reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Mam dokładnie to: PROMOCJA Detektor Tętna Płodu + Żel USG!!! (867454504) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko jakbym kupowała drugi raz, to bym kupiła z monitorkiem LCD na którym pokazuje się tętno.:-)
gdybym ja takie coś posiadała pewnie bardzo bym zamęczała mojego malucha i miałby już dość podsłuchiwania, ale przyznam urządzenie przydatne przynajmniej jest w stanie uspokoić mame jak sobie posłucha

a wiecie co ja właśnie siedzę i zadziwia mnie pomysłowość mojej córy, mamy psa długowłosego więc żeby porządnie poodkurzać dywan z wszystkich kłaków często zbieram je wcześniej wilgotna gąbką i dopiero biorę się za odkurzacz ( tzn od bardzo dawna to specjalne zadanie mojego małża;-)) a dziś moja córcia znalazła w łazience tą gąbkę i przyniosła sobie do pokoju i zaczęła sprzątać dywan tak jak my to robimy. moja kochana jakie to słodkie było, taka mała pomocnica mi chyba rośnie, dodam że ma 15 miesięcy dopiero:-)
 
Cześć dziewczyny!Nie mogłam dojść wczoraj do siebie po wieściach od Agniesi i krakowianki, a małż był tak zmęczony po pracy, że nie nadawał się na wsparcie:no: nie miałam sumienia już go męczyć. Pewnie przez to w nocy miałam jakieś straszne koszmary, które przez pół nocy nie mogły się ode mnie odczepić - śniło mi się, że ktoś mnie napadł we własnym domu i chciał zrobić mi krzywdę nie przeszkadzał mu fakt, że jestem w ciąży:no:
Mam nadzieję, że od dzisiaj już złe wieści na forum się nie pojawią :tak:

Kopniaki "na dole" też czuję, ale rzadziej niż wcześniej. Na początku tylko takie ruchy malutkiej czułam :tak:Dopiero od tygodnia zdarza mi sie poczuć pod skórą albo u góry.

paulka82
- jestem pewna, że niedługo łożysko się podniesie i będzie łatwiej - ale do tego czasu uważaj na siebie i leż jak najwięcej:tak:

karo85 - Gratuluje córci:-) I znów pomyłka przy określaniu chłopca - czy komuś pomylili się w drugą stronę? Justynka - moja imienniczka ;-)

nietka - Łucja - śliczne imię:-)

agast22
- kuruj się. Dobrze, że na wizycie wszystko OK:tak:


są takie fajne pakiety dla kobiet w ciąży, mój M. na walentynki mi sprezentuje mi taki day spa- peeling, masaż, manicure i pedicure a także zabieg na piersi:-)
Ja dostałam w prezencie wejście do spa/kosmetyczki i właśnie mam zamaiar sprawić sobie taki pakiet dla przyszłych mam przed Walentym:-D

gdybym ja takie coś posiadała pewnie bardzo bym zamęczała mojego malucha i miałby już dość podsłuchiwania, ale przyznam urządzenie przydatne przynajmniej jest w stanie uspokoić mame jak sobie posłucha

a wiecie co ja właśnie siedzę i zadziwia mnie pomysłowość mojej córy, mamy psa długowłosego więc żeby porządnie poodkurzać dywan z wszystkich kłaków często zbieram je wcześniej wilgotna gąbką i dopiero biorę się za odkurzacz ( tzn od bardzo dawna to specjalne zadanie mojego małża;-)) a dziś moja córcia znalazła w łazience tą gąbkę i przyniosła sobie do pokoju i zaczęła sprzątać dywan tak jak my to robimy. moja kochana jakie to słodkie było, taka mała pomocnica mi chyba rośnie, dodam że ma 15 miesięcy dopiero:-)
Słodkiego masz pomocnika:tak: Ja właśnie dlatego nie kupiłam - bo siedziałabym tylko z "uchem" przy brzuchu i wariowała. Teraz jest mniejszy problem bo maleńka się rusza, ale jak się nie rusza kilka godzin - od razu humor w dół:zawstydzona/y:
 
witajcie dziewczyny...ale miałam ciężką noc, nie mogłam wogóle spać, męczyłam się chyba do 4, więc dopiero niedawno wstałam, nawet nie próbuje nadrobić tego co napisałyście:-)
przez to,ze nie mogłam spać oglądałam wszystko po kolei w telewizji i trafiłam na powtórki programu Mamo, to ja na TVN Style, akurat mówili o braniu leków w ciąży i bólach głowy, mówili,ze bóle głowy może też wywoływać kilka rzeczy które jemy min. chińszczyzna, zbyt ostre potrawy, wegeta, słodycze, kawa i herbata . A ja tak lubię chińszczyznę:-:)-:)-D
Mówili też,żeby każdy ból głowy szczególnie taki długotrwały konsultować z lekarzem i informować go o branych lekach, ja na szczęście brałam tylko dwa razy paracetamol, ale po konsultacji z lekarzem
 
A ja męczę się z nauką do tego jutrzejszego i niedzielnego egzaminu:-:)-(
A do tego jeszcze bratowa jeszcze chce jutro wpaść, a nie mam totalnie kiedy zrobić tortu urodzinowego. Czy któraś miałaby ochotę mi go upiec?;-)
 
Witajcie Dziewczyny :-)

Zgadzam się z tym, że NAJWAŻNIEJSZE JEST POZYTYWNE MYŚLENIE!
mam takie wrażenie, że za bardzo skupiamy sie na negatywnych sprawach, a za mało myslimy o tym, co pięknego nas spotkało - w naszych brzuszkach nosimy swoje Dzidziusie (czasem jest łatwiej czasem trudniej) ale najważniejsze jest to co przed nami! Cudowne macierzyństwo! Radość :-):-):-):-):-)

Ja wstałam dzisiaj rano zjadałam pyszne śniadanko i jestem szczęsliwa :-)

...a mam pytanie do Was - jak wygląda u Was sprawa z seksem? Na początku ciąży źle sie czułam i jakoś nie miałam ochoty, ale teraz mogłambym sie kochać codziennie, a nawet częściej (cierpię tylko dlatego, że mój Mąż duzo pracuje i nie zawsze jest dostępny :-D) a jak to jest u Was?:cool2:

Jestem w 21tc
ja tez mysle ze pozytywne myslenie jest teraz bardzo wazne
kiedy dopada mnie jakis lek to wyobrazam sobie mojego malucha jak juz bedzie z nami i sie uspokajam

co do sexu to :no:
nawet jak mysle ze mam ochote to po sekundzie juz nie mam
mysle ze to blokada, wczesniej po stosunku mialam krwawienie bo pekl krwiak od skurczy macicy
od tej pory nie potrafie o tym nie myslec
zal mi meza ale chyba to rozumie, w koncu to kilka miesiecy z naszego zycia
karo85 - udanych zakupów!

sex? a co to???? :-D:-D:-D:-D:-D
jakaś iskierka gdzieś się zatli raz na dwa tygodnie ...
co dwa tygodnie to i tak niezly wynik, maz chyba nie narzeka;-)
Ja przez to, ze wogóle mi sie nie chce sexu, to mam wyzuty sumienia...biedny moj mąż :(

Dzisiaj rano obudziłam się i przed wyjsciem do pracy zmierzyłam cisnienie, bo czułam sie strasznie senna...a tu...74/49...zadzwoniłam do lekarza, który kazał mi leżeć w łóżku i dużo pić. Czy znacie jakis sposób na podniesienie ciśnienia (oprócz sexu, alkocholu, nerwów czy kawy :) )??
na niskie cis zalecany jest spacer ale lepiej zebys z takim niskim nie spacerowala sama
tez mi sie takie zdarza

a ja chyba po malutku czuje kopniaczki
dzisiaj w lewym roku po zjedzeniu bulki z dzemem (ostatnio moj rarytas)
chyba maluch lubi dzem truskawkowy
mam nadzieje ze to on a nie znowu jakies jelita
 
Dzień dobry!
Nie nadrobiłam ale brzuch twardnieje i czas się położyć.
Napiszę tylko, że jestem po wizycie, w brzuchu siedzi Łucja :-) waży już 331 gram i jest zdrowiutka :-)
Wyniki moczu kiepskie, nadal Urosept mam łykać a na twardnienia magnez i no-spe.
Gratuluję córci i uważaj na siebie - jak trzeba to leż:sorry2:
Witajcie!
Jako ze od 3 dni rozkłada mnie jakies przeziebienie to sobie leze i powoli nadrabiam zaleglosci w czytaniu. Katar mam taki ze cała głowa mnie boli od niego, oczy szczypią, gardło boli... No i do tego wszystkiego zarazilam męża :zawstydzona/y:
Agast - pij herbatkę z cytryną i sokiem z malin i wygrzej się - zdróka życzę

Agi78 - powodzenia na wizycie ... i zwolnij kobieto:sorry2:

Kreatorka - daj znać po wizycie

Gosiagro - miłego (wyjazdowego) weekendu
Ps.1 padło pytanie o sex- jak dla mnie mógłby nie istnieć ( ku żalowi mojego męża) wogóle mnie nie kręci teraz sex:no:
My też bez seksu od początku ciąży:zawstydzona/y:

Asnecja - pij duzo wody - podobno pomaga na niskie cisnienie

Eagle - słodka pomocnica z Twojej córci:-)

Zdec - powodzenia na egzaminie - ja niestety do tortów mam dwie lewe ręce, więc nie pomogę:sorry2:

A jam pytanie do Gosi*** - chyba dobrze pamiętam, ze miałas powtarzany test obciążenia glukozą - a dlaczego miałaś powtarzany, bo ja mam podwyzszony po 50 g i się zastanawiam, czy będę powtarzać, czy od razu dieta - wizytę mam w poniedziałek, ale na wszelki wypadek od dzisiaj odstawiam słodycze i ograniczam chleb - czy jeszcze coś powinnam odstawić???
 
...a mam pytanie do Was - jak wygląda u Was sprawa z seksem? Na początku ciąży źle sie czułam i jakoś nie miałam ochoty, ale teraz mogłambym sie kochać codziennie, a nawet częściej (cierpię tylko dlatego, że mój Mąż duzo pracuje i nie zawsze jest dostępny :-D) a jak to jest u Was?:cool2:

Jestem w 21tc

Ja już zapomniałam co to jest. Ku rozpaczy mojego męża wogóle nie czuję potrzeby, ochoty... Wstyd się przyznać, ale nawet próbowałam że może coś mnie pobudzi - ale niestety nic, zero nawet to nie pomogło.:baffled:

Już się nie mogę doczekać!!!!
Przyznam, że bardzo brakuje mi takich wizyt u kosnetyczki- tak aby ktoś się mną zajął i zrobił na bóstwo;-):-)

Jak Wam zazdroszczę że macie ochotę na "dbanie o siebie". Ja mam problem nawet z umyciem włosów. Nienawidzę teraz myć włosów. Pod prysznicem czuję się jakbym się dusiła i od razu słabo mi się robi. Stać nad wanną nie daję rady bo brzuch za duży, a w samej wannie musiałabym nieźle się nawyginać aby umyc swoje długie włosy. Więc ogólnie jakaś masakra
 
reklama
Cześć dziewczyny!
A ja znowu w pracy dzisiaj w przedszkolu dzień babci i właśnie cała delegacja dziadków i babć Marysi ruszyła do przedszkola:-)Mężólek leży w domu rozchorował sie na angine mam nadzieje że nas nie pozaraża poszedł wczoraj do lekarza i odrazu antybiotyk ja oczywiście jako przeciwniczka antybiotyków kazałam mu nie brać bo niedawno był chory i też to brał i teraz znów chciał ale ja od wczoraj go lecze amolem smruje gardło i jego babci specyfikami czyli żurawina czosnek miód to razem wymiszane powiedział że jak mu przejdzie od tego to antybiotyku już nigdy nie ruszy!
nietka-fajnie że zdrowo rośnie mała dziewuszka!
gosia-moja Marysia też ostatnio wypina brzuch albo sobie wkłada tam bluzke lub lalke i mówi że ona też ma małą dzidzie:tak:
athena-super spódniczka!
 
Do góry