reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam. Ja tez dzisiaj sobie pozwoliłam ze spaniem. Moj małż na śniadanko zrobił twarożek z rzodkiewką a papryczką. Dzisiaj czeka mnie bal karnawałowy córci, a jutro na 11-stą jadę na widzenie z dzidziusiem ( 3D ) . Tal już przeżywam ,że chyba nie będę mogła spać .

Bardzo mi przykro z powodu Agniesi i Krakowianki.
 
reklama
Widzę, że znowu smutne wieści na naszym wątku...NAjpierw Krakowianka teraz Agniesia...Płakać się chce....Powiem szczerze, że coraz trudniej mi sie to wszystko czyta....a to jakieś dziwne bóle w dole brzucha, a to łozysko nie tak jak trzeba...A co do ruchów ja nadal chyba nic nie czuje....Wprawdzie wczoraj wydawało mi się że poczułam lekkie kopnięcie w dole brzucha (w zasadzie to było coś takiego jakby któś puknął palcem w wewnątrz mojego brzucha) i dziś jak tylko się obudziłam poczułam coś podobnego ale pewności nie mam...Na każdym USG moja dzidziulka jest bardzo ruchliwa więc myślałam że będę już ją czuć wyraźnie a tu nic....

Może to przez USG...Może po wizycie mi przejdzie....i może tym razem nasza dzidziulka wiercipiętka pokaże na 100% co ma między nóżkami...
Miłego dnia dziewczyny...Postaram się odezwać poźniej
3mam kciuki i zycze pomyslnosci na dzisiejszej wizycie. zostajesz na porod w anglii,czy jedziesz do pl?

Jakiś stres mam przed usg dzisiaj, ale to chyba po tych wszystkich złych wieściach :-( oby już nic złego do końca ciąży żadnej nie spotykało! :tak: Staram sie jakoś sobie tłumaczyć, że musi być dobrze :tak:
Trzymam kciuki za inne wizyty dzisiajsze, bo pamiętam, że któraś jeszcze ma :-)


Też czasem się zastanawiam czemu dzidzę czuć tak nisko, ale skoro tyle z nas tak ma to wszystko chyba jest w porządku:tak: i nie ma sie co martwić na zapas

Oczywiście masz rację nie powinnyśmy każdego schorzenia o którym usłyszymy od razu dopasowywać do siebie, ale niestety coś w mózgu karze martwić się o dziecko 24 h na dobę :sorry2: To wszystko wynika z troski, pewnie często nadgorliwej, ale ja powoli oduczam się tego i staram sie wierzyć cały czas, że musi być dobrze MUSI! :tak:
Tak,wiem,ze nie powinnysmy sie przejmowac i wsluchiwac w kazda bolaczke,jakos srednio mi to wychodzi,to sliniejsze ode mnie. Wczoraj nie spalam do 3, tez ogladalam 'Mamo to ja' w tvn style, ostatnio to moj ulubiony program,ale nawet na tym nie bardzo moglam sie skupic,jakos koszmarnie sie czuje. Tak mi slabo, serce wali. Maly filip od kilku dni slabiej kopie :-(Boli mnie...'niewymowna' w srodku ciagnie i pachwiny... o co chodzi?

Ps.1 padło pytanie o sex- jak dla mnie mógłby nie istnieć ( ku żalowi mojego męża) wogóle mnie nie kręci teraz sex:no:

dla mnie tez sex moglby w ogole nie istniec,a jak czasem zdarzy sie,ze mam ochote to nie ma na to mozliwosci,wiec moj maz pyta,czy moze juz bedziemy sie kochac tylko wtedy jak 'dziecie bedziemy robic'... :sorry2:
Znalazłam na allegro fajną spódniczkę tylko troszkę drogą, ale może się skusze bo brakuje mi spódniczki, mam same jeansy, a dostane 700zł luźnej kasy...
*b-m* MAMA LICIOUS spódniczka jeansowa TILDA M (904208415) - Aukcje internetowe Allegro
I do tego bluzeczkę :)
>LOLA<MAMA LICIOUS MIXI M NEW! GRATIS! (900199072) - Aukcje internetowe Allegro
Super spudniczka, tez musze sobie jakas kupic.

day spa- peeling, masaż, manicure i pedicure a także zabieg na piersi:-)
Az mi dreszcze przeszly na samo wyobrazenie,ale tutaj to ja sie nie znam,poczekam jak pojade do Pl i tam sobie zafuynduje cos extra!!;-)
Mam dokładnie to: PROMOCJA Detektor Tętna Płodu + Żel USG!!! (867454504) - Aukcje internetowe Allegro
Tylko jakbym kupowała drugi raz, to bym kupiła z monitorkiem LCD na którym pokazuje się tętno.:-)
Musze to przemyslec i moze tez cos takiego zakupie, bo jak mam tak sie stresowac jak teraz,to chyba oszaleje. rozumiem,ze jestes z tego zadowolona?
 
Witam. Ja tez dzisiaj sobie pozwoliłam ze spaniem. Moj małż na śniadanko zrobił twarożek z rzodkiewką a papryczką. Dzisiaj czeka mnie bal karnawałowy córci, a jutro na 11-stą jadę na widzenie z dzidziusiem ( 3D ) . Tal już przeżywam ,że chyba nie będę mogła spać .

Bardzo mi przykro z powodu Agniesi i Krakowianki.
 
Na wstępie witam:tak: Ale was nadgonić to trzeba czasu...:szok:
Zauważyłam że na forum każda zazwyczaj ma podobny humor w zależności od dnia:-D Dziś muszę stwierdzić zę nasze forum jest wesołe:-)

Czekamy na wieści po wizytach!(mam nadzieje udanych)
Ja się rozszalałam w kuchni i już My po obiedzie:tak: (zrobiłam spaghetti jedno z sosem pikantnym a drugie na słodko z truskawkami.../ja oczywiście z racji mojego stanu musiałam skosztować obu:-D :-D /no i szarlotkę pyszną upiekłam:tak: mniam<jaka skromna>:-D:-D)

Wchodze raz na jakis czas do mam bliźniaczych i przeczytałam coś po czym jestem w szoku:szok::szok::szok: zacytuje wypowiedz jednej rozpakowanych już mamuś:

"Wczoraj byl u mnie kuzyn ktory jest sanitariuszem na intensywnej terapii noworodkow i mowil ze ostatnio urodzily sie blizniaki u nich w 22tc..waza po 360g! maja juz tydzien i lekarze mowia przezyja.. ale napewno poleza w inkubatorku.."

Jak na moje oko musiał to być naprawdę szpital na bardzo wysokim poziomie...Mimo wszystko i tak ciężko uwierzyć żę żyją...Takie informacje możemy czytać codziennie:-):-):-)
 
22tc w żadnym szpitalu który znam raczej by nie dali rady:-:)-:)-( Te konowały....
Mnie coś brzuch pobolewuje więc za wesoło mi nie jest:(
 
Przeczytałam wszystko, ale już nie pamiętam co miałam napisać :szok: no trudno :-D z godziny na godzinę coraz większy mam stres przed tym usg połówkowym, już chyba wszystkim próbowałam sie zająć, ale chyba wolałabym mieć to już za sobą, a do 17-30 jeszcze tyle czasu :confused: jakby dziś wskazówki w miejscu stały :zawstydzona/y:
Co do seksu to zgadzam się z większością, że mógłby nie istnieć :-D

Ewuś - takie wiadomości są pocieszające, ale my przed wszystkim musimy być dobrej myśli,że każdej uda się donosić ciążę do końca :tak:a przynajmniej do "bardziej bezpiecznej granicy".
 
wróciłam, wniosek złożony - tylko czekać pozostało ;)

co dwa tygodnie to i tak niezly wynik, maz chyba nie narzeka;-)
a ja chyba po malutku czuje kopniaczki
dzisiaj w lewym roku po zjedzeniu bulki z dzemem (ostatnio moj rarytas)
chyba maluch lubi dzem truskawkowy
mam nadzieje ze to on a nie znowu jakies jelita

chciałam dopowiedzieć, że to tylko iskierka się zapala, nie płomień i nie choćby ogień!
a mąż ogólnie przemęczony więc nie narzeka ...
może jak odpoczniemy na wakacjach to poszalejemy????

a technika do przodu idzie, może dadzą radę przy życiu utrzymać te maleństwa!
 
reklama
Do góry