reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anik79 bardzo sie ciesze ze ci lepiej :tak: Powodzenia z zalatwianiem wszystkiego dzisiaj, zawsze mozecie to pozniej swietowac jakims przysmakiem na miescie :-D

agast juz dopisuje! :-)

paulka poczekamy do niedzieli :tak:
 
reklama
Też właśnie doszukałam się tej listy ale dziewczyny sorki ja mam termin na 17.06 a z USG jak na razie na 15
Tak właściwie to witam was z rana wczoraj nie miałam za bardzo czasu do was zajrzeć wieczorem wpadłam na chwilkę i szok 30 pare stron do nadrobienia to staje sie nie do ogarniecia hehehe:tak::tak::tak:
Teraz kożystam bo wszyscy jeszcze śpią mąż ma urlop młody idzie póżno do szkoły więc niech pośpią ja przynajmiej mam trochę wolnego na poczytanie
Piszałyście o znakach zodiaku ja to strzelec mój M panna syn też wszędzie piszą że do siebie nie pasujemy a tu trochę czasu ze sobą jesteśmy ale fakt nie jest łatwo tym bardziej że oni obydwaj z jednego znaku przerąbane:no::no::no::no:mało tego moja bratanica i teść też panny i wszystkie tak samo uparte:no:
co do libido to u mnie też ostro do góry więc kożystam jak się uda:-D:-D
 
hej dziewczynki

aaaale się dziś nie wyspałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dopiero co sama Was uspokajałam że bóle brzucha są naturalne, a w nocy sama się denerwowałam. Rwie mnie okropnie przez środek od spojenia łonowego. Mam nadzieję że to nic złego i Kruszynka ma się dobrze...
 
Witajcie,
mnie dzisiaj czeka pracowity dzien, trzeba mieszkanko posptrzątać pojechać na większe zakupy, bo na weekend przyjeżdza moja siostra z przyszłym szwagrem, bedziemy jej szukać sukni ślubnej a w niedzielę idziemy na targi ślubne:-D

miłego dnia:tak:
 
wiesz co? ja myśle że to jest efekt naszych poprzednich strat... Nie wiem jak było u Ciebie, ale kiedy my straciliśmy dziecko nie byliśmy jeszcze małżeństwem. To było 3, 5 roku temu. Mój A. bardzo to przeżył, nie odstępował mnie na krok...i tak się później zablokował, że nie chciał słyszec o dzieciach do zeszłego roku... Teraz cieszy się- wiem to...ale mi jakoś tego nie okazauje. Pewnie to strach... Jak zobaczyliśmy 2 kreski na teście...to powiedział "nie nastawiaj się na nic, jeszcze nic nie wiadomo..." pewnie chciał mi zaoszczędzić ewentualnych rozczarowań. Czasem jest mi przykro, bo chciałabym żeby przytulał się do brzuszka i nasłuchiwał tak jak zeszłym razem... A on podchodzi do brzusia jak do jeża..Ale też myślę że będzie cudownym tatusiem:)

U nas jest podobnie - w maju straciliśmy naszego pierwszego Aniołka :( I teraz mój Ł. podchodzi z dużą rezerwą, i specjalnie czułości nie okazuje. Ale muszę przyznać, że bardzo mnie pilnuje żebym o siebie dbała i się nie przemęczała - prawie jak Cerber;-);-);-). Jak mu powiedziałam, ze wydaje mi się, że maluszek się zaczyna wiercić od razu pochwalił sie kumplowi, który ma 10-miesięczną córcię:-D. Trochę go przeraża wizja ojcostwa i nieprzespanych nocy, ale jestem pewna , że sprawdzi się w 1000%

dziewczyny,zwlaszcza pierwszy raz w ciazy,boicie sie porodu?? ja nasluchalam sie wielu nieprawdopodobnych historii...ale nie boje sie bolu,,pewnie narazie:)
Porodu się specjalnie nie boję, w końcu to naturalna kolej rzeczy i strach niczego nie zmieni, a tylko spotęguje doznania. Nasze mamy i babcie rodziły w trudniejszych warunkach i dały radę, więc co? MY nie damy rady?:cool2::cool2::cool2: Ale tak serio to na studiach widziałam kilka porodów i jest to niesamowita sprawa, jak taki mały cud wychodzi na świat:tak:. Na razie jestem pewna tego, ze nie chcę cesarki tylko chcę rodzic naturalnie, a Wy?

W którejś z książek znów wyczytałam że ruchy zaczyna odczuwać się zazwyczaj między 16 a 22 tygodniem ciązy. I szybciej odczują je dziewczyny które już rodziły lub/ i są bardzo szczupłe.
Ja w sumie to już sama nie wiem czy czuję czy nie, czasem wydaje mi się że to to, i bynajmniej nie jest to nic nader przyjemnego - jakieś takie napięcia wewnątrz, naciskania, no cięzko to nazwać. A może to jeszcze nie to... :confused:
Ja tez na początku nie byłam pewna, w sumie nadal nie jestem - prawdziwego kopniaka nie dostałam:sorry2:. Ale z drugiej strony te przesuwania i motylki jakoś tak mocno w dole brzucha są, często w tym samym miejscu, a czasami są tak nagłe, ze to chyba nic innego niż fikołki maluszka;-)

czy któraś z Was jest z Trójmiasta????
termin mam między 30.05 a 04.06 - bo to różnie wychodzi z usg:-) rodzic chce na Klinicznej, córkę rodziłam własnie na Zaspie i chwalę sobie, ale ostatnio wszystkie kolezanki rodziły na Klinicznej i bardzo mi radziły by właśnie tam. A z drugiej strony moja ginekolog tam pracuje więc zawsze to jakieś ułatwienie:-)
Ja też jestem z Gdańska, termin 08.06 i chcę rodzić w Wojewódzkim, bo mój gin jest stamtąd. Na Klinicznej nie chce rodzic a kilku powodów - 1. mają głównie cięcia, 2. studenci, 3. kilku moich znajomych ze studiów tam pracuje i niekoniecznie chce, żeby mnie oglądali w takiej sytuacji:no::no::no:...w sumie znajomi są w każdym z 3miejskich szpitali , ale na klinicznej najwięcej...:dry:
Ja mam piekarnik Boscha z funkcją czyszczenia na parę ... nie wiem czy to piroliza .... ale jeszcze czeka zapakowana ... aż mieszkanko będzie gotowe ... tak czy inaczej słyszałam, że to działa!
A możesz mi na priv podesłać model jaki masz? z chęcią popatrzę.

Ufff - sporo wczoraj naprodukowałyśmy stron, ale się udało :szok::szok::szok:

Co do libido to u mnie różnie bywa, w zależności od nastroju - a humorki jednak bywają różne:-p

Wczoraj po południu użerałam się z fachowcami, zwłaszcza z elektrykiem - chciał mieć 2x zapłacone za ta sama robotę (jedną sumę ustalił na początku roboty za całość, a jak miał już kończyć powiedział, ze za wykończenie chce dodatkowa kasę, bo on sobie tak liczy). Niedoczekanie jego... pożarłam się strasznie, ale facet zrobił co miał zrobić w końcu i jeszcze mu potraciłam za awarię jaką spowodował, bo musiałam zrywać plombę energetyczną i zgłosić do ponownego założenia. A facet miał czelność twierdzić, ze to nie jego problem, że przy instalacji spalił bezpiecznik....grrrr....Najgorsze jest to , że Ł. siedzi popołudniami w robocie, wiec wszystkie rozmowy z fachowcami są na mojej głowie - a oni w większości, tak jak mechanicy- lekceważąco traktują kobiety i zupełnie inna gadka jest, jak jakiś facet stoi obok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...
 
witam i ja. w nocy bolaly mnie z lewej i prawej strony nie wiem czy jajniki czy miesnie,najlepsze jest to ze jak spalam na lewym boku,bolala prawa storna i odwrotnie.strasznie sie meczylam z zasnieciem,na szczescie mam dzisiaj wolne:-) na sniadanie zjem sobie eklera,bo wczoraj nie zdazylam go zjesc :tak:
 
Ja dzisiaj tylko na chwilę, bo muszę parę rzeczy ogarnąć, chociaż strasznie mi sie nie chce :-)

sealet
- ja też mam nadzieję, że uda mi się urodzić naturalnie, chociaż dawno się to w mojej rodzinie nie zdarzyło :no: mimo to jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że dobra współpraca z położną i dzidziusiem da pozytywny efekt :-)
 
witam i ja. w nocy bolaly mnie z lewej i prawej strony nie wiem czy jajniki czy miesnie,najlepsze jest to ze jak spalam na lewym boku,bolala prawa storna i odwrotnie.strasznie sie meczylam z zasnieciem,na szczescie mam dzisiaj wolne:-) na sniadanie zjem sobie eklera,bo wczoraj nie zdazylam go zjesc :tak:

ja wszamalam właśnie nalesniczki mniaaaammmm. Smacznego cobra
 
reklama
Moje Kochane niestety mam złe wieści:zawstydzona/y: napisala do mnie zdec. Trafila wczoraj do szpitala z potwornym krwotokiem i nie wie co dalej:szok::szok:
Kurcze mam nadzieje, ze to tylko ten krwiak, pamiętacie miała go, może po prostu pękł. Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze!!! Akurat Ania już swoje przeszła, więc musi być dobrze!!!
Jak coś będę więcej wiedziala to dam wam znac!
 
Do góry