reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka

Oj uciekło (usunełam niechcący- niemota ze mnie... ) mi kto ten post napisał ..... :-D
"Coraz częściej zastanawiam się która z nas w czerwcu będzie pierwsza, a może już w maju :-)[/QUOTE]"
Nom ja mam termin na 31 maja z OM a z USG 8 czerwca... pewnie gdzieś tak pomiędzy urodzę ;-) zobaczymy :-D



Ja znów po nieprzespanej nocy, przed ciążą bez problemu mogłam spać na lewym boku a teraz co chwilę się budzę bo mi nie wygodnie no i lewa noga boli od tego leżenia, ciekawe kiedy mój organizm przyzwyczai się do takiej pozycji spania, staje się to naprawdę męczące.

Oj ja tez nie mogę spać jakoś na lewym boku. Co sie na nim położe to jak sie budzę leże już na prawym :-) a nigdy nie zmienialam pozycji w czasie snu. zawsze jak sie kladlam to tak sie budzilam:-) ehhhhh

liliti współczuje... trzymajcie sie :****
zdrówka dla wszystkich chorowitek!!! no i pogody ducha z okazji Dnia Kobiet Kochane ;-)
Już kolejny weekend sie zakończył i mi nastepny tydzień zaczoł... ale ten czas pedzi...
 
reklama
moja droga- jesteśmy widzę w takiej samej sytuacji. Mnie też czeka cesarka ze względu na kręgosłup i dwie operacje jakie już na nim miałam. No i oczywiście pełna narkoza, nie ma mowy o zewnątrzoponowym...mnie też smutno, że nie położą mi małej na brzuchu ale tak sobie myślę, że najistotniejsze jest to, żebym była dla niej sprawna Także głowa do góry- musimy być na nogach dla naszych pociech.

lasposa- przepiękna sesja! rewelacja! ja już się swojej nie mogę doczekać! jaki masz piękny brzusio, no cudo!

Karo - mi na razie jakoś ciężko się pogodzić z faktem pełnej narkozy, ale w tym wypadku to chyba lepsze rozwiązanie dla nas... Boje się, że nie uwierzę, że to moja księżniczka, albo sama nie wiem... może bez sensu się bać, nie my pierwsze i nie ostatnie... Zaśniemy i obudzimy się jak nasze dzieciaczki będę na świecie, piękne, różowiutkie.. ech...

Co do sesji to - ja podczas tej sesji była fotografem ;o) Mój brzuch na razie jeszcze mocno od tego dobiega, lekarz się śmieje, że mam ciążę "zakamuflowaną" hihihi, sesję pewnie zrobię sobie dopiero w 9 m-cu...

Dziękuję wszytskim za miłe słowa co do zdjęć, uwielbiam to robić, a sesje ciążowe tym bardziej teraz mnie poruszają i z chęcią się ich podejmuję :) uważam, że to świetna pamiątka :)
 
Witam w ten nijaki dzień, tyle że nie wiem czy dzień faktycznie jest nijaki czy to po prostu ja się tak czuje. Masakra z tym przeziębieniem, normalnie wzięłabym wczoraj aspirynę i pewnie dziś byłoby po wszystkim a tak to się męczę, na szczęście gorączki nie mam.

Patrze sobie na mój suwaczek a tam żeby liczyć ruchy dziecka i że powinno być w okresie aktywności ok 10 na godzinę. Masakra jak zacznę liczyć to znajdę sobie kolejny powód do zmartwień, bo albo będzie ich za mało albo za dużo :-) Więc żeby nie zwariować to sobie to liczenie odpuszczę :-) ważne że się rusza w końcu :-)
 
przyjmijcie życzenia baby kochane,od drugiej baby z samego rana.niech ten dzien bedzie caly radosny,trzymajcie sie baby,oby do wiosny :D joł

lasposa - piekne zdjecia,mi by trzeba rozstepy zakamuflowac:D
 
Witajcie dziewczynki!

W Dniu Naszego Święta życzę Wam Drogie Koleżanki...goździków i rajstopek, jak już napisała Lena(uśmiałam się po łezki):-D:-D:-D
Mój mąż wpadł na pomysł,żeby mi złożyć życzenia z moim synkiem o 5:30 rano, przed wyjściem do pracy, ale dzięki temu ze młody wstał, postanowił jechać razem z tatą do przedszkola samochodem, be ze mną to by musiał autobusem i dzięki temu pojechali ok 6:30 i mogłam sobie pospać prawie do 10:-):-)

lasposa-śliczne zdjęcia, aż się nie mogę doczekać swojej sesji za dwa tygodnie :-)

Wszystkim chorym życzę dużo zdrówka, niech choroby pójdą a kysz i już nie wracają !!!
 
Ja tez sobie głowy liczeniem nie mam zamiaru zaprzatac.Nigdy mi tego nie kazali robic więc nie widze teraz powodu.Mały fika na wszystkie strony ,raz mocniej i czesciej raz słabiej.Obawiam sie tylko bo gdzies to czytałam ze daja takie coś do wypełniania odnośnie ruchów.Mam nadzieje ze mój tego nie robi;)))
 
Witajcie dziewczynki!

W Dniu Naszego Święta życzę Wam Drogie Koleżanki...goździków i rajstopek, jak już napisała Lena(uśmiałam się po łezki):-D:-D:-D
Mój mąż wpadł na pomysł,żeby mi złożyć życzenia z moim synkiem o 5:30 rano, przed wyjściem do pracy, ale dzięki temu ze młody wstał, postanowił jechać razem z tatą do przedszkola samochodem, be ze mną to by musiał autobusem i dzięki temu pojechali ok 6:30 i mogłam sobie pospać prawie do 10:-):-)

lasposa-śliczne zdjęcia, aż się nie mogę doczekać swojej sesji za dwa tygodnie :-)

Wszystkim chorym życzę dużo zdrówka, niech choroby pójdą a kysz i już nie wracają !!!
Kochana mój to mnie w nocy obudził i skadał życzenia mówił, że w razie gdyby zapomniał;(
 
przyjmijcie życzenia baby kochane,od drugiej baby z samego rana.niech ten dzien bedzie caly radosny,trzymajcie sie baby,oby do wiosny :D joł

lasposa - piekne zdjecia,mi by trzeba rozstepy zakamuflowac:D

rozstępy to nie problem ;o)

lasposa-śliczne zdjęcia, aż się nie mogę doczekać swojej sesji za dwa tygodnie :-)

Wszystkim chorym życzę dużo zdrówka, niech choroby pójdą a kysz i już nie wracają !!!
dziękuję i wierzę, że pochwalisz się swoimi zdjęciami :)
 
Ja tez sobie głowy liczeniem nie mam zamiaru zaprzatac.Nigdy mi tego nie kazali robic więc nie widze teraz powodu.Mały fika na wszystkie strony ,raz mocniej i czesciej raz słabiej.Obawiam sie tylko bo gdzies to czytałam ze daja takie coś do wypełniania odnośnie ruchów.Mam nadzieje ze mój tego nie robi;)))
OLIMPIA co do mojej sypialni to jak skończymy to wrzucę fotki;)
 
reklama
Hehehe gozdziki i rajstopki:-D:-D:-D:-D:-D
Ja dostałam od mojego przepiękną orchidee w doniczce;-)Ciekawe ile bd u mnie stała bo to iba ciężkie kwiatki do pielęgnacji:szok:Poczytałam co nie co zobaczymy:-)
 
Do góry