reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ja Was podziwiam z tym apetytem :tak:
Ja niestety nie mam tak fajnie, zgagę mam nawet po chlebie a poza tym nadal męczą mnie wymioty.:baffled:
Mam tzw niepowściagliwe wymioty ciężarnych i lekarz mówi ze moge tak mieć az do 24 tyg a nawet do końca ciązy :-:)baffled:
Wiesz co??JA też tak mam ale bez problemu możesz sobie kupić "rennie" w ciąży można to brać bo dziś byłam w aptece:) także nie męcz się
 
reklama
W pierwszej ciazy tez miałam do 16 tyg a teraz juz 17 a tu ani widu ani słychu końca :baffled: juz jestem wykończona.
Z tym piciem to u mnie problem bo ja ogólnie mało płynów wypijam :-(ale staram się ile moge.
Staram się jeść malutko a częściej ale jakos kiepsko mi idzie.Jeszcze nic nie przytyłam :baffled: a boje się że później przybiorę znowu 20kg jak za pierwszym razem[/QUOTE]
ja schudłam 6 kg teraz dopiero przybrałam 1 kg i to też mnie martwi. Staraj się dla dzidziusia , tak jak pisałam ja się trochę odwodniłam i wylądował w szpitalu na kroplówkach:-(
 
Uciekam powoli dziewczyny,
Narobiłyście mi smaka tymi frytkami, śledziami i w ogóle i zaraz rozpoczną się wędrówki ludów do lodówki.:-D A tymczasem idę oglądać Barwy Szczęścia.
Do usłyszenia (napisania) jutro:-)
Pozdrawiam.
 
Wiesz co??JA też tak mam ale bez problemu możesz sobie kupić "rennie" w ciąży można to brać bo dziś byłam w aptece:) także nie męcz się
Powaznie?:szok:
Nikt, nawet lekarz mi do tej pory o tym nie mówił :no:
W ciąży z Paula strasznie się męczyłam ze zgagą, nic mi nie pomagało a nikt mi nie doradził takiego specyfiku kazali mi pić mleko a po nim ja czuję się fatalnie
 
No nie jest to nic przyjemnego.
I powiem szczerze,że Anj jest pierwsza dziewczyna którą spotykam z ta samą przypadłością co moja i która w 100000% zrozumie co mnie nęka


oj rozumiem i to bardzo dobrze i powiem ci szczerze , że denerwowało mnie to jak jakaś kobieta mówiła- wymioty - każda przez to przechodzi. Może i każda ale każda inaczej . mnie wymioty wyrywały nawet ze snu, Nie życzę tego nikomu
 
Powaznie?:szok:
Nikt, nawet lekarz mi do tej pory o tym nie mówił :no:
W ciąży z Paula strasznie się męczyłam ze zgagą, nic mi nie pomagało a nikt mi nie doradził takiego specyfiku kazali mi pić mleko a po nim ja czuję się fatalnie

Renni spokojnie możesz brać i coś jescze ale teraz zapomniałam nazwy
 
No nie jest to nic przyjemnego.
I powiem szczerze,że Anj jest pierwsza dziewczyna którą spotykam z ta samą przypadłością co moja i która w 100000% zrozumie co mnie nęka
biedactwa......
ale za to moze poród bedziecie mialy lżejszy bo teraz sie nacierpicie z tymi wymiotami..... za to ja miałam tylko mdłosci na poczatku a boje sie ze porod bede miala ciezki moja mama miala i bole z krzyża i z brzucha:szok::szok::baffled::baffled:
 
reklama
ja schudłam 6 kg teraz dopiero przybrałam 1 kg i to też mnie martwi. Staraj się dla dzidziusia , tak jak pisałam ja się trochę odwodniłam i wylądował w szpitalu na kroplówkach:-(
No to widze że masz tak jak ja miałam w pierwszej ciazy :tak: najpierw 6 kg w dół a potem 20 na plusie :baffled: Tez byłam w szpitalu pod kroplówkami.
Tym razem też leżałam w listopadzie i podawali mi elektrolity.
mam nadzieję że to się juz niedługo skończy i zacznę się nareszcie tak w pełni cieszyć ciązą
 
Do góry