke a teraz bedzie synek Pawelek :) pozdrawiam wszystkie Mamy z terminem w czerwcu i nie tylko
 
Witam drogie mamusie :) dzisiaj do Was dolaczylam i mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie ;) tak wiec na poczatek to wypada sie przedstawic no wiec w czerwcu po raz 4 zostane szczesliwa mamusia :) mam juz synka Januszka i 2 coreczki Agusie i Natalke a teraz bedzie synek Pawelek :) pozdrawiam wszystkie Mamy z terminem w czerwcu i nie tylko
Witamy Cie bardzo serdecznie;)fAjnie, że do nas trafiłaś:)
 
reklama
Do góry