reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie popołudniowo
rany to nieciekawie co przeczytałam o cobrze, ale mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej trzymam mocno kciuki za to, mam nadzieje że to ja troszkę przystopuje co do dalszej pracy bo przecież ona wcale się tam nie oszczędzała
krakowianko wielkie dzięki tobie za ogromne serducho, mimo własnych problemów i zmartwień masz jeszcze tyle chęci by pomagać innym, a dobroć jaką okazujesz innym napewno kiedyś wróci do ciebie i to po tysiąc kroć większa

a ja mimo dzisiejszej paskudnej pogody jakiś zapał mam do prac domowych, najpierw wypucowałam kuchnie a potem zlitowałam się nad stertą prania odłożona do prasowania i nawet mi się chciało to robić, więc trzeba było wykorzystać dobre chęci bo nie wiadomo kiedy by sie powtórzyły :)
 
reklama
Witajcie,
ja dzisiaj fatalnie sie czuje:-(, coś brzuszek boli, wziełam no-spe i leżakuje cały dzien w zwiazku z tym odpuściłam sobie dzisiaj ćwiczenia w szkole rodzenia:-(
Nie jestem w stanie Was nadrobić, doczytałam tylko że Cobra w szpitalu:szok::szok: Kochana trzymam kciuki!!! Krakowianko dawaj znać jak tylko cos będziesz wiedzieć!
Ide dalej leżakować
 
hefi a ta przepuklina to nawrot starej czy ciazowa? Ostroznie, nic nie dzwigaj!

Mam przepukline od dziecka (przepuklina kresy białej to się tak jakoś zwie). Właśnie wróciłam od ginekologa, mam brać więcej magnezu (5 tabletek dziennie :szok:) i odpoczywać. Dostałam zwolnienie od jutra do następnej wizyty, czyli do za tydzień i pewnie już na zwolnieniu wyląduje na dłużej.

Mam pytanko do dziewczyn na zwolnieniach, na ile czasu dostajecie zwolnienie? tzn od wizyty do wizyty czy na dłużej?

gosiagro odpoczywaj, a jak 1 zajecia odpuścisz to się nic nie stanie :)
 
Weszłam na forum i mnie zmroziło:-( Cobra jestem z Tobą, musi być dobrze. Mam nadzieję że te skurcze to tylko po tym nadwyrężeniu i już się więcej nie powtórzą.:-:)-(
Na Twoim miejscu rzuciłabym tą pracę i nie liczyła że na koniec dadzą Ci umowę o pracę. Jak dla mnie to oni Cię tam totalnie wykorzystują:-(

zdec pisałas ze wizyta w czwartek to nie mozesz zrobic wyników dopiero w poniedziałek?

Właśnie nie:-( Bo idę do lekarza po skierowanie na badania i chciałam badania zrobić od razu jak będę tam na miejscu. Bo jakoś nie chce mi się tam jeździć 3 razy. Bo najpierw by było po skierowanie, potem do laboratorium, a potem jeszcze po wyniki:-(

czesc dziewczynki!

a co mne tak wkurzylo??
po ostatniej ciazy (tej 9 tyg)oddalam kolyske dla (myslalam )ze kumpeli.ale zastrzeglam jej ze jak zajde w ciazy a ona nie bedzie jej juz potrzebowac to prosze o zwrot!!wchodze wczoraj na irlandzkie ogloszenia a tam....moja kolyska!!!wiec pisze do panienki o co chodzi?ze przeciez wie ze ja chciala spowrotem itd a ona do mnie ze nic takiego nie mowilam i ze ona zamierza na niej biznes zrobic i mi jej nie odda moge ja jedynie odkupic!!!!!!!!!!!!wiec napisalam panience ze to dosc niesprawiedliwe itd to mnie zwymyslalam powiedziala ze sie zle dziecmi zajmuje i ze materacyk w kolysce byl wylezany i musiala kupic nowy!poprostu nie wierze ehhh co za ludzie

Co za bezczelność:wściekła/y::wściekła/y: Przecież to Twoja własność, ona nie może sobie tak tego po prostu sprzedawać:wściekła/y::wściekła/y:
Ojjjjj ja to bym jej powiedziała, że by jej ten biznes na niej to nosem wyszedł:wściekła/y::wściekła/y:

Gosiagro odpoczywaj! Szkoła rodzenia nie zając nie ucieknie....
 
Mam przepukline od dziecka (przepuklina kresy białej to się tak jakoś zwie). Właśnie wróciłam od ginekologa, mam brać więcej magnezu (5 tabletek dziennie :szok:) i odpoczywać. Dostałam zwolnienie od jutra do następnej wizyty, czyli do za tydzień i pewnie już na zwolnieniu wyląduje na dłużej.

Mam pytanko do dziewczyn na zwolnieniach, na ile czasu dostajecie zwolnienie? tzn od wizyty do wizyty czy na dłużej?

gosiagro odpoczywaj, a jak 1 zajecia odpuścisz to się nic nie stanie :)

ja mam od wizyty do wizyty, obecnie 4 tygodnie


widziałyście juz jedna kwietnióweczka sie rozpakowała
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja :tak: Zmierzylam brzuszek, w zeszlym tygodniu bylo 98cm a dzis 95cm :no::no: Nie wiem co sie dzieje, bo mala kreci sie w brzuchu ale to przeciez dosc spora roznica :confused: Co o tym sadzicie?

kpi ciesze sie ze jestes z powrotem, mam nadzieje ze cie forum nie zarazilo, tu non stop ostatnio ktos kicha i prycha :-D Dobrze ze sobie wypoczelas, zeby tylko chorobsko sobie poszlo. Masz jakies fajne zdjecia z wyprawy?;-)
Co do wyniku cukru to wygladan na prawidlowy :tak:

nie martw się brzuszkiem, że troszkę mniejszy ... najważniejsze, że mała się kręci ! to najlepszy znak ;)

z choróbskiem walczę! trzymajcie kciuki za wygraną!
zdjęcia, pewnie,że mam ... coś tam wkleję ....

jakieś wieści co z Cobrą???

hefi - ja zwolnienie dostawałam od wizyty do wizyty, czyli co 2 tygodnie ....
 
widziałyście juz jedna kwietnióweczka sie rozpakowała

Właśnie spojrzałam, miała termin na 6 kwietnia czyli jakieś 4 tygodnie wcześniej, no dwa licząc że zawsze lekarze biorą granicę błędu 2 tygodnie w tą lub w tą :-) Jednak dzidzia śliczna :-D

Dziewczyny niedługo nasza kolej :-D
 
dokładne tak tym bardziej że te wszystkie wcześnie wyliczane terminy sa umowne, a 2 tygodnie w ta czy w ta to niewiele
oj tak teraz to juz się zacznie
ja szoku doznałam jak to zobaczyłam w pierwszej chwili, jak to kwiecień przecież to 2 miesiące wczesniej niż czerwiec, rany jak to szybko leci
 
reklama
Do góry