reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

ewus - cieszę się, że sprawy posunęły się choć troszkę do przodu ... trzymam kciuki, zeby wszystko dalej poszło po Twojej myśli ...

wkleję jedną fotkę z podróży tutaj, na tym forum bo na prywatnym do tej pory nie umiem :zawstydzona/y:
więcej na NK - zapraszam ;)
ja jestem w wodzie - taka maleńka kropeczka ... nie wiem czy mnie znajdziecie ale chociaż moze widoczek Was rozgrzeje, kiedy tak zimno za oknem .... brrrrrr
 

Załączniki

  • k2..jpg
    k2..jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Witajcie Kochane ;)
Długo mnie nie było, dobrze ponad tydzień ... ponad 100 stron do przeczytnia ... ale moze dam radę bo jestem znów na zwolnieniu ;( ... ja problemy z gardłem (była kaszel a teraz doszedł jeszcze katar ;(((((() a dodatkowo mój małżonek zapalnie oskrzeli, z tym, że On dostał antybiotyk i juz jest o niebo lepiej a ja dalej tak sobie ... ehhhhhh ... ta zima mnie wykończy ...
najważniejsze jednak, że urlop się udał ... było cieplutko, słonecznie i po prostu przepięknie ... nawet Natalce się podobało się ruszała jak nigdy dotąd ... teraz znów jakaś spokojniejsza ... widzę, że tak jak dla mnie zima nie będzie Jej ulubioną porą roku ...
odpoczęliśmy, pozwiedzaliśmy trochę ... jak sie odgrzebię trochę to może uda mi sie jakąś fotkę wrzucić ;)


poczytam później co u Was (mam nadzieję, że nie znajdę żadnych złych wiadomości), a teraz chciałam się przywitać i powiedzieć, że u mnie wszystko ok;)

pozdrawiam i miłego dzionka życzę ;)
Witaj:tak:Super ze wypoczynek się udał:-)Wracaj szybciutko do zdrowia!

Cobra- wczoraj w pracy dzwignęła karton 20kg, bo zaden złamany kut... nie chciał jej w pracy pomóc, co za banda debili w tej pracy. Boli ją bardzo brzuch.
Ja bym im tam taki hejzel zrobiła w tej spelunie ze masakra!!!!!Co za popier....to prowadzą i tam pracują!!!Az sie zagotowałam .Ciekawe czy oni składkę zdr za nią odprowadzają???krakowianko-moze zapytaj sie jej.Bo jeseli tak to nawet jak jest na zleceniu moze isc na zwolnienie!

Poza tym chciałam sie pochwalić dzisiaj ja "genialnością" ciążową. Włączyłam pranie, bo chciałam swoje białe adidaski odświerzyć i w sumie głównie dla nich włączyłam, a teraz patrze jeden na pralce nadal stoi :-D heh będę mieć jeden ubrany but... bosko :-D
hihihihihihih usmiałam się:-):-);-)

Witajcie,
ja dzisiaj fatalnie sie czuje:-(, coś brzuszek boli, wziełam no-spe i leżakuje cały dzien w zwiazku z tym odpuściłam sobie dzisiaj ćwiczenia w szkole rodzenia:-(
Nie jestem w stanie Was nadrobić, doczytałam tylko że Cobra w szpitalu:szok::szok: Kochana trzymam kciuki!!! Krakowianko dawaj znać jak tylko cos będziesz wiedzieć!
Ide dalej leżakować
Uwazaj na siebie:tak:Lezakuj jak najwięcej:tak:

COBRA- odpisała mały się wierci ale jeszcze nie wychodzi uffffffff
Ufffffffff ,super!!! Cobra trzymaj się MOCNO.Kciuki zaciśnięte!:tak:
karis no no no jaka mała juz duza:-)Gratulacje!!
dorotka moje keksówki mają 30/12.Jezeli masz dopiero zamiar kupic to polecam te czarne.Nic siie do nich nie przykleja;)))
ewus Jak super ujrzec usmiech w Twoich postach;)))) Ogromnie sie cieszę!!!
ona..m
ja pikole co za """"kolezanka"""" nasakra, jak tak mozna!!!Oj zeby jej ten biznes wyszedł bokiem!!!Brak słów!!!!
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie dziewczyny odebrałam wyniki krwi i moczu i się podłamałam :-( erytrocyty, hematokryt i hemoglobina poniżej normy. Ale tym jeszcze sie nie przejmuję w badaniu moczu wyszło mi:
mikroskopijny osad moczu:
nabłonki płaskie w polu widzenia, leukocyty 3-4 w polu widzenia, erytrocyty 20-25 wył i 10-12 św w polu widzenia, śluz liczy :-( najbardziej mnie te erytrocyty zdenerwowały, bo niby skąd krew w moczu? Trochę się przestraszyłam :-( w internecie to nawet nie chcę sprawdzać, bo tylko się niepotrzebnie wystraszę najgorszym, ale może miala, któraś z was podobnie?
Glukoza wyszła dobrze, bo 107,8 mg/dl, ale jakoś tak radość przygasła po zobaczeniu wyników moczu :baffled:
 
Ewuś wspaniale że wreszcie jakaś dobra wiadomość, oby teraz wszystko Ci się pomyślnie układało.

kpi23 wspaniały widok,dobrze że odpoczęłaś; ja chcę już latooo!

Krakowianko dzięki za dobrą wiadomość, uściskaj Cobre

kreatorka byłaś z tymi wynikami u lekarza? Niemartw się na zapas, będzie dobrze





 
Ewa1981 - przyzwyczaisz się do diety - maleństwo jest wystarczającą motywacją:tak:
Kpi23 - super masz wyniki z tej glukozy
Annajak - szybkiego powrotu do zdrowia - oj się pochorowało Was tyle, ze podejrzewam, że musiałyscie się gdzieś razem spotkać i wzajemnie pozarażać;-)
Hefi - nie znam się na tej przepuklinie, ale życzę by leki pomogły i przestało boleć. Ja mam zwolnienie od wizyty do wizyty - średnio co 3 tygodnie teraz
Sochi - dobrze, ze juz jesteś w domku - uważaj na siebie:tak:
Ja niby do szpitala mam blisko jakieś 5 min spacerkiem ale nie wyobrażam sobie mojej drogi do szpitala kiedy już się zacznie :no: Pewnie będę mieć wrażenie że postawili go dalej niż był dzień wcześniej :-)
:-):-):-)
Poza tym chciałam sie pochwalić dzisiaj ja "genialnością" ciążową. Włączyłam pranie, bo chciałam swoje białe adidaski odświerzyć i w sumie głównie dla nich włączyłam, a teraz patrze jeden na pralce nadal stoi :-D heh będę mieć jeden ubrany but... bosko :-D
Kreatorka - usmiałam się z tych butów jak sobie wyobraziłam "różnokolorowe":-) nie wiem skąd te erytrocyty - jakiś moze stan zapalny
Eagle - nie przyjechałabyś do mnie na prace domowe;-) mi się nie chce dzis nic
Gosiagro - leż i odpoczywaj:tak:
Ewuś2090 - no i w końcu jakies dobre wieści od Ciebie:-)
COBRA- odpisała mały się wierci ale jeszcze nie wychodzi uffffffff
oj, to dobrze - pozdrów Cobrę i Jej przypomnij, że kartony to nie dla niej teraz
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, ale najbardziej martwią mnie te erytrocyty, bo resztę to już miałam wcześniej z mniejszym lub większym natężeniem i nie było to groźne, ale krew to jednak co innego :-( szczególnie, że są to krwinki zarówno świeże jak i wyługowane :baffled: mam jednak nadzieję, że to tak jak Andzia pisała tylko przejściowy stan zapalny, a nie początek powaznych problemów...:-( w poniedziałek mam wizytę, ale chyba zrobie tak, że w sobotę lub niedzielę zaniosę jeszce jedną próbkę moczu do laboratorium.

Ewuś - to sądząc po moich wynikach też mam anemię, ale w ciąży to chyba normalne i raczej się tym nie stresuję :tak:
 
Do góry