reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam w poniedziałek!
dzisiaj trudny dzień -rocznica odejścia naszej pierwszej dzidzi i popołudniu bardzo, bardzo ważne USG. na dodatek wczoraj pokłóciłam się z mężem, eh. muszę znaleźć jakieś zajęcie na dziś, żeby za dużo nie myśleć. bardzo się przed tą wizytą denerwuję. trzymajcie za mnie kciuki.

Olimpia72 też wczoraj skończyłam 'Zmierzch'. ogólnie fajne czytadło na weekend, a gdybym była nastolatką, pewnie zachwyciłaby mnie ta ksiązka.
liliti wyrazy współczucia dla całej rodziny
chorującym życzę zdrówka!


Czerwcówki wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!!
bukiet12hysmallr&#10.jpg
 
reklama
Lena;))))) Ja bym musiała miec taką barbiową wersję,taką miniaturkę:p zabudowac balkon i tam wstamić:))))) Bo niestety przy takim zaludnieniu jak u mnie to 3 pokoje to za mało:p
 
W sumie to i ja powinnam wam złożyć życzenia kobietki, a jakoś tak zapomniałam:-)

Wszystkiego najlepszego brzuchatki!:-)
 

Załączniki

  • 0904120093..jpg
    0904120093..jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 18
ewus piszesz żeby dotrwać do 30tygodnia. 30tydzień to stanowczo za mało!!
Ja Ci życzę żebyś dotrwała jak najdłużej, może nawet i do 40tygodnia. Dla Twoich dzieci to by było najlepsze:-)
 
Olimpia72 też wczoraj skończyłam 'Zmierzch'. ogólnie fajne czytadło na weekend, a gdybym była nastolatką, pewnie zachwyciłaby mnie ta ksiązka.



Czerwcówki wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!!
Zobacz załącznik 222437
Mi się podoba ,juz poluje na następną część:-)
Moja 15latka jak zobaczyła ze to czytam to zkwitowała ze to dla nastolatek a nie dla mnie to zapytałam jej czy ja juz mam tylko czytac gościa niedzielnego z Fochem poszła do siebie i przez cały weekend fochmeniła:-D
 
annajak - 14 VII 2007 w Toruniu też był piękny i słoneczny. Dla mnie również ten czas zleciał szybko i jednocześnie bardzo dobrze i miło:tak:
ewuś - fajny wierszyk, nawet bardzo :)
Cobra - super avatar, dobrze, że korzystasz z szansy na odpoczynek
kajdusia - widzę, że Piotrek się coraz bardziej do zjedzenia klasyfikuje :)
gniesha - bardzo się cieszę z Waszej decyzji i z tego, że zaczynasz stawać no nogi - oby tak dalej! mocno trzymam kciuki!
krakowianko- nawet jak te kwiatki już padną to i tak w serduszkach będziemy je wciąż miały dla Jagódki
Agi78 - to Was Polska dziurami ładnie przywitała, życzę pobytu bez żadnych tego typu niespodzianek już :)
aga_sto, hefi - i ja do Was dołączam od kilku dniu założenie, zawiązanie butów staje się coraz to trudniejsze, ponadto stwierdzam, że jak zima pobędzie tu jeszcze kilka tygodni to już nei dopnę mojej kurteczki zimowej, teraz jest już mocno na styk.. A swoją drogą to jak mierzyłam wiosenną też jest na styk, więc nie wiem co na siebie włożę:szok:
liliti - właśnie doczytałam, bardzo współczuję, każde odejście boli, jednak mam wrażenie, że takie niespodziewane, kiedy nie było szansy na pożegnanie na ostatnie słowa zostawia w nas jeszcze większą pustkę.. już prawie 5 lat mija od chwili kiedy odszedł tak mój Tato, też miał udar, zdrowy silny, nie chorował, położył się wieczorem spać i już nie wstał rano. Współczuję raz jeszcze i wiele siły Wam życzę, a Ty dbaj o siebie mocno!
Anik79 - brałam sinupret na początku ciąży, pomógł mi szybciutko
dorotka28de - gdzie robisz swoje wyniki? w którym laboratorium? Nie dziwiły się tam panie, że wypiłaś glukozę w domu?
lasposa- przepiękna zdjęcia, masz talent!
Olimpa - orchidea jest mało wymagająca, tylko nie podlewaj jej za często raz na tydzień jej w zupełności wystarczy, potrafi kwitnąc nawet kilka miesięcy a jak przekwitnie top obejrzyj czy na gałązce nie ma żadnych zajawek, że pączki wypuści, jeśli nie to zetnij pałąk na wysokości 3 oczka (od dołu licząc) i cierpliwie czekaj na wypuszczenie kolejnych kwiatków.
Wszystkim smarkatym i pociągającym życzę szybkiego rozstania z choróbstwem!

A do mnie właśnie Teściu z życzeniami zadzwonił, milutko, nie powiem :tak:
Troszkę mi humor wraca, sobotni wieczór i wczorajszy dzień były całe nie halo, prawie cały czas płakałam i w sumie nie bardzo wiem czemu...

Powiem Wam,że zaczynam ostatnio myśleć nad tym co będzie mi w szpitalu potrzebne i muszę się za jakimiś koszulami nocnymi rozejrzeć., a jak patrzę na te proponowane do karmienia i porodu to coś mi nie pasują, ja śpię w takich satynowych, na ramionczkach, a takiej to przecież nie wezmę do szpitala.. O cieżko będzie znaleźć mi chyba coś co w miarę zaakceptuję. Dobrze, że czasu jeszcze sporo.
 
annajak - 14 VII 2007 w Toruniu też był piękny i słoneczny. Dla mnie również ten czas zleciał szybko i jednocześnie bardzo dobrze i miło:tak:
ewuś - fajny wierszyk, nawet bardzo :)
Cobra - super avatar, dobrze, że korzystasz z szansy na odpoczynek
kajdusia - widzę, że Piotrek się coraz bardziej do zjedzenia klasyfikuje :)
gniesha - bardzo się cieszę z Waszej decyzji i z tego, że zaczynasz stawać no nogi - oby tak dalej! mocno trzymam kciuki!
krakowianko- nawet jak te kwiatki już padną to i tak w serduszkach będziemy je wciąż miały dla Jagódki
Agi78 - to Was Polska dziurami ładnie przywitała, życzę pobytu bez żadnych tego typu niespodzianek już :)
aga_sto, hefi - i ja do Was dołączam od kilku dniu założenie, zawiązanie butów staje się coraz to trudniejsze, ponadto stwierdzam, że jak zima pobędzie tu jeszcze kilka tygodni to już nei dopnę mojej kurteczki zimowej, teraz jest już mocno na styk.. A swoją drogą to jak mierzyłam wiosenną też jest na styk, więc nie wiem co na siebie włożę:szok:
liliti - właśnie doczytałam, bardzo współczuję, każde odejście boli, jednak mam wrażenie, że takie niespodziewane, kiedy nie było szansy na pożegnanie na ostatnie słowa zostawia w nas jeszcze większą pustkę.. już prawie 5 lat mija od chwili kiedy odszedł tak mój Tato, też miał udar, zdrowy silny, nie chorował, położył się wieczorem spać i już nie wstał rano. Współczuję raz jeszcze i wiele siły Wam życzę, a Ty dbaj o siebie mocno!
Anik79 - brałam sinupret na początku ciąży, pomógł mi szybciutko
dorotka28de - gdzie robisz swoje wyniki? w którym laboratorium? Nie dziwiły się tam panie, że wypiłaś glukozę w domu?
lasposa- przepiękna zdjęcia, masz talent!
Olimpa - orchidea jest mało wymagająca, tylko nie podlewaj jej za często raz na tydzień jej w zupełności wystarczy, potrafi kwitnąc nawet kilka miesięcy a jak przekwitnie top obejrzyj czy na gałązce nie ma żadnych zajawek, że pączki wypuści, jeśli nie to zetnij pałąk na wysokości 3 oczka (od dołu licząc) i cierpliwie czekaj na wypuszczenie kolejnych kwiatków.
Wszystkim smarkatym i pociągającym życzę szybkiego rozstania z choróbstwem!

A do mnie właśnie Teściu z życzeniami zadzwonił, milutko, nie powiem :tak:
Troszkę mi humor wraca, sobotni wieczór i wczorajszy dzień były całe nie halo, prawie cały czas płakałam i w sumie nie bardzo wiem czemu...

Powiem Wam,że zaczynam ostatnio myśleć nad tym co będzie mi w szpitalu potrzebne i muszę się za jakimiś koszulami nocnymi rozejrzeć., a jak patrzę na te proponowane do karmienia i porodu to coś mi nie pasują, ja śpię w takich satynowych, na ramionczkach, a takiej to przecież nie wezmę do szpitala.. O cieżko będzie znaleźć mi chyba coś co w miarę zaakceptuję. Dobrze, że czasu jeszcze sporo.
Dziewczyny powiedzcie mi czy już w widocznej ciąży taka jak nasze;)Potrzebne jest jakieś zaświadczenie, że mogę jeździć bez pasów czy tylko wystarczy jak pokażę brzuszek:)
 
reklama
Witam :-) Wszystkiego Najlepszego Kobietki :-)
Hej wieczornie :-D coś w miarę aktywnie dzisiaj jak na sobotę :-) ja właśnie pałaszuję pyszne kanapeczki i wcinam monte mniam, czemu jestem w kółko głodna? :rofl2: Czy wy też tak macie? bo ja to mogłabym jeść bez końca i przyznam, że ledwie sie powstrzymuje :laugh2:
Ja też cały czas mogłabym jeść :tak:

Hej!
a pozatym dzień wolny od pracy co u mnie zdaża się raz na dwa tygodnie i teściowie znowu zaprosili na obiadek także nie trzeba nic gotować he he!Oj jak się dziś wyspałam odrazu inny humorek:-)
Ewelinka ja też lubie takie niedziele, gdzie na gotowy obiadek do mamusi można skoczyć :tak:
U mnie wczoraj zjazd rodzinny u babci był - też było miło :-D

Piotrek znów od rana foch i to w stylu dojrzewającej nastolatki- obudził nas stwierdzeniem, że "nikt go nie lubi" i nawet się rozpłakał :szok:
ach te 3-latki ;-)

krakowianka, gniesha dobrze, że zaglądacie na forum, trzymam kciuki za Was dziewczyny &&&&

chorowitkom dużo zdrówka życzę

liliti wyrazy współczucia
[*]

lasosa nierozpakowany Tymek pięęęęęękny - szkoda, że tak daleko mieszkam od Ciebie ;-)

Ostatnich dni upływają mi na poszukiwaniu mebli - mówiąc szczerze powoli mam dość. To co mi się podoba nie podoba się mojemu Ł., albo na odwrót.
Skąd ja to znam. Obecnie jesteśmy na etapie wyboru płytek do łazienki. Jest ciężko i nie wiem czy kiedyś dojdziemy do porozumienia a gdzie kolor ścian, meble? :wściekła/y:
 
Do góry